نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چه جوری ارتباط بین جداول در sql با C#‎.net

چه جوری ارتباط بین جداول در sql با C#‎.net

سلام من چند تا سوال درباره C#‎.net و sql دارم .
    برای یک ازمون با 10 سوال و جوابهای چهار گزینه ای چه جداول و فیلدهایی لازم است ؟چه طور می تونم اطلاعات بیشتری در باره data grid و table بدست بیاورم ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خوزستان
    نقل قول نوشته شده توسط szeinab مشاهده تاپیک
    سلام من چند تا سوال درباره C#‎.net و sql دارم .

برای یک ازمون با 10 سوال و جوابهای چهار گزینه ای چه جداول و فیلدهایی لازم است ؟چه طور می تونم اطلاعات بیشتری در باره data grid و table بدست بیاورم ؟
    سلام.
    ببینید ساخت آن بستگی به خودتان و ایدتان دارد مثلا شما می توانید یک جدول با 10 سطر که هر سطر مختص به هر سوال باشد داشته باشید و نوع هر کدام نامبر باشد که شماره گزینه انتخاب شده در آن قرار می گیرد. یا اینکه میتوانید آن را از نوع تکست قرار بدید و جواب را در آن قرار بدید. به هر حال بستگی به خود شما دارد...
    در مورد دیتاگرد و تیبل هم در این تالار جستجو کنید اطلاعات زیادی پیدا می کنید اگر هم مشکل خاصی در آن ها برای شما به وجود آمده است می توانید بیان کنید. دوستان جوابگو خواهند بود.
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار ghafoori
    محل زندگی
    اصفهان-نجف اباد

Smile

برای یک ازمون با 10 سوال و جوابهای چهار گزینه ای چه جداول و فیلدهایی لازم است
    دوست عزیز من یک جدول با 6 فیلد پیشنهاد می کنم یکی برای سوال 4 تا برای جواب و یکی شماره پاسخ صحیح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تبریز
    با سلام
    اگه بخواهید در حالت کلی بگویید گفته دوستمون درسته ولی اگه بخواین ساده تر باشه
    3 فیلد کافی

مرسی از کمکتون .من می خواهم در C#‎.net ازمون بزارم . که وقتی در ان شرکت کنی وقتی جواب را فشار دادی نتیجه ازمون رو بهت برگردونه.حالا تو خود C#‎.net جوابها رو چک کنه یا وصل شه به sql و نتیجه رو برگردونه .بعد در مور د فیلدهاش هم کمکم کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •