نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: معرفی نرم افزارهای جالب لینوکسی

معرفی نرم افزارهای جالب لینوکسی

اینجا هم دلم می خواد برنامه های جالبی که تو لینوکس هستن معرفی بشه .
    اول از همه به برنامه 3gp converter می پردازم
    این برنامه در Kommander قابل اجراست و قابلیتهای فروق العاده ای داره که یه پوسته نرم افزارهای کاربردی خط فرمان هستش . منظورم استفاده از ffmpg-mencoder و غیره هستش.
    این هم در مورد برنامه :
    About:
    3gp converter is a GUI(kommander script) that uses ffmpeg to convert video files in the 3gp format, which is used by mobile phones. Custom encoding parameters can be set for video streams, such as resolution,aspect ratio,cropping,bitrate, framerate, used codec (h263, mpeg4), and one or two pass encoding. For audio streams, bitrate, samplerate (AAC only),stereo of mono sound (AAC only),audio volume(fade in,fade out), and audio codec (amr_nb, AAC) can be chosen, you can encode AMR audio files(can be usefull for old mobiles).Also you can cantrol priority of encoding,set size and time limits of encoded file.
    سورس این برنامه رو attach کردم دانلود و با اون برنامه بازش کنین . این هم یه اسکرین شات از برنامه :

برای مشاهده سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید
    فایل رو هم می تونین دانلود کنین که attach کردمش
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نرم افزاری برای مقیم کردن برنامه:
    این برنامه قادر هستش که وقتی اجرا میشه شما روی برنامه ای که دلتون میخواد کلیک کنین و اون رو مقیم حافظه کنه . در واقع این برنامه برنامه های اجرا شده رو همانند بسته نرم افزاری Gaim از دید پنهان کردم و همیشه در دسترسش قرار میده . (ببخشید که ممکنه درست منظورمو نگفته باشم.)

برای دانلود برنامه روی عکس بالا کلیک کنید
    فایل رو دانلود و کامپایل و اجرا کنید و روی برنامه ای که دلتون می خواد کلیک کنید تا مقیم حافظه بشه .

این هم برنامه ای که خیلی ها بهش نیاز دارن . یه برنامه برای دانلود فایل ویدویی از سایت youtube . اونقدر دیگه مشهوره هیچ نیازی به توضیح نیستش.
    dependenci برنامه ها عبارتند از :

• - Gnu/Linux ( Gentoo preferentemente! :P )
    • - xterm
    • - Kdialog
    • - wget
    • - ffmpeg
    • - mplayer (u otro reproductor de video)

برای دانلودش روی عکس بالا کلیک کنید.
    یه برنامه با پایتون هم واسش داشتم ببینم پیدا کنم میذارم سایت.
    در ضمن می تونین از خط فرمان هم استفاده کنین ممکنه تو مخازن توزیع اوبونتو و دبیان براتون باشه .(البته هستش فقط باید نصب کنین).
    بعد از دانلود برنامه از خط فرمان :

./installgentube.sh

می تونین استفاده کنین

این هم برنامه همه کار تبدیل بسته ها در لینوکس
    مثلا می تونه deb رو به rpm و بلعکس تبدیل کنه و کارای دیگه ای هم ازش برمیاد که باید خودتون تستش کنین . یکی از برنامه های مورد علاقه من هستش
    این برنامه رو هم باز از Kommander باز و اجرا کنین چون یه پوسته برای دستورات خط فرمان هستش

فقط برای اجرا و استفاده باید دستوراتی از قبیل alien رو نصب کنین . برای دانلود روی عکس کلیک کنین

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •