نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: اجرای فایل از سیستم کلاینت

کاربر دائمی آواتار CodeMasterX
    محل زندگی
    Iran, Shiraz

Cool اجرای فایل از سیستم کلاینت

دوستان من توی سایت جستجو کردم.
    ولی یا جواب نگرفتم و یا جوابهایی گرفتم که به دردم نمیخوردن.
    شاید این سوال رو بشه در بخش مربوط به زبان های اسکریپتی هم مطرح کرد ولی میخوام ببینم در VB6 و VBScript وضعیت چجوری هست.
    شما فکر کنید من یه فایل اجرایی با VB6 یا ++C نوشتن که وقتی اجرا میشه IP سیستم رو میگیره و اونو با یه پیغام نمایش میده.حالا فرض کنید من برای یه سیستم با فلان IP که میتونه فایل های اجرایی نوشته شده با VB6 رو هم اجرا کنه، این فایل رو میفرستم.حالا چجوری میتونم با کد نویسی کاری کنم که بعد از اتمام آپلود فایل در سیستم کاربر،اجرا بشه ؟
    نرم افزار های کوچیک و بزرگ زیادی هستن که برای مدیران شبکه طراحی شدن و همچین کارهایی رو میکنن ولی من میخوام با کد نویسی این کار رو بکنم.اگر دوستان کسی تو زبان برنامه نویسی دیگه ای هم اطلاعاتی داشت اطف کنه همین جا مختصر توضیحی بده.

ممنون.

کاربر دائمی آواتار Bahram0110
    محل زندگی
    شیراز | یاسوج | اهواز
    نقل قول نوشته شده توسط CodeMasterX مشاهده تاپیک
    نرم افزار های کوچیک و بزرگ زیادی هستن که برای مدیران شبکه طراحی شدن و همچین کارهایی رو میکنن
    اون نرم افزارها از قبل روی هر دو سیستم نصب می شوند و یک مسیر یک طرفه نیست! در واقع نرم افزار سرور به نرم افزار کلاینت فرمان می ده که فلان فایل رو اجرا کنه... .
    ولی اگه بخوای این کارو به صورت یه طرفه انجام بدی نمی دونم

محل زندگی
    Iran, Shiraz
    ممنون،ولی این که نشد جواب [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/armin/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]!
    نیازی به ارتباط دو طرفه نیست،اگر سیستم عامل هر دو سیستم از یک خانواده باشن،مثلا ویندوز،میشه با دستورات مختلفی مثل Shell و DOS همچین کاری کرد.ولی تجربه من هنوز خروجی درستی بهم نداده.

دوستان لطفا هر مطلبی میدونید دریغ نکنید.

سلام.
    دوست عزیز کار شما امنیت ویندوز رو زیر سوال میبره. همان طور که بهرام گفت قبلا باید فایلی در سیستم مورد نظر اجرا شده باشه. مثل کاری که سرور تروجان ها انجام میدن.
    ولی اگه میخوای بدون این که فایلی در سیستم طرف اجرا شده باشه این کارو بکنی فکر میکنم یا باید اجازه این کار از طرف اون سیستم داده شده باشه یا از حفره های ویندوز استفاده کنی.

محل زندگی
    Iran, Shiraz
    من از بعضی حفره های TCPIP و IIS استفاده میکنم.
    حالا به دلایل امنیتی نمیتونم ریزتر توضیح بدم که چه سطحی از دسترسی دارم چون پستم حذف میشه،بر خلاف قوانین سایت هم هست.
    بنابراین شما فرض رو بر این بگیرید که من الان با یک کاربر سطح admin یه سیستم وارد شدم و ویندوز قربانی من یکی از سیستم عامل های XP,NT,2000,2000 Server هست.حالا میمونه که چجوری این کار انجام بشه.
    چند بار با گرفتن هندل فایل فرستاده شده و بازکردنش با استفاده از دستورات Shell امتحان کردم ولی یا جواب نمیده و یا اینکه خیلی تابلو هست و کاربر کاملا متوجه میشه که یه خبرهایی هست.ولی چیزی که من دنبالشم اجرای این فایل ها بصورت 100% عملی و بعد از اون تا حد ممکن مخفی از دید کاربر هست.

محل زندگی
    Iran, Shiraz

Cool

دیدم همین تاپیک تقریبا مربوط هست پس یه پست جدید میذارم.
    یه برنامه نوشتم که ترافیک شبکه و اینترنت رو بصورت ساده مانیتور میکنه.
    لیست IP هایی که با سیستم متصل هستن و پورت هایی که باز هستن و وضعیتشون رو نشون میده.و یه سری چیزهایی دیگه.منتظر نسخه های بعدی در همین تاپیک باشید.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار Bahram0110
    محل زندگی
    شیراز | یاسوج | اهواز
    کاش کامپایل شدشو هم می ذاشتی
    آخه اینجا وی بی نصب نیست

سلام.
    کدمستر برنامه هات رو تو این تاپیک هم بذار. به تاپیک جون بده.
    http://www.barnamenevis.org/sh...t=41459&page=6

محل زندگی
    Iran, Shiraz
    پیمان جان من مخلص همه هم هستم ولی تو بخش وی بی یه تاپیک "برنامه های وی بی" داریم،دیگه اونجام هم اگه آپ کنیم سایت خیلی قاطی پاتی میشه ؟!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •