نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: فیش پرینت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up فیش پرینت

سلام من روی یک دستگاه فیش پرینت 7 سانتی میخوام فاکتور چاپ کنم ولی مشکلم اینه که وقتی از FastRep و یا Quick Rep استفاده می کنم به اندازه A4 که میرسه قطعش میکنه حتی با وجودی که طول کاغذ رو زیاد کردم ، با استفاده از begin Doc ‌و End Doc‌هم نشد چون از کلاس Tprinter‌استفاده می کنه و اندازه کاغذ پیش فرض ان هم A4‌هست وباز این هم نمیشه دوستان کسی در این مورد تجربه ای داره ؟ ممنون

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران
    با سلام
    نقل قول نوشته شده توسط Fariborzasgari مشاهده تاپیک
    سلام من روی یک دستگاه فیش پرینت 7 سانتی میخوام فاکتور چاپ کنم ولی مشکلم اینه که وقتی از FastRep و یا Quick Rep استفاده می کنم به اندازه A4 که میرسه قطعش میکنه حتی با وجودی که طول کاغذ رو زیاد کردم ، با استفاده از begin Doc ‌و End Doc‌هم نشد چون از کلاس Tprinter‌استفاده می کنه و اندازه کاغذ پیش فرض ان هم A4‌هست وباز این هم نمیشه دوستان کسی در این مورد تجربه ای داره ؟ ممنون
    اگر درست متوجه شده باشم
    در یک صفحه A4 چند تا از این فیش ها طراحی کن تا با هر بار پرینت یک برگ A4 چند تا فیش چاپ شود تا مشکل فوق هم به وجود نیاید.
    موفق باشید

FastReport یک خصوصیت EndlessHeight داره که احتمالا بدرد این مشکلتون میخوره.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs down

نه متاسفانه کاغذ من A4 نیست من منظورم دستگاه فیش پرینت با کاغذ رول هست که به اندازه طول A4 که دستگاه چاپ میکنه به صورت خدکار اونو برش میزنه

دوست عزیز باید ابتدا روی پرینترتون در printer and faxes کلیک کنید سپس در پنجره printer and faxes به منوی فایل رفته و در server properties یک کاغذ با سایز مورد نضر خود ایجاد کنید مثلا 12*8 . سپس در پرینتر خود هر جا که تنظیمات مربوط به سایز کاغذ دارید این سایز جدید را که درست کرده اید انتخاب کنید . و در برنامه خود سایز کاغذی را روی default قرار دهید اگر جواب نداد در برنامه سایز کاغذ را custom قرار دهید و طول و عرض آن را همانند طول و عرض کاغذی که درست کرده اید قرار دهید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up

ممنون از راهنماییتون ولی قبلا این راه رو هم امتحان کردم بی فایدست

salam fekr konam betonam ba component ke neveshtam komak konam farda ba in shomareh tamas begir 09123868065

شما باید بر اساس اینکه چه تعداد رکورد میخاید روی این نوع کاغذ پرینت کنید اندازه Height به کاغذ بدید
    من قبلا به شکل دیگه ای عمل کردم و از روش که توی پست 5 گفته شده استفاده کردم ولی برای حالت Dynamic همون چیزی که گفتم راهشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •