نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: تغییر فونت فارسی استفاده شده در ویژوال بیسیک

تغییر فونت فارسی استفاده شده در ویژوال بیسیک

با سلام،
    تو رو خدا نگین تکراریه، چون تو سایت پیدا نکردم. کمکم کنید. کارم مونده.
    فونت فارسی استفاده شده در ویژوال بیسیک به کدهای ناخوانا تبدیل می شود.در تاپیک های مختلف جستجو کردم اما کمکم نکرد. راهنمایی کامل نیاز دارم. می گن باید Unicode باشه. کجا باید این تغییر رو بدم؟ چرا روی یه کامپیوتر خوبه و روی یه کامپیوتر دیگه قاطی می شه؟ وقتی توی اکسل با VB کدنویسی می کنم، توی اجراش، تمام فارسی های موجود در کدنویسی، توی اکسل به صورت حروف قروقاطی نمایش داده می شه و برعکس. خواهش می کنم کمکم کنید.
    سپاسگزارم

کاربر دائمی آواتار CodeMasterX
    محل زندگی
    Iran, Shiraz
    شما فونت فرم رو مثلا Tahoma انتخاب کن و توی پنجره خاصیت فونت اسکریپنش رو به عربی تغییر بده.این مشکل شما هم هزاران بار پرسیده شده.روی سیستم کاربر باید ساپورت از زبانهای راست به چپ و یونیکد ها نصب شده باشه.

Control Panel\Regional Settings

سلام، با تشکر از شما، در Regional & Setting، همه چیز را فارسی کردم، بعد کامپیوتر را Restart کردم. درست شد.
    سپاسگزارم

محل زندگی
    Iran, Shiraz
    خواهش می کنم، اینرو هم در نظر داشته باشید که در حال حاضر راه حلی برای نصب ساپورت فارسی بطور خودکار ارائه نشده، بنابراین انجام این مراحل برای کامپیوتر کاربر به عهده خود شماست.

درسته. از شما ممنوم.

کاربر دائمی آواتار Evil 69
    محل زندگی
    كمي دور تر از آنجا
    خواهش می کنم، اینرو هم در نظر داشته باشید که در حال حاضر راه حلی برای نصب ساپورت فارسی بطور خودکار ارائه نشده، بنابراین انجام این مراحل برای کامپیوتر کاربر به عهده خود شماست
    این مشکل رو هم می تونی با نرم افزاری به نام weft حل کنی (ار سایت مایکروسافت) بگیرش

سلام، ازتون ممنونم. این نرم افزار کارآیی اش چطوره؟ درضمن، یه سوال در مورد Username و Pasword دارم. می تونم ازتون بپرسم؟ می گن در مباحث متفرقه و یا Windows سوال کنم. اما تالاری به این عنوان پیدا نکردم. ممکنه راهنماییم کنید؟

محل زندگی
    Iran, Shiraz
    شما که نصفه نیمه سوال رو مطرح کردی.سوالت چیه ؟

یک شبکه Workgroup داریم که Client ها برای اتصال به سرور، نیاز به Username و Password دارند. یک بار که در کادر Remember کردن پسورد، کلیک می کنیم، دیگه هروقت کامیوتر را روشن می کنیم، بدون سوال کردن یوزرنیم و پسورد، به سرور وصل می شه. جایی هم برای تیک زدن عدم ذخیره پسورد نداره. با log off کردن هم از حالت Save خارج نمی شه.
    ویندوزها XP هست و ویندوز سرور هم 2000 هست. چیکار کنم که دوباره یوزر نیم را بپرسه و اتوماتیک به سرور وصل نشه؟

کاربر دائمی آواتار Evil 69
    محل زندگی
    كمي دور تر از آنجا
    سرور Password داره یا نه؟

بله. سرور خودش پسورد داره اما مشکل من روی پسورد کلاینت هاست. مثلا کامپیوتر من برای دسترسی به سرور یوزرنیم و پسورد داره. اگر گزینه Remember my password را تیک بزنم، دیگه ازم یوزر نیم و پسورد نمی خواد.با همان یوزرنیم و پسوردی که ذخیره کرده، log in میشه. نمی خوام این طوری باشه. می خوام ازم سوال کنه یوزر نیم و پسورد رو. این یوزر نیم و پسورد در سرور تعریف شده اما با یوزر نیم و پسورد سرور فرق داره.

user name & password

سلام، تو رو خدا یه نفر پیدا بشه درمورد یوزر نیم و پسورد جواب منو بده. چطور می شه از حالت ذخیره درش آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالاخره پیدا کردم ...........

بالاخره جوابشو پیدا کردم.

نقل قول: تغییر فونت فارسی استفاده شده در ویژوال بیسیک

سلام دوستان مشکل من را می تونید حل کنید ؟!
    من می خوام در vb برنامه ای بنویسم که خودش فونتهای ویندوز را نصب کند می شود چنین چیزی ؟

کاربر تازه وارد آواتار god of war 313
    محل زندگی
    برزخ

نقل قول: تغییر فونت فارسی استفاده شده در ویژوال بیسیک

سلام من هرچی گشتم نتونستم قسمتی که باید این بخش این موضوع رو پیدا کنم که تایپکی جدید بزنم.فقط همین بخش رو پیدا کردم
    من توی vb.net میخواستم بدونم چطوری سایز textbox و اندازه فونت و رنگ textbox رو با کد عوض کنم.
    بیزحمت مدیران این پیام رو پاک نکنند هرجا گشتم نبود فقط همینجا بود.

تاپیک های مشابه

1. تغییر ارتفاع lineبا تغییر ارتفاع Textbox در گزارش
    نوشته شده توسط payam59 در بخش Access
    پاسخ: 22
    آخرین پست: یک شنبه 03 شهریور 1387, 15:41 عصر
  2. تغییر اندازه ارتفاع QRShape با تغییر ارتفاع DetailBand
    نوشته شده توسط mojtaba_z در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 07 تیر 1386, 07:49 صبح
  3. تغییر Toolbar با تغییر Thems ویندوز XP
    نوشته شده توسط na3er-faraji در بخش VB.NET
    پاسخ: 2