نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: من کدوم نسخه دلفی رو بخرم؟

من کدوم نسخه دلفی رو بخرم؟

سلام
    تعریف زبان (یا شاید هم ابزار) برنامه نویسی دلفی رو زیاد شنیدم. تصمیم گرفتم کار با اون رو یاد بگیرم. رفتم یه سی دی آموزش دلفی 2006 خریدم که متاسفانه خود برنامه دلفی رو داخلش نداشت.

حالا میخوام از یکی از فروشگاه های آنلاین، سی دی دلفی 2006 رو سفارش بدم. اما می بینم بعضی از فروشگاه ها آگهی فروش دلفی 2007 رو گذاشته اند روی سایتشون. حالا از یه طرف می ترسم نسخه 2007 رو بخرم و به دلیل تفاوت اون با نسخه 2006 چیزی از آموزش متوجه نشم، از سویی می ترسم 2006 رو بخرم و امکانات نسخه 2007 رو از دست بدم.

لطفاً راهنمایی کنید چکار کنم؟
    در ضمن لطفاً بگید که آیا دلفی با دلفی دات نت یکی هست یا فرق می کنه؟
    با تشکر

حالا از یه طرف می ترسم نسخه 2007 رو بخرم و به دلیل تفاوت اون با نسخه 2006 چیزی از آموزش متوجه نشم، از سویی می ترسم 2006 رو بخرم و امکانات نسخه 2007 رو از دست بدم.
    دلفی 2007 از نظر کارایی و امکانات بهتر از دلفی 2006 هست. تفاوت در کار کردن با این دو نسخه به حدی نیست که نیاز به کتاب یا سی دی آموزشی جدیدی داشته باشید و با همون منابع آموزشی دلفی 2006 هم می تونید به راحتی دلفی 2007 را یاد بگیرید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

خیلی ممنون
    ببخشید سوال دوم رو جواب ندادید.
    دو تا سوال دیگه هم دارم اگه لطف کنید:
    1- کدوم ورژن دلفی 2007 رو بگیرم؟ آیا ورژن های متفاوتی داره؟
    2- دلفی 2007 یعنی دلفی چند؟ آخه امروز توی یه شرکت کامپیوتری یه سی دی دیدم که روش نوشته بود:
    Borland Delphi 8 for .netframework programming
    آیا دلفی 8 همون 2007 هست یا چی؟

با تشکر

دلفی 2007 نسخه Enterprise رو ، دلفی 8 همونطور که از اسمش معلومه دلفی 8 هست ، شما باید دلفی 2007 رو بگیری با همین نام !

ضمنا دلفی 2007 از دات نت پشتیبانی نمیکنه فعلا ، اگر دات نت میخوای همون دلفی 2006 رو بگیر.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •