نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: پیدا نکردن

پیدا نکردن

سلام
    من پروژه ام را دادم بیرون برام نوشتند
    همان جا با کامپیوتر خودش اجراش کرد هم فایل exe جدا کار می کرد هم از خود برنامه پاسکال اجراش می کرد هم فایل سیو شده و هم فایل exe را زد روی سی دی به من داد فایل exe که می زنم یک لحضه پنجره ای می خواهد باز شه که باز نمی شه فایل سیو شده را که می زنم تا می خواد وارد برنامه پاسکال شود می نویسد not found turbo.tpl
    بعد ok که می کنم کدها کامل نشان می ده بعد run که می زنم error 15 میده می نویسد not found system.tpu
    چه کار کنم .فردا ظهر هم باید تحویل بدم کمک کنید.
    ممون

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران
    با سلام
    نقل قول نوشته شده توسط maryam khoshtep مشاهده تاپیک
    سلام
    من پروژه ام را دادم بیرون برام نوشتند
    همان جا با کامپیوتر خودش اجراش کرد هم فایل exe جدا کار می کرد هم از خود برنامه پاسکال اجراش می کرد هم فایل سیو شده و هم فایل exe را زد روی سی دی به من داد فایل exe که می زنم یک لحضه پنجره ای می خواهد باز شه که باز نمی شه فایل سیو شده را که می زنم تا می خواد وارد برنامه پاسکال شود می نویسد not found turbo.tpl
    بعد ok که می کنم کدها کامل نشان می ده بعد run که می زنم error 15 میده می نویسد not found system.tpu
    چه کار کنم .فردا ظهر هم باید تحویل بدم کمک کنید.
    ممون
    این دو تا فایل را در مسیر نصب پاسکال کپی کن.(البته دقیقا نام شاخه رو یادم نیست خودت امتحان کن.)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip TP.zip‏ (54.7 کیلوبایت, 10 دیدار)

دیگه چی کار کنم
    این دو تا فایلی که دادی هر جا که فکر کنی کپی کردم
    همان error را می ده.
    هر برنامه ای را هم از کتاب می نویسم همین خطا را می ده اصلا تا حالا من یک برنامه اجرا نکردم
    اگه بتونی دانلود برنامه پاسکال را که خودتان استفاده می کنید را بذارید ممنون می شم
    چون برنامه پاسکال را دانلود کردم اونم همین مشکل را داشت.

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران
    با سلام
    نقل قول نوشته شده توسط maryam khoshtep مشاهده تاپیک
    دیگه چی کار کنم
    این دو تا فایلی که دادی هر جا که فکر کنی کپی کردم
    همان error را می ده.
    هر برنامه ای را هم از کتاب می نویسم همین خطا را می ده اصلا تا حالا من یک برنامه اجرا نکردم
    اگه بتونی دانلود برنامه پاسکال را که خودتان استفاده می کنید را بذارید ممنون می شم
    چون برنامه پاسکال را دانلود کردم اونم همین مشکل را داشت.
    اگر برات امکان داره به همانجایی که برنامه را برات نوشتن مراجعه کرده و برنامه پاسکالش رو بگیر.(من سالها قبل پاسکال کار می کردم)
    این خطا بخاطر تفاوت پاسکالهای شماست و یاد نمی یاد که از کدوم استفاده می کردم ولی به هر حال گشتم یک پاسکال رو برات پیدا کردم امیداور کارت راه بیفته.(اگر دوباره کار نکرد دو تا فایل را اضافه کن)
    چون ظرفیت فایل زیاد بود دوتاش کردم .فایلها را Unzip کن و در یک شاخته بریز و سپس نصب کن(فایل INSTALL.EXE را اجرا کن)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip 1.zip‏ (1,002.4 کیلوبایت, 14 دیدار)
    • نوع فایل: rar 2.rar‏ (1.23 مگابایت, 11 دیدار)

کارم نکرد بازم لطف داشتی برام گذاشتی خیلی ممنون
    خیلی لوتی خوش مرام

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •