نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: چگونگی ساخت سی دی الکترونیکی یک کتاب

کاربر دائمی آواتار alinaghiha
    محل زندگی
    تاکستان

چگونگی ساخت سی دی الکترونیکی یک کتاب

ببخشید
    من نمی دونستم این سوال رو کجا مطرح کنم اما احساس می کند این قسمت نزدیکترین قسمت به موضوع سوالم باشه
    میخوام یک کتاب رو تبدیل به سی دی کنم بصورتی که کاربر با کلیک بر روی عنوان فصل و تیتر در سمت چپ بتواند مطالب مربوط به آن را در سمت راست مشاهده کند
    دقیقا مثل سی دی 8 مرجع موسسه فرهنگی سلمان فارسی

با تشکر

ببین دوست عزیز من نیدونم این کتاب که گفتی سی دی اش چهطوریه اما این کاری که شما گفتی رو به 1000 طریق میشه با برنامه های مختلف انجام داد . از windows application و ... گرفته برو تا flash و ... حتی با winCHM و برنامههای این شکلی هم میشه این کار رو کرد . اول متدت رو توضیح بده به چه روشی میخوای کار کنی بعد درخدمتت هستیم

با سلام
    دوست عزیز می توانید از نرم افزار مولتی مدیا بیلدر برای این کار استفاده کنید که خیلی نیاز به تخصص خاصی نداره و امکانات خوبی هم داره.
    اگر بخواهید ،از طریق html هم این کار قابل انجام هست ولی خیلی معمول و متداول نیست و اگر بخواهید که یک سایت طراحی کنید که کتاب شما را هم در بر داشته باشه ،خوب استفاده از Html می تونه مفید باشه.
    با برنامه نویسی زبانهایی مانند VB.net یا C#‎.net و ... هم می تونید انجام بدهید.

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/
    ADOBE PDF WRITER

محل زندگی
    تاکستان
    دوست عزیز من نمی خوام با فرمت پی دی اف بسازم
    اگه با فرمت اچ تی ام ال هم بسازم منوی استاندارد منوی آدرس و سایر قسمتها را چیکار کنم بعدش کارم تمیز نمی شه
    نرم افزار فلش ر امتحان کردم کارش با فارسی سخته و اگر هم بسازم کاربر نمی تونه از فایل متنی کپی بگیره
    این کتاب مربوط به اطلاعات گردشگری یه شهره و نقطه قوتش میتونه انتقال مطالبش به ورد باشه
    ممنون که کمکم می کنید

محل زندگی
    تاکستان

Talking

اینم تصویر چیزی که می خوام جهت اطلاع آقا حمید و دوستان
    البته با ذکر نام موسسه فرهنگی سلمان فارسی

دوست عزیز بهتره از یکی از زبانهای برنامه نویسی دات نت استفاده کنی
    موفق باشی

محل زندگی
    تاکستان
    ممنون من دارم با وی بی دات نت سعی می کنم فقط نمی دونم چطوری فایل ورود رو اون بغل نمایش بدم
    البته احساس می کنم دیگه باید جواب سوالم تو فروم وی بی پیدا کنم اگه هر کدوم از بچه ها نظری یا روشی به خاطرشون می رسه مارو بی بهره نگذارن ممنون

نقل قول: چگونگی ساخت سی دی الکترونیکی یک کتاب

سی دی هایی که الان توی بازار هستند و تعدادشون هم کم نیست از چه ابزاری برای تبدیل کتاب به سی دی استفاده می کنند ؟
    یعنی به نظر شما بهتره این کار با windows application طراحی بشه یاتوسط نرم افزار هایی که تعدادی از دوستان معرفی کردند استفاده بشه ؟ مثل مولتی مدیا بیلدر
    و اینکه قیمت تبدیل یک کتاب به سی دی درچه حدودایی هست و چطور باید محاسبه بشه ؟

سی دی هایی که الان توی بازار هستند و تعدادشون هم کم نیست از چه ابزاری برای تبدیل کتاب به سی دی استفاده می کنند ؟
    HTML, CHM, Autorun, Windows Application و غیره (از همشون استفاده میشه)
    یعنی به نظر شما بهتره این کار با windows application طراحی بشه یاتوسط نرم افزار هایی که تعدادی از دوستان معرفی کردند استفاده بشه ؟ مثل مولتی مدیا بیلدر
    بستگی به نیازتون و همچنین میزان تواناییتون در برنامه نویسی داره، در کل تفاوتی ندارد.
    و اینکه قیمت تبدیل یک کتاب به سی دی درچه حدودایی هست و چطور باید محاسبه بشه ؟
    نرخ استانداردی ندارد، شما با توجه به میزان زمانی که بابت این کار گذاشتی. مبلغ بگیر.

بستگی به نیازتون و همچنین میزان تواناییتون در برنامه نویسی داره
    من در حد متوسط با C#‎ و VB.NET آشنایی دارم . ولی چیزی راجع به برنامه های اتوران و مولتی مدیا بیلدر نمیدونم . سوالم هم از این جهت بود که اگر این برنامه ها امکانات بیشتری دارن که بتونم با اونها کار رو سریعتر پیش ببرم برم سراغ اونها (البته با درنظر گرفتن اینکه باید مدتی هم وقت بذارم تا با این نرم افزارها آشنا بشم )

برنامه ای که میخوام بسازم هم مثل همین سی دی هایی هستش که تو بازار هست مثلا اگر دیده باشید سی دی های قرآن که انواع تفاسیر رو دارن و خیلی نمونه های دیگه که حتما دیدید

قیمت رو معمولا یه میزان مشخصی میگن یا نسبت به میزان فروش سی دی درصد تعیین می کنن ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •