نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: استفاده از Access در شبکه

استفاده از Access در شبکه

سلام
    من دو تا سوال برای استفاده از اکسس در شبکه داشتم:
    1) برای اتصال یک کلاینت به بانک اکسس در شبکه با استفاده از ADO آیا فقط تنظیم path در connection string کافیه یا باید پارامترهای دیگه هم تنظیم بشند؟

2) وقتی حجم بانک اطلاعاتی افزایش میابد در سرعت باز بسته شدن جدولها و حجم حافظه آزاد بشدت کاهش پیدا می کنه! من شنیدم که از طریق ADO Connection میشه حجم بانک اطلاعاتی که هر بار در حافظه لود میشه رو کنترل کرد. میشه کمی در اینباره توضیح بدید؟

کاربر تازه وارد آواتار یاسر احسانی
    محل زندگی
    Tehran
    برای اتصال یک کلاینت به بانک اکسس در شبکه با استفاده از ADO آیا فقط تنظیم path در connection string کافیه یا باید پارامترهای دیگه هم تنظیم بشند؟
    بله . فقط باید سرور رو براش تعریف کنی . یعنی بانکت رو کدام سیستم قرار داره.

وقتی حجم بانک اطلاعاتی افزایش میابد در سرعت باز بسته شدن جدولها و حجم حافظه آزاد بشدت کاهش پیدا می کنه! من شنیدم که از طریق ADO Connection میشه حجم بانک اطلاعاتی که هر بار در حافظه لود میشه رو کنترل کرد. میشه کمی در اینباره توضیح بدید؟
    میتونی از View ها برای بازیابی (مثلا جستجو) استفاده کنی . چون View یک بار به حافظه انتقال می یابد و دیگر دوبار از حافظه لود نمی شود .

موفق باشی ! :wink:

آقا مرسی

ولی میشه یکم بیشتر درباره view ها توضیح بدید؟

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر تازه وارد آواتار یاسر احسانی
    محل زندگی
    Tehran
    و اما View ها :

View ها در واقع Table های مجازی ، هستند که از آنها می توان از طریق نوشتن یک SQL ساده در AdoQuary استفاده نمود . به این طریق که :
    عبارت زیر را در ADOQuary می نویسی :

CREATE VIEW نام
    )
    تمام رکوردهایی که می خوای در View داشته باشی (( حتی می تونی رکوردهای غیر ضروری برای نمایش را نشون ندی)
    (

خیلی ممنون :flower:

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار jirjirakk
    محل زندگی
    wwwroot
    آقای کشاورز دی بی آیزام :mrgreen:

شرمنده دی بی آیزام رو نفهمیدم :wink:
    ترکیه؟

کاربر دائمی
    آقای کشاورز دی بی آیزام
    کاملا با مهدی موافقم فقط بگو 1-2-3 یه برنامه کلاینت/سرور نوشتی خلاص

البته باید کامپوننت مربوطه رو بخری از فروشگاه برنامه نویس قیمتش هم 35000 تومان هست
    http://www.barnamenevis.org/viewtopic.php?t=7604
    آقای کرامتی پورسانت فراموش نشه :oops:

آهان DBISM رو میگید :wink:
    بابا من گفتم دارید ترکی صحبت می کنید :lol: خوب چیکار کنیم کلاسمون بالاست فقط اسم انگلیسی DBISM رو بلدیم نه فارسیشو 8-) :lol:

والله تو فکرش هستم که برم تو کوک این دی بی آیزام. اینقدر دیگه آقای کرامتی و شما ها ازش طریف کردید که نمیشه بهش نه گفت!
    اما انشا الله بعد از این کاری که دارم انجام می دم. چون تو اینکار کارفرما خودش گفته Access باشه
    در هر حال ورسی

کاربر دائمی آواتار jirjirakk
    محل زندگی
    wwwroot
    هی علی. پورسانت به من میرسه نه تو :mrgreen:

کاربر دائمی
    نقل قول نوشته شده توسط jirjirakk
    هی علی. پورسانت به من میرسه نه تو :mrgreen:
    مهدی جون فرقی نمی کنه دو جورش صرف یه چیز میشه :wink:
    میدونی که 8)

تاپیک های مشابه

1. معرفی کتب آموزشی MS Access
    نوشته شده توسط koli در بخش Access