نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Install sheild 12

Install sheild 12

سلام به همه دوستان عزیز! آیا کسی ساختن setup با install sheild 12 را امتحان کرده است؟ من سعی کردم با استفاده از ابزار Prerequisite Editor مواردی مثل دات نت فریم ورک را به پروژه ام اضافه کنم اما متاسفانه بعد از اتمام ساخت متوجه شدم که عمل نصب این فایلها به هیچ وجه انجام نمیشود و ظاهرا اصلا در پروژه جایی ندارد. آیا این ممکن است به خاطر ورژن بالای برنامه install sheild باشد که برخی از ابزارهای آن بعد از کرک از کار افتاده است؟ پیشاپیش از توجه شما ممنونم

نقل قول نوشته شده توسط roxana مشاهده تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز! آیا کسی ساختن setup با install sheild 12 را امتحان کرده است؟ من سعی کردم با استفاده از ابزار Prerequisite Editor مواردی مثل دات نت فریم ورک را به پروژه ام اضافه کنم اما متاسفانه بعد از اتمام ساخت متوجه شدم که عمل نصب این فایلها به هیچ وجه انجام نمیشود و ظاهرا اصلا در پروژه جایی ندارد. آیا این ممکن است به خاطر ورژن بالای برنامه install sheild باشد که برخی از ابزارهای آن بعد از کرک از کار افتاده است؟ پیشاپیش از توجه شما ممنونم
    سلام
    من نسخه DVD این برنامه رو استفاده میکنم و هیج مشکلی نداره.

کاربر تازه وارد
    من هم همین مشکل رو دارم. اصلا قسمت redistributables در حالت assistant اون نیست . در قسمت نمایش درختی اون هم که از اون استفاده می کنی در هنگام نصب مثلا sql server خطا می گیره و اصلا قسمت تنظیمات رو هم نداره!!!!!!!

دوست گلم ....
    فکرمیکنم برای اینکه مثلا NetFramwork 2.0. هم با برنامه نصب شه باید مرچ ماژولای اونو از اینترنت دانلود کنی ..
    فکر کنم مشکل از این باشه ...

تاپیک های مشابه

1. Install Sheild 12
    نوشته شده توسط boof1363 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 30 مرداد 1387, 14:32 عصر
  2. مشکل در نصب Install sheild 11.5
    نوشته شده توسط ir_ali_s در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 09 مرداد 1385, 15:34 عصر
  3. سوالی در مورد Install Sheild
    نوشته شده توسط vatal در بخش برنامه نویسی در Delphi