نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: پر طرفدار ترین بازی مالتی پلایر در دنیا

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Bürgermeister-Reuter Str. 34 - 28327 - D - Bremen

پر طرفدار ترین بازی مالتی پلایر در دنیا

Counter Strike پرطرفدار ترین بازی اکشن در دنیا هست که فقط به صورت مالتی پلایر قابل به اجراست. یعنی یا در روی شبکه یا در روی اینترنت. تعداد سرورهایی که در اینترنت این بازی را میزباین میکنند از مرز 300000 گذشته اند. تیمهای حرفه ای 5 تفره مثل تیم : MTV با دریافت حقوق به طور رسمی با بازی مشغول هستن.

شرکت HALF LIFE دست به ابتکاری زد که کپی های غیر مجاز آن را بلوک کرد به این صورت که شماره سریال شخصی که آنلاین مشغول بازی است در یک بانک اطلاعاتی ذخیره میشود و با آن جلوی ورود افرادی که با استفاده از کی جنراتورها این شماره سریال را دارند به سرور ها گرفته خواهد شد.

ورژن جدید این بازی با اسم Condition Zero هم اکنون در آلمان پیش فروش میشود و تا چند ماه آینده وارد بازار خواهد شد.

این بازی در آلمان در مکانهایی که جوانهای زیر 16 سال در اون رفت و آمد دارن بعد از یک حادثه تیر اندازی در یکی از دبیزستانهای آلمان ممنوع اعلام شد. حتی در ورژن آلمانی این بازی اثری از خون دیده نمیشه و افرادی که در ورژن انگلیسی بعد از تیر خوردن به زمین پرت میشوند در ورژن آلمانی اون بعد از تیر خوردن فقط روی زمین مینشینند!! و بعد از چند ثانیه غیب میشن!!

با 2 پچ این مساله برای ورژن آلمانی حل میشه و جناره ها روی زمین باقی میمونن که آدم در صورت لزوم از اسلحه های اونها استفاده کنه !

امیدوارم تو ایران اینترنت 1- ارزون بشه و همه گیر که شاهد سرورهای ایرانی هم باشیم 2- یه خط درست و حسابی بیاد که با مودم و امثال اون از این کارا نمیشه کرد!!

ان شاء الله

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    مرسی ... خیلی جالب بود :D

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهرانسر_ فاز5

می گم این اعکسامون خیلی :lol: جالبه ها

کاربر دائمی
    محل زندگی
    پس چی فکر کردی.

آدم میتونه حداقل ببینه کی چه شکلیه . :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهرانسر_ فاز5

اقا افشین چه طوری عکستو ابلود کردی برای من هر کاری می کنم نمی شه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سانبوی جان رسوندن عکس یه زیر 6 کیلوبایت خداییش هنره!!

عکست رو دوست داشتی برای من میل کن من برات درستش میکنم میگذارمش روی وب سرورم و آدرسش رو بهت میدم که از اونجا داون لود کنی.

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    پس من خیلی هنرمندم :D علی جون از همین کارا می خوای تو آلمان راه بندازی ؟

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    همین پس پریروز بالاخره موفق شدم این بازی رو multi-player بازی کنم !
    البته به صورت LAN بازی کردیم، 2 به 2 !
    واااااااااااااای خیلی توووپ بود، واقعا حال کردم.
    اگه وقت کردید یه سر به این شعبه هایی که برای بازی های شبکه ای درست شدند بزنید.
    حتما Counter-Strike جزو لیستشون هستش. یه نمونشو خودم دیدم، صاحب مغازه ساعت 10:00 صبح مغازه رو باز کرد و همون اول 4 نفر اومدنو شروع کردن به بازی.
    طبق گفته یکی از دوستانم که شعبه هایی در استانهای مختلف بازگشایی شده: از جمله نوشهر - تبریز - مشهد و ...
    خلاصه یه سر بزنید !

best regards,
    Feeeeel my world shake, Like an earth quake
    Metallica

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آنتی جان

اگر بازی رو بخری و خونه اینستال کنی . با استفاده از برنامه جدیدی که برای اون نوشتن به اسم boats میتونی اون رو توی خونه و تنهایی هم بازی کنی.

حالا حتما میپرسی چطوری چون این بازی رو به هیچ وجه نمیشه تنهایی بازی کرد. بوتس ها همین کار رو میکنن. اونها بازی کن های از قبل برنامه نویسی شده ای هستند که با تو بازی میکنن.

اگر تنهایی بخوای بازی کنی باید بعد از اینستال کردن بوتس ها از طریق آیکن اون CS رو استارت کنی و روی مالتی پلایر بری و همونجوری که توی شبکه سرور درست میکنی اونجا هم اقدام به درست کردن سرور کنی (منتها با یکی از نقشه های استاندارد) . بعد از اینکه سرور درست شد و تیم رو انتخاب کردی با کمال تعجب میبینی که 4 به 4 داری بازی میکنی.

بوتس ها در درگیریهای نزدیک واقعا قوی هستند ولی با چند بار بازی کردن با اونها میشه تقریبا طرز کار اونها رو فهمید. بعضی وقتها هم که 2 نفر از اونها باقی میمونن ممکنه کلی طول بکشه که همدیگر رو پیدا کنن که این اعصاب خورد کن هستش.

برای اوایل کار ولی بهتره که با اونها بازی کنی تا بازی دستت بیاد. چون به عنوان تازه کاراگر وارد یکی از سرورهای اینترنت بشی مطمئن باش که شاید بعد از 10 یا 11 ساعت بازی بتونی با شانس و اقبال یکی دو نفر رو بکشی .

اگر قبول نداری یکبار امتحان کن :lol: البته این بازی از سیستم WON برای کپی رایت استفاده میکنه به این صورت که به محض اینکه کسی آنلاین بشه این سیستم سریال برنامه رو به یک سرور اصلی میفرسته و اگر کسی با این شماره سریال آنلاین باشه امکان بازی و ورود به سرور رو به شخص دوم نمبده.

قیمت ورژن 1.6 اون در آلمان 30 یورو هستش که به همراه 4 بازی دیگه عرضه میشه که 2 تای اونها مالتی پلایر و 2 تای دیگه معمولی هستن :

Counter Stri
    Half LIFE GAME OF THE YEAR Edition

Opposing FORCE
    BLUE SHIFT

این دو باز ی آخری خیلی جالب هستن چون تقریبا یک بازی هستند و هر کدوم از اونها رو پلایر از یک پرسپکتیو جداگونه شروع میکنه .

محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    منم می خوام :cry:

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    خیلی جالب بود، خیلی ممنون :)
    ولی تمومه کیفش به اینه که multi-player بازی کنی ! خیلی حس جالبیه ! تا حالا اینقدر میخکوب نشده بودم :wink:

دیشب داشتم مصاحبه carmack رو میخوندم، گفته بود که میخواد دست از ساختن بازیهای FPS بر داره البته هنوز بدجور به multi-player بودن بازی ها تاکید داشت. گفته بود تو DOOM 3 جای صحبت برای هیچ چیزی نمیزاره. خدا داند !
    توی آخرین رای گیری از طرفداران id software در مورد مقایسه doom 3 و quake IV اکثرا رای به doom 3 دادن.
    doom 3 = 60%
    quake IV = 40%

best regards,
    Feeel my world shake, Like an earth quake
    Metallica

اینم DOOM 3 :

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    جالب بود ... ممنون ! :wink:

محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    آقا من این عکس های Doom3 رو نمی تونم ببینم ! جریان چیه ؟

آقا محمد جریان توی پریز برقه . اونجا دنبالش بگرد . :mrgreen:

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    سلام محمد،
    چندتا سایت هستند که آخرین screenshot های بازی های روز را جمع آوری میکنند:

http://www.3dgamers.com
    http://www.gamespy.com

و چندین سایت دیگه :wink:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید