نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: مشکل در پرینت

Exclamation مشکل در پرینت

من یک برنامه با سی شارپ نوشتم که یه قسمت از برنامه پرینت داره زمانی که در کامپیوتر مقصد می خام با پرینت برنامه کار کنم پیغام زیر رو میده
    The RPC Server is unavailable
    در حالی که تو کامپیوتر خودم با همان پرینتر صفحات فرم را بدون مشکل پرینت می گیره لطفا ایراد این مشکل رو هر کسی میدونه بگه

با تشکر

کاربر دائمی آواتار Sorenaa_s
    برنامتون WindowsApp یا WebApp???
    پرینتر Local نصب شده یا Network???

آدرس رو Local ست کردید که باید تغییرش بدید

وب و ویندوز هم فرقی نداره

آدرس رو که میگید Local هستش از کجا و چه جوری تغییر بدم اگه میشه به طور واضخ تر راهنمایی کنید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Jazerh Larim
    با سلام خدمت دوستان

من همین مشکل را دارم لطفا در مورد اینکه ( آدرس را local ست کردید) بیشتر توضیح دهید. و کجا باید آدرس را ست کرد.

با تشکر

کسی نیست جواب بده

کاربر دائمی آواتار raminsalemi
    محل زندگی
    تهران
    باسلام: چطور میشه کاری کرد که در textBoxنوع بخصوصی از داده ها وارد بشه ودر غیر اینصورت برنامه یه پیغام به کاربر بده که اطلاعات رو درست وارد کنه من با سی شارپ 2005 کار میکنم و بانکم sqlserver2000

دوست عزیز منظورتون از نوع بخصوص چیه ؟ منظورتون فقط عدد یا حروف هست ؟ یا Validation داده ها ؟ اگه Validat کردن داده ها منظورتون هست از رویدادهای Validation کنترلتون استفاده کنید.

منم یک زمانی همین مشکل رو داشتم که بعد فهمیدم چون crystal report من رجیستر شده نبود این مشکل به وجود می آمد ویا باید اونو رجیستر کنید و یا کل Vs رو نصب کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •