صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 73

نام تاپیک: هرکس تابع در مورد تاریخ فارسی دارد اینجا بگذارد

هرکس تابع در مورد تاریخ فارسی دارد اینجا بگذارد

سلام

مسلما مشکل همه ما استفاده از توابعی است که تاریخ فارسی را با آن کار کنیم ولی این توابع در هیچ جای دنیا غیر از ایران کاربرد ندارد به همین منظور هیچ سایتی هم این توابع را ندارد من خودم در حال تولید توابع تاریخ فارسی هستم کسی هم اگر چیزی دارد در این بخش قرار دهد.

ممنون از همه شما !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام
    بفرمایید

*------------------
    PROCEDURE datem2s
    Parameters DateMToS_InputDate
    DateMToS_nDay=(Val(Sys(11,DateMToS_Inp utDate))-431)
    DateMToS_Sal=4*Int(DateMToS_nDay/1461)-5333
    DateMToS_Mandah=Mod(DateMToS_nDay,1461)
    Do Case
    Case DateMToS_Mandah=0
    DateMToS_Sal=DateMToS_Sal
    DateMToS_Roz=366
    Case DateMToS_Mandah<=365*1
    DateMToS_Sal=DateMToS_Sal+1
    DateMToS_Roz=Mod((DateMToS_nDay-(0*365)),1461)
    Case DateMToS_Mandah<=365*2
    DateMToS_Sal=DateMToS_Sal+2
    DateMToS_Roz=Mod((DateMToS_nDay-(1*365)),1461)
    Case DateMToS_Mandah<=365*3
    DateMToS_Sal=DateMToS_Sal+3
    DateMToS_Roz=Mod((DateMToS_nDay-(2*365)),1461)
    Case DateMToS_Mandah=<1460
    DateMToS_Sal=DateMToS_Sal+4
    DateMToS_Roz=Mod((DateMToS_nDay-(3*365)),1461)
    EndCase
    Do Case
    Case DateMToS_Roz<=31*1
    DateMToS_cMm='01'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*0,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*2
    DateMToS_cMm='02'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*1,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*3
    DateMToS_cMm='03'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*2,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*4
    DateMToS_cMm='04'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*3,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*5
    DateMToS_cMm='05'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*4,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*6
    DateMToS_cMm='06'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*5,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*6+30*1
    DateMToS_cMm='07'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*6-30*0,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*6+30*2
    DateMToS_cMm='08'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*6-30*1,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*6+30*3
    DateMToS_cMm='09'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*6-30*2,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*6+30*4
    DateMToS_cMm='10'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*6-30*3,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*6+30*5
    DateMToS_cMm='11'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*6-30*4,2)
    Case DateMToS_Roz<=31*6+30*6
    DateMToS_cMm='12'
    DateMToS_cDd=Str(DateMToS_Roz-31*6-30*5,2)
    EndCase
    DateMToS_cDd=Righ('00'+Allt(DateMToS_cDd&# 41;,2)
    DateMToS_Sal=Righ('0000'+Allt(Str(Date MToS_Sal)),4)
    Return DateMToS_Sal+'/'+DateMToS_cMm+'/'+DateMToS_cDd

ضمن خوش آمد به دوست عزیز و گرامیمان جناب آقای حمیدیان فر(آقا سعید خودمون) و تشکر از کدی که فرستاده
    اگر به صفحه اول ""نمونه برنامه های کاربردی"" در همین فروم توجه کنید یکی از بهترین و کاملترین کلاسهائی رو که تاریخ میلادی رو به هجری شمسی تبدیل میکنه و هنر زمان جوانیمونه برای استفاده گذاشته ام
    به عقیده من هیچ کم و کسری نداره به نظرم بهتره یه امتحانیش بکنید اگه اشکالاتی داشت همونو اصلاح کنیم
    البته همش پیشنهاده
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام
    اقا رضا ما مخلصیم
    جسارت نباشه درسمونو پس دادیم

ببخشید

اختیار دارید آقا سعید
    من خیلی خوشحالم از اینکه تا اومدی داری مطالب خوبی پست میکنی
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

ببینید منظور من این بود:

مثلا تفریق یا جمع یک روز با تاریع یا ...

سلام
    آقای حیدرکیا فکرکردم آن بخش راکلا تعطیل کردید وگرنه به مشکلی درآن تابع برخورد کرده بودم که دراین بخش مطرح می کنم درکلاس شما تبدیل تاریخ شمسی به میلادی در سال جاری درست عمل نمی کرد مجبورشدم به صورت زیر تغیرش
    بدهم (البته بااجازه شما)نمی دانم درست شده یانه منظورم درسالهای آینده چون به غیراز تقویم امسال تقویم دیگری نداشتم

* Converting SHAMSI date to GREGORIAN date
    * Author: Javad Rahmani
    * Last Update: 1379/11/01
    * PROC ldate
    PARAMETER date
    PRIVATE date, lyear, lmonth, lday, year, month, day, u, rp, z, x, w, i, ;
    s, ls, sd, mn, ym
    STORE 0 TO lyear, ym
    DIME d(4,12), p(4,12), n(2,12)
    STORE 8 TO p(3,7)
    STORE 9 TO p(3,12), p(3,4), p(3,5), p(3,6), p(3,8), ;
    p(3,9) , p(4,12), p(4,7)
    STORE 10 TO p(1,10), p(2,7), p(2,8), p(2,9), p(2,12), p(3,3), ;
    p(3,2), p(3,10), p(1,12), p(4,10),p(4,4), p(4,5), p(4,6), p(4,8), p(4,9)
    STORE 11 TO p(1,1), p(1,3), p(1,5), p(1,7), p(1,8), p(1,9), p(1,11), ;
    p(2,3), p(2,5), p(2,6), p(2,10), p(3,1), p(3,11), p(4,11), p(4,2), p(4,3)
    STORE 12 TO p(1,2), p(1,6), p(2,1), p(2,2), p(2,4), p(2,11),p(4,1)
    STORE 13 TO p(1,4), p(2,2)
    STORE 18 TO d(2,2), d(2,12)
    STORE 19 TO d(1,2), d(1,3), d(1,4), d(1,12), d(2,1), d(2,11), d(3,12), d(4,1), d(4,12), d(4,2)
    STORE 20 TO d(1,1), d(1,5), d(1,6), d(1,11), d(2,3), d(2,4), d(2,10), ;
    d(4,9),d(3,2), d(3,11), d(3,1), d(4,10), d(4,11), d(4,3), d(4,4)
    STORE 21 TO d(1,7), d(1,8), d(1,9), d(1,10), d(2,5), d(2,6), ;
    d(3,3), d(3,4), d(3,9), d(3,10), ;
    d(4,5), d(4,6), d(4,7), d(4,8)
    STORE 22 TO d(2,7), d(2,8), d(2,9), d(3,7), d(3,8), ;
    d(3,5), d(3,6)
    STORE 1 TO n(1,11), n(2,10)
    STORE 2 TO n(1,12), n(2,11)
    STORE 3 TO n(1,1), n(2,12)
    STORE 4 TO n(1,2), n(2,1)
    STORE 5 TO n(1,3), n(2,2)
    STORE 6 TO n(1,4), n(2,3)
    STORE 7 TO n(1,5), n(2,4)
    STORE 8 TO n(1,6), n(2,5)
    STORE 9 TO n(1,7), n(2,6)
    STORE 10 TO n(1,8), n(2,7)
    STORE 11 TO n(1,9), n(2,8)
    STORE 12 TO n(1,10), n(2,9)

سلام

ببینید این توابع چطوره؟

مشکلش چیه
    اگه بفرمائید ممنون میشم چون این تقویم بصورت گسترده توی سازمان ما داره کار میکنه(البته شاید شما درست بفرمائید چون این قسمت از برنامه توسط استاد بنده آقای رحمانی ویرایش شده است)

سلام
    امروز شنبه 19 اردیبهشت 1383 و 8 می می باشد درحالیکه دربرنامه تقویم شما امروز یکشنبه 19 اردیبهشت و9 می درج
    شده است .
    شما دربرنامه تان تاریخ میلادی به شمسی صحیح تبدیل شده ولی برای بدست آوردن روزهفته تاریخ شمسی رابه میلادی
    تبدیل می نمایید (اگردرست فهمیده باشم ) که این عمل درسال 82 درست ولی درسال 83 مشکل دارد.
    ضمنا ناگفته نماند آقای حیدرکیا مشکل بزرگی برای بدست آوردن روز هفته داشتم (مثلا 20/8/83 چه روزازهفته است)
    که همیشه عدد روزامروزرامی گرفتم (دربرنامه ام )و7 تا 7 تا جمع می کردم تابه روزموردنظرمی رسیدم به هرحال ازشما بسیار ممنونم . وخواهش میکنم به قول یکی ازدوستان درهمان بخش این سنت خوب راادامه دهید شاید ماناشی ها هم
    کمی ازمعلومات شما بزرگواران واساتید استفاده کنیم.

دوست عزیزم جناب علی اکبر
    اولا خود من در زمان طراحی این کلاس شاگردی یکی از دوستانم رو بنام آقای رحمانی میکردم و از محضرش استفاده میکردم
    در ثانی از دقت نظر جنابعالی تشکر میکنم و عرض کنم که بنده در هر شرایطی کارآموز هستم و هیچ رجحانی نسبت به سایر دوستان ندارم و خیلی وقتها از شما چیزهای خوبی یاد میگیرم
    بعد هم یه برنامه بنام تقویم اونجا گذاشته بودم که سعی کرده بودم در اون برنامه تمام استفاده از این تابع برده بشه و حتی همین مسئله را که جنابعالی فرمودید حل بشه
    بعد هم من قصد داشتم این کار رو ادامه بدم ولی با محدودیت فضا مواجه شدم چون هر کاربری با هر درجه ای که داشته باشه فقط تا 2mb فضا برای upload کردن در اختیار داره
    یه موضوع دیگه اینکه من کلی از این نمونه برنامه ها دارم که یه cd شو برای آقای حمیدیانفر هم فرستادم ولی مشکل دیگه در اینه که وقتی من یه sample رو در اختیار دوستان قرار میدم متاسفانه سیل سوالات به سمت خود من برمیگرده و با مشغله ای که من دارم واقعا قادر نیستم به همه سوالها جواب بدم
    شاید خودتان متوجه شده باشید که به هر حال برنامه های sample بی مشکل نیستند و افراد مختلف با اونها مشکلات متفاوتی دارند ولی مهم تر اینه که دوستان سعی کنند خودشون برنامه هارو رفع اشکال کنند تا هم روش های دیباگینگ رو یاد بگیرند و هم با ور رفتن با برنامه ها از الگوریتم داخلشون سر در بیارند
    انشاءالله امتحانات این ترم که تموم بشه و من بتونم یه نفسی بکشم سعی میکنم تمام این مثالهارو روی یه cd بزنم و از دوستانی که مایلند آدرس بگیرم و براشون ارسال کنم

سلام

دوست بسیار عزیز آقای حیدری کیا از شما به خاطر زحمتی که در این قسمت میکشید به نوبه خودم تشکر میکنم.

از اینکه منابع برنامه ای خودتون را در اختیار همه قرار میدهید ممنون. راستش من نمونه برنامه های شما را گرفتم و کلی هم استفاده بردم. نمی دونم چطور باید از شما تشکر کنم. شما در افزایش توان برنامه نویسی من که خیلی سهیم بوده اید بقیه هم فکر کنم با نظر من موافق باشند.

من دارم روی یک برنامه که کار با توابع تاریخ است کار میکنم و تا چند وقت دیگه هم برای استفاده همه اینجا میگذارم. این توابع دارای تبدیلات : شمسی؛ میلادی؛ هیریو و قمری است که از زبان بیسیک به فاکس پرو تبدیل میکنم. حدود یک هفته دیگه آماده میشود.

من منتظر بودم لااقل یکی از این تابعی که 3 روز وقت من را میگیرد یک نظر برگردد!

سلام

تابع آقای حمیدیانفر کبیسه را درست حساب نمیکند.

در مورد سوال آقای رفیعی که نوشته روز هفته درست نیست از تابع خود فاکس استفاده کنید از تابع

CDOW

و پارامتر تاریع لاتین استفاده کنید.

بله همین تابع کار خودشو خوب انجام میده و بهترین مشکل گشا توی زمینه فوق است
    در ضمن از آقای توکل عزیز که دارن این تقویم رو طراحی میکنن به نوبه خودم تشکر میکنم مخصوصا قسمت قمریش که کار خیلی سختیه من که خودم چندبار خواستم شروع کنم و حالش پیش نیومد
    جناب توکل اگه در مورد تقویم قمری اطلاعاتی خواستید یکی از دوستان دنیای مجازی من که یه عربستانیه و ویژوال فاکس کار میکنه در سایت www.universalthread.com عضوه و اگه خواستید احتمالا میشه ازش اطلاعاتی در این مورد گرفت
    اگه خودم هم تونستم از ایشون اطلاعاتی بگیرم حتما کمکت میکنم

اینم یه سری اطلاعات از همین دوستم
    از صفحه 23 تا 28 رو باید مطالعه کنید
    http://www.utmag.com/February2003/Page23.asp

کمک در مورد توابع تاریخ فارسی

من یک برنامه دارم می نویسم منتها 3 تا مشکل دارم
    1- تبدیل تاریخ میلادی به شمسی
    2- جمع کردن تاریخ شمسی با یک تعداد روز مثلا 21/3/82+94
    3- مقایسه دو تا تاریخ با هم 12/3/82<13/3/82
    اگر توابعی در این مورد معرفی کنید ممنون می شم :oops:

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    یک کم دقت و جستجو در همینجا
    زیاده
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام

من سورس را از بیسیک فقط به فاکس دارم تبدیل میکنم همین!

ممنون از لطف شما.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران
    این توابع شاید به درد علی اکبر بخوره

ممنونم
    شاید یکی از فواید این بخش دیدن نتیجه یکسان از توابع مختلف است .
    تابع شما با تابع اقای حیدرکیا (استاد) یک نتیجه می دهد ولی با استفاده از روشهای مختلف.
    به هرحال ممنونم که شما منظور مرافهمیدید که من یک تاریخ فارسی دارم وبرای استفاده از cdow باید ابتدا به لاتین
    تبدیل کنم .
    منتظر تبدیل تاریخ قمری اقا رضا هم هستم .

سلام

از تاخیر ببخشید فکر نمیکردم اینقدر کار ببره در هر حال 4 روز دیگه احتمالا کار داره!

سلام

ببخشید هنوز هم تمام نشده اما بدک نیست بازم روش کار میکنم. خودتون ببینید چند شب و روز روش کار کردم تا به اینجا رسید. مشکل داره ولی حلش میکنم.

سلام
    ممنون فوق العاده اگه کامل بشه
    تاریخ قمری را درست تبدیل نمی کنه ( شمسی به قمری و قمری به شمسی )

البته پ
    می دونم ولی من فقط تبدیل کردم.و البته دستکاری هایی هم کردم مثلا PROCEDUREها رابه FUNXCIONS تبدیل کردم منطق برنامه این است هر تاریخ به روز ژ.لی.سی تبدیل میشود و سپس این روز به هر تاریخ دیگر تبدی میشود بنابراین بلا دیگر برنام ها تفاوت داد و البته قدرات بیشتر/.

سعی می کنم این قسمت را هم درست کنم البته از اصل برنامه درست نیست. من فقط مبدل بودم. احتمالا حرکت ماه باید تصحیح شود.

از تابع سفارش شده آقای عربستانی هم نشد استفاده کنم چون متدهای این دو یکی نیست.

سلام

یه توضیح کوتاه شاید متوجه شده باشید که این وتابع اول تاریخ را به روز ژولیوسی تبدیل کرده و سپس روز ژولیوسی را تاریخ تبدیل میکند.

بله تاریخ عربی درست محاسبه نمیشه و وز پس و پیش داره

اما امکانات فوق العاده داره!

دارم روی تاریخ آقای عربستانی که آقای حیدری کیا فرمودند هم کار میکنم.

موفق باشید

سلام

تابع آقای عربستانی از ویندوز تاریخ را می خواند و کاربرد نداشت ببخشید.

سورس سی آنرا دارم کار میکنم. البته خیلی طویله و من فعلا وقت ندارم.

تابعی توی همین فرم هست (بنام تبدیل تاریخ میلادی به تاریخ فارسی)که کار شما را حل خواهد کرد

در همین فروم یه کلاس گذاشته ایم
    برای جمع یک عدد با یک تاریخ و برای پرهیز از هر گونه اشتباه اول تاریخ را به میلادی بدست بیارید و بعد با توابع خود فاکس این عمل رو انجام بدید و بعد تاریخ بدست اومده رو مجددا به شمسی تبدیل کنید
    مقایسه تاریخ هم با عملگر = انجام پذیر است

تاریخ شمسی

سلام من می خوام در ویزوال فاکس پرو تاریخ شمسی و همچنین تای÷ فارسی داشته باشم میشه راهنمایی کنید

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    با سلام و خوش آمد گویی به شما
    درباره تاریخ فارسی یک کلاس به اسم datebox در همین بخش هست که اگر سرچ کنی پیدا می کنی و برای فارسی یا فونتش رو فونتی مثل badr انتخاب کن یا righttoleft =.t. قراربده
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com

تاریخ فارسی

شما تو فاکس این مشکلو چطور حل می کنید
    http://www.barnamenevis.org/vi...=135782#135782

سلام

به این سایت نگاه کن:

http://www.projectpluto.com/calendar.htm

و این سایت:

http://www.tondering.dk/claus/calendar.html

اینها سایتهایی هستند که تاریخهای مختلف را بررسی کرده اند و از دید ستاره شناسی. (سایت اول ستاره شناسی است)

خب یک چیز دیگه هم وجود داره. ما در محیطهای برنامه نویسی عادت به کار راحت داریم و انتظار داریم همه چیزها برامون مهیا باشه. اگه توی یه زبون استاندارد مثل پاسکال یا سی بیسیک بگردید (منظورم اینه که امکانات جانبی نداشته باشه) هیچ چیزی در مورد تاریخ نداره. البته هیچی هم که نه ولی اون چیزی که شما بخواهید نداره ممکنه فقط زمان و تاریخ کامپیوتر را به شما برگرداند. این کارها را در نرم افزارها جدید در کتابخانه قرار میدهند. که یکی از اینها می تواند شامل زمان و تاریخ باشد.

تقویم ژولیوسی: همه ما ژولیوس سزار معروف را میشناسم. تا قبل از تقویم گری گوری این تقویم در اروپا رایج بود و مربوط به 45 قبل از میلاد است که تا آن زمان ماهها 10 عدد بودند ژولیوس 2 عدد ماه به آن آضافه کرد و نام یکی از ماهها (ژانویه) را هم به نام اوست. در سال 1582 روز 24 فوریه پاپ گریگوری سالهای کبیسه این تقویم را تصحیح کرد و تقویم فعلی میلادی را جایگزین آن کرد که تا آن روز اختلافاتی هم پیدا کرده بود تصحیح کرد.

انواع مختلفی تقویم در جهان داریم که بر دو اساس شمسی و قمری کار میکنند. که از این قرارند:

1- ژولیوسی
    2- گریگوری
    3- اسلامی (قمری)
    4- جلالی - فارسی (شمسی خودمون)
    5- انقلاب فرانسه
    6- چینی
    7- بهایی
    8- عبری
    9- سلی
    10- مایا

با این توضیحات حالا میریم سر اصل مطلب:

برای کار با تاریخهای فارسی بایستی شما تاریخ را به صورت عددی با آن کار کنید این کار با تبدیل تاریخ به روز معادل ژولیوسی آن معمول است. با این وصف شما قادر خواهید بود با تمام تقویم ها کار کنید! مهم نیست که چه تقویمی است اول باید بتوانید آن را به روز ژولیوسی و سپس دوباره روز ژولیوسی را به آن تقویم ببرید.

خب حالا مثلا اختلاف دو تاریخ: اول هر دو تاریخ را به روز ژولیوسی معادل می برید و سپس این دو را از هم کم میکنید.

جمع عدد با تاریخ: اول تاریخ را به روز ژولیوسی ببرید سپس عدد را با آن جمع و دوباره عدد ژولیوسی را به تاریخ معادل تبدیل کنید.

تاریخ چه روزی از هفته است؟ تبدیل به روز ژولیوسی و بر اساس مبنای شروع هفته (شنبه باشد یا یکشنبه یا ) روز را به 7 تقسیم و با مبنا جمع میکنیم. (به همین سادگی!)

در مورد ساعت هم مثل همین قضیه وجود دارد تبدیل به ثانیه و از ثانیه به ساعت و دقیقه و ثانیه را بایستی بتوانید انجام دهید

خب با این تفاسیر فاکس پرو یک چیزهایی در این مورد دارد.

SYS(11)
    SYS(10)

تابع اولی تاریخ را به روز ژولیوسی و تابع دوم عمل عکس! خب ما در مورد تاریخ فارسی هم این توابع را می توانیم خودمان ایجاد کنیم. که من در یکی از فرومهای این قسمت گذاشته ام و تقویم ویژوال آن را که تحت یک کلاس بود به دوستان ارائه نموده ام.

خب حالا میریم سر مشکل شما:

من پاسکال یا دلفی اصلا برنامه ننوشته ام (منظورم برنامه ای طولانی) و با توابع آن آشنایی ندارم فقط پاسکال را در حد فهم و خواندن یک برنامه بلدم. البته فکر نمیکنم هم نیاز زیادی به آن باشد ولی خب اصول آن را فقط بلدم. که با عرض معذرت نمی توانم این سورس را که به سی است برای شما به پاسکال بنویسم:

http://www.projectpluto.com/lunar.zip

شما پس از دانلود آنرا از سی تبدیل به پاسکال کنید.
    فایل Date.cpp

موفق باشید. :موفق:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com
    آقا یه دنیا ممنون...الحق که بخش پر و پخته ای دارین....بچه های بخشتون باید به داشتن همچین اساتیدی افتخار کنند

اختیار دارید قربان.

این هم یکسری برنامه از تاریخ و بقیه چیزها

سلام

این هم درست شده تابع تاریخ اگه مشکلی داشت بگید دوباره تصحیح کنم.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

متشکرم آقا رضا واقعا لطف کردید عالی بود!

با سلام خیلی ممنون واقعا جالب بود دستتون درد نکنه

FarDate :کامپوننت رایگان تاریخ فارسی به همراه کلیه توابع مورد لزوم و Source کامل

http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=36466

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •