صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 65

نام تاپیک: مقالات آموزشی KDTele ...

مقالات آموزشی KDTele ...

سلام
    (( به روز شد :: 02 / 04 / 1386 ))
    قصد دارم در طی چند مقاله مطالبی در رابطه با کامپوننت KDTele رو در اختیار دوستان بزارم ...

بخش اول : طریقه ارتباط با تلفن ، تشخیص خطوط ، تماس ، قطع ارتباط و ...
    لینک دانلود PDF مقاله ( همراه سورس برنامه نمونه مقاله ) : ( حجم : 611 کیلوبایت )
    http://www.parsaspace.com/nabegheh/L...LearnPart1.rar
    -----------------------
    بخش دوم : تشخیص تماس ، پخش فایل صوتی ، ضبط صدا ، تشخیص دکمه های فشرده شده ، نمایش زمان مکالمه و ...
    لینک دانلود PDF مقاله ( همراه سورس برنامه نمونه مقاله ) : ( حجم : 621 کیلوبایت )
    http://www.parsaspace.com/nabegheh/L...LearnPart2.rar
    -----------------------
    بخش سوم : ارسال و دریافت فکس
    لینک دانلود PDF مقاله ( همراه با سورس برنامه نمونه مقاله ) : ( حجم : 725 کیلوبایت )
    http://www.parsaspace.com/nabegheh/L...LearnPart3.rar
    -----------------------
    بخش چهارم ( بخش آخر ) : نکاتی در مورد KDTele
    لینک دانلود PDF مقاله ( بدون سورس ) : ( حجم : 110 کیلوبایت )
    http://www.parsaspace.com/nabegheh/L...LearnPart4.rar
    -----------------------
    امیدوارم ، مقالات مفید بوده باشند ، سطح مقالات پایین بود ولی فکر کنم برای کسانی که قصد شروع داشتن خوب بود ...
    اگر مشکل فنی ( که حتما هست ) یا غلط املایی !! یا هر مشکل دیگه ای دیدید ، معذرت خواهی من رو بپذیرید ...

به تازگی مشکل فیلتر شدن سایت ParsaSpace پیش اومده ، به همین دلیل کل مقالات رو در یک فایل Rar در سایت RapidShare آپلود کردم که میتونید از این آدرس دانلود کنید

امیدوارم مفید باشه ...
    موفق و پیروز باشید ...
    آخرین ویرایش به وسیله Mahmood_M : سه شنبه 09 بهمن 1386 در 01:44 صبح دلیل: لينك جديد مقالات ...

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
    حتما زود به زود Update می کنی دیگه!!!

نه؟

چون معمولا این قبیل مقالات ادامه پیدا نمی کنه!!

کاربر دائمی آواتار MNosouhi
    محل زندگی
    اصفهان
    من با مثال های خود kdtel میتونم شماره گیری کنم ، اما با مثال شما نه ، وقتی مودم رو انتخاب می کنم ،اکتیو نمیکنهو پیغام خطا میده.

سلام
    حتما زود به زود Update می کنی دیگه!!!
    سعی می کنم به زودی قسمت 2 رو هم آپلود کنم ( دارم می نویسم ) ...
    من با مثال های خود kdtel میتونم شماره گیری کنم ، اما با مثال شما نه ، وقتی مودم رو انتخاب می کنم ،اکتیو نمیکنهو پیغام خطا میده.
    مثال کامپوننت KDTele ، خط اولی رو که پیدا میکنه فعال میکنه که همون مودم هست و اگه توجه کنید در سورس مثال KDTele و در OnCreate فرم نوشته شده ( خط دارای شماره 0 ) ، ولی ما در لیستی که ایجاد میکنیم ، علاوه بر مودم خطهای دیگکه ای هم هستند ، درواقع هر کدوم از امکاناتی که KDTele به عنوان یک خط شناسایی می کنه لیست میشن ، ولی همشون فعال نخواهند شد ، شما باید از توی اون لیست مودم مورد نظر رو انتخاب کنید که معمولا همون گزینه اول درون لیست هست ، من دوباره تست کردم و مشکلی نداشتم ، ولی اگه باز هم مشکلی بود ، متن پیغام رو بنویسید ...

با تشکر از دوستان به خاطر نظرات شون ...
    به زودی قسمت دوم مقاله در همین تاپیک قرار خواهد گرفت ...

کاربر دائمی آواتار MNosouhi
    محل زندگی
    اصفهان
    مثال کامپوننت KDTele ، خط اولی رو که پیدا میکنه فعال میکنه که همون مودم هست و اگه توجه کنید در سورس مثال KDTele و در OnCreate فرم نوشته شده ( خط دارای شماره 0 ) ، ولی ما در لیستی که ایجاد میکنیم ، علاوه بر مودم خطهای دیگکه ای هم هستند ، درواقع هر کدوم از امکاناتی که KDTele به عنوان یک خط شناسایی می کنه لیست میشن ، ولی همشون فعال نخواهند شد ، شما باید از توی اون لیست مودم مورد نظر رو انتخاب کنید که معمولا همون گزینه اول درون لیست هست ، من دوباره تست کردم و مشکلی نداشتم ، ولی اگه باز هم مشکلی بود ، متن پیغام رو بنویسید ...
    من قبلا با kdtele برنامه نوشته ام و تا اندازه ای با آن آشنایی دارم ، ابتدا مودم رو انتخاب می کنم و بعد روی دکمه فعالسازی کلیک می کنم که خطا دریافت می کنم.
    حالا یه سوال ، آیا شما مودمی سراغ دارید که همه امکانات kdtele رو ساپورت کنه؟

سلام
    من قبلا با kdtele برنامه نوشته ام و تا اندازه ای با آن آشنایی دارم ، ابتدا مودم رو انتخاب می کنم و بعد روی دکمه فعالسازی کلیک می کنم که خطا دریافت می کنم.
    خوب ، مطمئنا می دونید که دستور فعال کردن خط ، متد LineActive هست ، فکر نکنم کد مشکلی داشته باشه ، چون بازم تست کردم ، شاید مودم رو درست انتخاب نمی کنید ... !

حالا یه سوال ، آیا شما مودمی سراغ دارید که همه امکانات kdtele رو ساپورت کنه؟
    در این مورد راستش نمی تونم اطلاعات زیادی بهتون بدم ولی تا اونجا که من شنیدم ، مودمهای External و مودم Creative سازگاری بیشتری دارند ...
    مودم خودم ، امکاناتش به صورت زیر است ( با تشخیص KDTele ) :
    myModem.jpg

مدل و نام : PCTel ، HSF 2868 Micro Modem

موفق باشید ...

آقا محمود
    سلام قبلا توی سایت خودتون لینک دانلود کامپونت راگذاشته بودی ،الان نیست میشه لطفا دوباره بزارید
    با تشکر
    داود

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    من یه مودم نیاز دارم که این بتونه شماره رو ارسال کنه اگه اشتباه نکنم DTMF می گن به این امکان؟ (یعنی وصل بشه بعد مثلا کامپیوتر جواب بده بعد این رمز رو ارسال کنه ) . این کمپونت یا هر کمپونت دیگه ای که تست کردین یا مودمی....

از مطالب خیلی استفاده کردم منتظر قسمت دوم مقالتون هستم

بخش دوم مقاله در پست اول قرار گرفت ...

موفق باشید ...

با سلام
    محمود جان لینکشا یک بار دیگه لطفا چک کنید
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    لینک مشکلی نداره و احتمالا سرویس اینترنت یا رایانه شما مشکل داره
    موفق وموید باشی

با سلام من از لینک زیر استفاده کردم
    http://www.kaed.com/kdtele/download.html
    ولی نشد
    باتشکر

سلام
    با سلام من از لینک زیر استفاده کردم
    http://www.kaed.com/kdtele/download.html
    ولی نشد
    باتشکر
    از لینک زیر دانلود کنید :
    http://www.kaed.com/kdtele3.zip

اگه باز هم مشکل داشت ، از پرکسی استفاده کنید ...

آقا کارت خیلی درسته بابا ای ول

Unhappy با سلام

با مودم من در ویندوز ویستا کار می کنه اما تو ویندوز اکس پی کار نمی کونه کلی پیغام می ده.
    درایورشرو هم با سی دی خود مودم نصب می کنم نمی دونم مشکل چیه.!!!!!!!!!!!!

مدل مودم: Generic 56K HCF Data Fax Modem

امید وارم همیشه همه ایرانیان موفق باشند.

یا حق...

محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    من خودم با ویندوز Xp تست زدم مشکلی نداشت شاید برای شما
    1 - ویندوز مشکل داشته باشد
    2 - شاید درایور اصلی مودم را نصب نکردی با شی یعنی مودم های Zoltrix SmartSpirit PCI Modem را در موقع نصب ویندوز به این نام می شناسد Generic 56K HCF Data Fax Modem
    به نکات بالا توجه کن
    موفق وموید باشی

یکی از دوستان بنام saeed_m کامپوننت KDTele رو برام ایمیل کرده اگر کسی می خواد به من ایمیل بزنه تا براش فوروارد کنم micro_learn@yahoo.com

منتظر قسمت سوم هستیم استاد....

سلام
    منتظر قسمت سوم هستیم استاد....
    من قسمت سوم رو حدود 3 روز هست که کامل کردم ولی دنبال یه دستگاه فکس میگشتم که برنامه رو تست کنم ، به زودی می زارم ...

موفق باشید ...

کاربر دائمی آواتار DAMAVAND
    محل زندگی
    همين اطراف
    سلام
    جناب Mahmood_N
    بیصبرانه منتظریم !

با سلام خدمت همگی ...
    قسمت سوم مقاله در پست اول قرار گرفت ...
    البته توجه داشته باشید که من برنامه نمونه رو تست نکردم ، و امکان وجود اشتباه هست ، اگر مشکل خاصی دیدید اطلاع بدید ...

موفق و پیروز باشید ...

با سلام
    قسمت چهارم ( آخر ) مقاله در سایت قرار گرفت ...

با آرزوی موفقیت برای همگی ...

آقا محمود مقاله ات رو خیلی خوب نوشته بودی و برای من که تازه کار در این وادی بودم واقعا کارساز بود
    ولی دو تا سوال داشتم اول اینکه :
    زمانیکه تلفن زنگ می خوره پیغام زیر رو می ده:
    Another Application request in progress. Wait untile is Compelet

دوم اینکه:
    مشکل در ضبط صدای طرف مقابل است در مسیر ذکر شده فایل مورد نظر ایجاد می شه که من با فرمت WAVذخیره میکنم ولی اجرا نمیشه و در ضمن برای هر مدت مکالمه ای سایز این فایل تنها 64 کیلوبایت است...

باز هم ممنون هستم

من یه برنامه تست از وبلاگ http://www.delphigroup.blogfa.com/ گرفتم و اون را تست کردم. در یک قسمت که قرار است شماره ای گرفته شود و پیغامی پخش شود، به محض زنگ خوردن گوشی مقابل(و حتی قبل از برداشتن گوشی توسط مخاطب)، شروع به پخش فایل صوتی میکند. می خواستم ببینم چطور میشه کنترل کرد که پس از برداشتن گوشی توسط مخاطب پیام پخش شود.

سلام
    Another Application request in progress. Wait untile is Compelet
    مطمئنید که برنامه ی دیگه ای از تلفن استفاده نمی کنه یا تلفن به وسیله کامیپیوتر استفاده نمی شه ؟ راستش تا حالا به این پیغام برخورد نکرده بودم ولی اون طور که از پیغام پیداست ، برنامه دیگه ای خط رو فعال کرده و داره جواب میده یا ...
    مشکل در ضبط صدای طرف مقابل است در مسیر ذکر شده فایل مورد نظر ایجاد می شه که من با فرمت WAVذخیره میکنم ولی اجرا نمیشه و در ضمن برای هر مدت مکالمه ای سایز این فایل تنها 64 کیلوبایت است...
    راستش من این مشکل رو ندارم ، شاید از نسخه نمایشی استفاده میکنید که این محدودیت توش هست ...
    ولی به زودی راه حل رو بهتون می گم ...
    من یه برنامه تست از وبلاگ http://www.delphigroup.blogfa.com/ گرفتم و اون را تست کردم. در یک قسمت که قرار است شماره ای گرفته شود و پیغامی پخش شود، به محض زنگ خوردن گوشی مقابل(و حتی قبل از برداشتن گوشی توسط مخاطب)، شروع به پخش فایل صوتی میکند. می خواستم ببینم چطور میشه کنترل کرد که پس از برداشتن گوشی توسط مخاطب پیام پخش شود.
    شما ابتدا مقاله ها رو بخونید ،‌بعد اگه باز هم مشکلی بود سئوالتون رو بپرسید ،‌این موارد در مقاله ها هست ( شماره 2 و 3 ، فکر کنم )

موفق باشید ...

کاربر دائمی آواتار golihaghighi
    محل زندگی
    شيراز
    دستت درد نکنه. عالی بود. من که شروع کردم یه برنامه تلفن گویا بنویسم.

سلام
    ممنون فقط یک سوال اینکه چطوری میشه بیشتر از یک خط تلفن را ساپورت کرد و اگه دو خط با هم زنگ بزنند چی میشه؟

Wink

اقا من با هر 4 تا لینک مقالات شما مشکل دارم
    این parsspace چه جوریه ؟ نکنه اینم مثل persiangig تو ساعاتی از روز که شلوغه کار نمی کنه ؟
    خلاصه لینکها رو چک کنید اگه سالمه به من هم خبر بدید!

سلام
    من همه تاپیک رو وقت نکردم بخونم. میخواستم بپرسم اگه بخوام یه مودم بگیرم که CallerID و CallWaiting رو توی ایران ساپورت کنه چه مارک و مدلی بگیرم خوبه؟

خیلی ممنون

محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    بستگی داره به نوع تجهیزات مخابرات (اگر نگاه خیلی تخصصی داشته باشی )و چه پروتکل هایی را ساپورت می کنه و لی به هر حال زولتریکس اصلی فکر کنم مشکل شما را حل کنه
    ضمنا روی کاتالوگ مودم امکاناتی را که داره اشاره کرده

آقا ممنون هر چند که هنوز نخوندمشون
    بعدا مزاحمتون میشم

لینک دانلود کامل فول ورژن KDTele رو هر کی میخواد پیام بده
    یا مستقیماً بهم میل بزنید

من میخوام.
    خیلی ممنون میشم برام بفرستید.

نقل قول نوشته شده توسط javad2000 مشاهده تاپیک
    من میخوام.
    خیلی ممنون میشم برام بفرستید.
    آقا جواد یا پیام خصوصی بدید یا بهم میل بزنید
    من پست قبلی رو ویرایش کردم ولی انگار موفق نشدم منظورم رو درست بیان کنم به هر حال با توجه به قوانین سایت من نمی تونم لینک دانلود رو اینجا قرار بدم.

نقل قول نوشته شده توسط vahid64 مشاهده تاپیک
    آقا جواد یا پیام خصوصی بدید یا بهم میل بزنید
    من پست قبلی رو ویرایش کردم ولی انگار موفق نشدم منظورم رو درست بیان کنم به هر حال با توجه به قوانین سایت من نمی تونم لینک دانلود رو اینجا قرار بدم.
    آقا دستت درد نکنه.
    منظور رو متوجه شدم. می دونستم شما نمی تونید اینجا بگذارید، اما من که می تونستم همینجا تقاضا کنم!
    دریافت شد. خیلی هم ممنون.

محروم شده
    محل زندگی
    Never Land
    دوست عزیز می خواستم بدونم آیا این ابزار قابلیت کار با سانترال را دارد یا خیر
    من می خواهم پس از پخش یک پیغام وقتی کاربر شماره داخلی خود را وارد کرد سیستم اتوماتیک کاربر را به داخلی مورد نظر وصل کند

محروم شده
    محل زندگی
    Never Land
    آقا چی شد کسی جواب ما رو نمی ده؟

سلام
    لینکهات کار نمی کنند ، بی زحمت اگر امکانش هست فعالش کن.
    یه ندا هم به من بده

یا علی

متاسفانه لینکها از کار افتاده و فعلاً فعال کردنش برام مقدور نیست
    اگه این کارو کردم حتماً خبرت می کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. سوال در مورد kdtele
    نوشته شده توسط SUNMOON در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 12 تیر 1391, 12:52 عصر
  2. راهنمائی در تشخیص زنگ تلفن توسط KDtele
    نوشته شده توسط rezajelveh در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 19 فروردین 1388, 12:21 عصر
  3. پیدا کردن شماره خط تلفن فعال با KDTele ...
    نوشته شده توسط Mahmood_M در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 14
    آخرین پست: سه شنبه 12 شهریور 1387, 09:34 صبح
  4. نرم افزار ارسال و دریافت پیغام با استفاده از KDTele
    نوشته شده توسط hr110 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 12 فروردین 1386, 19:07 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید