نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: خطای ASP USER در اتصال به بانک ASP.NET ?

کاربر دائمی آواتار merlin_vista
    محل زندگی
    نصف جهان

Question خطای ASP USER در اتصال به بانک ASP.NET ?

با سلام : من در اتصال به بانک اطلاعاتی SQL و نمایش اطلاعا تآن در دیتاگرید این خطا را دارم که مربوط به کاربر ASP میباشد که آن را من قابلاً ایجاد کرده ام ولی باز هم ایراد میگیره ! من از ویژوال استادیو 2005 استفاده میکنم و SQL SERVER 2000 !!!‌عکس این خطا را هم ضمیمه پست کردم !!‌
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

دوست عزیز این ارور چه ربطی به SQL Server و کاربر داره ؟!!! عبارت زیر را به Web.config اضافه کنید و بعد دوباره برنامه را اجرا کنید و خطایی را که میگیرید اینجا بزارید :

<system.web>
    <compilation debug="true">
    </system.web>

محل زندگی
    نصف جهان
    نقل قول نوشته شده توسط rtech مشاهده تاپیک
    دوست عزیز این ارور چه ربطی به SQL Server و کاربر داره ؟!!! عبارت زیر را به Web.config اضافه کنید و بعد دوباره برنامه را اجرا کنید و خطایی را که میگیرید اینجا بزارید :

<system.web>
    </system.web>
    میشه بگید باید دقیقاً چه کار کنم من !! این کد را باید کجا بگزارم

ممنون از کمک شما !

دوست عزیز در پروژه ای که ساخته اید یک فایل web.config وجود دارد اگر solution Explorer را باز کنید میتونید پیداش کنید ، روی این فایل دوباره کلیک کنید و سپس خط <system.web> را پیدا کنید و بعد از این خط کد زیر را وارد کنید :

با این کار پس از اجرای مجدد برنامه متن کامل خطا به شما نمایش داده میشود که شما باید لطف کنید این خطا را مثل دفعه قبل که عکس گرفته بودید برامون اینجا بزارید تا بفهمیم خطای شما برای چی بوده .

محل زندگی
    نصف جهان

Wink

نقل قول نوشته شده توسط rtech مشاهده تاپیک
    دوست عزیز در پروژه ای که ساخته اید یک فایل web.config وجود دارد اگر solution Explorer را باز کنید میتونید پیداش کنید ، روی این فایل دوباره کلیک کنید و سپس خط <system.web> را پیدا کنید و بعد از این خط کد زیر را وارد کنید :

با این کار پس از اجرای مجدد برنامه متن کامل خطا به شما نمایش داده میشود که شما باید لطف کنید این خطا را مثل دفعه قبل که عکس گرفته بودید برامون اینجا بزارید تا بفهمیم خطای شما برای چی بوده .
    آقا من وقتی عبارت :
    ولی وقتی F6 را میزنم Sucsed نمیدهد و چند تا خطا میگیزه و اصلاً صفحه لود نمیشه !! میشه راهنمایی کنید !
    آخرین ویرایش به وسیله merlin_vista : شنبه 17 شهریور 1386 در 17:43 عصر دلیل: web.config را پيدا كردم --- ولي ؟؟؟

دوست عزیز لطفا فایل web.config خودتون رو اینجا بزارین تا من درستش کنم براتون دوباره آپلود کنم .

محل زندگی
    نصف جهان
    بفرمائید این هم پروژه من اگه زحمت بکشید و درست کنید ممنون میشم !!!
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

این هم پروژه شما : ( ولی سعی کنید یک مطالعه ای در مورد ASp.net بکنید تا از این مشکلات جزئی نداشته باشید )
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    نصف جهان

Question خطا آمد ، ولی این مشکل Fill کردن هنوز هست !!

سلام آقا از این که به یه تازه وارد کمک کردید ممننون ! در مورد این که گفتید من باید چندتا مطلب در مورد ASP>NET f بگیرم و بخونم باید بگم که با اجازه شما من کلاس میرم ولی آونجا هرچی چیز درست میکنیم خطا نمیگیره و به راحتی کار میدهد ولی اینجا تو منزل هرچی درست میکنیم با همان کدها خطا میگیره این خطا که تصویر آن را در زیر گذاشتم اعصاب من را خورد کرده است ، چون ما دقیقاً همین کد را در کلاس که مینویسیم درست کار میکنه ولی اینجا نه

باز هم از زحمت شما تشکر میکنم !!‌
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

خوب دیتابیس و کانکشی که اونا استفاده میکنن فرق داره و از قبل همه تنظیمات به خوبی انجام شده ، شما به جای استفاده از اسم کامپیوتر از Local استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه و آیا شما از sql server 2000 استفاده میکنید یا 2005 .

تاپیک های مشابه

1. user
    نوشته شده توسط علی اکبر در بخش Oracle
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 21 خرداد 1385, 06:12 صبح
  2. نقش user
    نوشته شده توسط rohollahmahmoodiany در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 29 اردیبهشت 1384, 20:48 عصر
  3. User Log?
    نوشته شده توسط gh_fereydonpoor در بخش SQL Server
    پاسخ: 9