نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: DBChart

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up DBChart

دوستان عزیز سلام
    من یک سری اطلاعات دارم که به صورت X و Y روی یک DBchart به صورت FastLine نمایش میدم و کاربر برای هر کدام از این X,y ها یک شیب مشخص میکنه بین -90 تا +90 و من باید نسبت به خط افق این شیب رو رسم کنم یعنی شیب مثبت در ربع چهارم و شیب منفی در ربع سوم دایره مثلثاتی باید قرار بگِره . اما من چند تا مشکل دارم اول اینکه من برای نمایش شیب X,Y اول رو دارم و با استفاده از فرمول خط (Y2-Y1 = m(X2-X1
    X2 رو هم یک نقطه دلخواه میدم و Y2 هم از معادله خط بدست میارم ضریب زاویه هم میشه Tan شیبی که کاربر وارد کرده مشکل اول اینه که تابع تانژانت دلفی زاویه قبول نمیکنه یا من نمیدونم چون عدد بدست اومده با عدد بدست امده از ماشین حساب ویندوز متفاوت هست و دوم اینکه روی چارت اگر 45 درجه شیب رو انتخاب کنیم اگر زوم نکنیم 75 درجه به نظر میاد و هر چی زوم بیشتر بشه زاویه هم کمتر به چشم میاد و اما مشکل سوم هم Free کردن series هایی است که برای هر شیب دارم اضافه میکنم اگه 3 تا بشه پیغام خطا میده در صورتی که من با استفاده از SerisCount و ایندکس هر Series اون ها رو free میکنم یعنی رفتار های عجیب و غریب و چهارم اینکه من برای هر نقطه که کاربر بخواد شیب رسم کنه یک Series
    Create میکنم به نظر شما مشکل مال چی هست ؟ ممنون میشم اگه اساتید منو راهنمایی کنن .

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران
    با سلام
    دوست عزیز بارها در سایت ذکر شده که نام تاپیک خود را درست انتخاب کنید.
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    دوست عزیزم برای شما چه مشکلی درست شده ؟ لطفا اینو بگید شما به جای پاسخ میگید بارها گفته شده اسم تاپیک رو درست انتخاب کنم اسم چه ایرادی داره ؟
    مشکل من دقیقا مربوط به Dbchart هست پس درست انتخاب کردم حالا اگه میتونید مشکل من رو که مدتهاست باهاش دارم سر و کله میزم حل کنید که بینهایت ممنون میشم ولی در غیر این صورت خواهش میکنم از پاسخ صرف نظر فرمایید .

تاپیک های مشابه

1. dbchart در reportbuilder
    نوشته شده توسط navidkhan در بخش ابزارهای گزارش سازی در دلفی
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 08 خرداد 1386, 09:49 صبح
  2. بعضی وقتها به ازای بعضی از مقدار در جدول dbchart عرور می دهد. پروژه من به همین گیره
    نوشته شده توسط ali reza omid ali در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 12:13 عصر
  3. DBChart
    نوشته شده توسط amir_king2_2 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 01 مهر 1382, 15:52 عصر
  4. نحوه بار گذاری DBChart در سیستمهای مقصد
    نوشته شده توسط Mahdiseif در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 21 خرداد 1382, 00:17 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار