نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: یک ایراد عجیب در نصب JBuilderX

یک ایراد عجیب در نصب JBuilderX

با عرض ادب:
    من روز یکی از کامپیوترهای محل کارم JDK جدید رو دانلود کردم و نصب کردم(همون 100 مگایایتیه برای J2EE) بعدش JBuilderX رو روش نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت. اما تو خونه که می خوام نصب کنم همون کار ها رو می کنم ولی درست موقعی که می خواد Installer خود JBuilder رو بالا بیاره یه ایراد عجیب و غریب می گیره(ضمیمه). رفتم تو لینوکس دیدم دقیقا همین ایراد رو در همین مرحله اونجا هم می گیره.
    کامپیوتر من +AMD 2600 با 256 مگ رم هست و قبلا JBuilder 9 رو بدون هیچ مشکلی کار می کردم. الآن چیزای دیگه مثل netBeans هم کارمی کنند لذا فکر می کنم مشکل از JVM نباشه. توی اینترنت چیزی پیدا نکردم(شاید هم خوب نگشتم). اینجا نوشتیم بلکه یکی لااقل اگر راه حل رو هم به ذهنش نمی رسه؛ بگه ایراد ازکجا می تونه باشه.
    یه عشق برنامه نویسی خفن
    one of the main causes of the fall of the Roman Empire was that, lacking zero, they had no way to indicate successful termination of their C programs. -- Robert Firth

مهمان
    می خوای JVM رو پاک کن دوباره JBuilder رو بریز خودش JVM رو هم می ریزه
    من موقع نصبم چنین مشکلی نداشتم حالا این کار رو کن شاید درست شد
    موفق باشی

با عرض ادب:
    نخیر! نشد.
    این طور که من ملتفت شدم موقع نصب از یک VMی که روی خود سی دی هست (در cd drive/windows/resource/jre) استفاده می کند و ربطی به این بساط ها ندارد.
    این کلاس های LAX هم ظاهرا برای InstallAnywhere هستند که درست کار نمی کنند. ولی هنوز علت درست کار نکردن آن را نفهمیدم. با همین CD روی یک کامپیوتر دیگر نصب کردم و مشکلی نداشت. :(

یه عشق برنامه نویسی خفن
    one of the main causes of the fall of the Roman Empire was that, lacking zero, they had no way to indicate successful termination of their C programs. -- Robert Firth

سلام
    لطفا به قوانین سایت احترام بگذارید
    قانون شماره 14
    همانطور که از عنوان سایت پیداست اینجا یک سایت فارسی زبان است، بنابراین کلیه مطالبی که در سایت مطرح میشود میبایست به زبان فارسی نوشته شود، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شود.

ویرایش توسط مدیر

تاپیک های مشابه

1. JbuilderX رو کسی برای دانلود دارید؟
    نوشته شده توسط Zarghami_A در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 07 خرداد 1386, 14:01 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •