نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: convert اطلاعات یک جدول در جدول دیگر

Question convert اطلاعات یک جدول در جدول دیگر

سلام دوستان، من باید یک کانورتور به این صورت بنویسم که اولا اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی یک فرد رو که تا به حال در همان جدول personel ذخیره میشد جدا کند و در جدول logTahsil یک رکورد اضافه کند و این مشخصات را قرار دهد، و id رکورد اضافه شده را در جدول personel من قرار دهد(همه اینها در صورتی است که برای شخص مشخصات تحصیلی شامل مدرک، رشته، دانشگاه و ... موجود باشد) و همینطور اگر شخص اطلاعات دانشجویی دارد(دارای مدرک لیسانس و دانشجوی فوق لیسانس) این اطلاعات هم تا به حال در همان جدول personel ذخیره میشده که باز باید به logTahsil اضافه شود (در هردوی این حالات کد پرسنلی فرد هم در logtahsil مینشیند.) و بجز اینها این مشخصات باید بر اساس بانک اطلاعات پایه جدید کانورت هم بشوند، مثلا رشته لیسانس نرم افزار تا به حال کد 23 از نوع varchar 4 داشته و الان معادلش کد 345 از نوع int میباشد. باید برای این کارها کد نویسیهای لازم را انجام دهم، ولی حقیقت امر اینست که در SQL حتی نمیدونم از کجا باید شروع کنم ، لطفا در صورت امکان روند کار و شرح مختصری از چگونگی انجام کار رو برام شرح بدین.
    ممنون!

دوست عزیزم،
    هر کاری برای اینکه نتیجه بده باید به روش اصولی و قدم به قدم راهش رو طی کنین. به عقیده من یادگیریه SQL Server رو شروع کنید. از کارهای ساده آغاز کنین تا کارهای پیچیده تر براتون راحت بشه.

کاربر دائمی آواتار h_sadeghynejad
    محل زندگی
    Ariayee Land
    من هم با AminSobati موافقم اگه میخوای SQL یاد بگیری از مثالهای کوچیک شروع کن تا دلسرد نشی در ضمن تجربه بیشتری هم میتونی پیدا کنی

تاپیک های مشابه

1. Convert Mdf to Sdf
    نوشته شده توسط msaeed در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 22 مهر 1389, 09:16 صبح
  2. Convert From Mdf to Sdf
    نوشته شده توسط msaeed در بخش Windows Phone و Windows Mobile
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 24 مرداد 1386, 15:01 عصر
  3. Convert در SQL
    نوشته شده توسط azin57 در بخش MySQL
    پاسخ: 0