صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 44 از 44

نام تاپیک: راه‌اندازی یک اینترانت با استفاده از RAS ،‌ چگونه؟

چه پهنای باندی مناسبه.
    بستگی بهنحوه کارکرد کاربران شما و همچنین تکنولوژی های بکار گرفته توسط شما ذر طراحی دارد.

آیا با RAS میتونم حق دسترسی داشته باشم که بعضی از یوزر ها رو محدود کنم که حق استفاده نداشته باشن یا در یه بازه زمانی خاص بتونن استفاده کنن.
    بله با استفاده از RRAS+Radius امکان پذیر است.

موفق باشید.

سلام
    اگه ممکن هست به من بگین چگونه میشه بین Routing and remote access server و نرم افزار NTTacPLUS در یک شبکه *** ارتباط برقرار کرد. من یوزر تعریف می کنم اما کانکت نمیشه؟ ضمنا کانکشن *** را هم روی خود سرور ایجاد کردم.

اگه ممکن هست به من بگین چگونه میشه بین Routing and remote access server و نرم افزار NTTacPLUS در یک شبکه *** ارتباط برقرار کرد. من یوزر تعریف می کنم اما کانکت نمیشه؟ ضمنا کانکشن *** را هم روی خود سرور ایجاد کردم.
    1- در RRAS قسمت های Authentication و Accouting رو Radius انتخاب کن .
    2- IP و پورت سرور NTTAC رو وارد کن.
    3- Encryption رو برابر با PAP و Unencrypted Password قرار بده.
    4- NTTAC رو راه اندازیش کن (طریقه راه اندازی قبلا بیان شده جستجو کنید)
    5- کاربر تعریف کنید.
    6- هنگام ایجاد کانکشن حتما Password Encryption رو برابر با Unencrypted قرار بده.

نقل قول: راه‌اندازی یک اینترانت با استفاده از RAS ،‌ چگونه؟

سلام
    من یه سرور باwin2000 دارم می خوام یه کلاینت ریموت به سرورم وصل شه . تنظیمات rras رو انجام دادم ولی وقتی وصل می شوم error691:invali username/password می ده . توی اکتیودایرکتوری هم روی اون یوزر توی قسمت dial in اکسس دادم ولی بازم همین خطا رو میده لطفا کمکم کنید...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •