نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: معرفی کتاب

معرفی کتاب

با سلام
    این چه وضعیه؟ یه هفته پیش گفتم بیاین کتابهای خوب در زمینه دلفی رو معرفی کنید،40 بار خونده شد ،دو تا جواب دادن یکی بی ربط تر از اون یکی(فکر نمی کنم واسه رُک بودنم باید معذرت خواهی کنم ،ولی اگه اونجوری حال میکنین فکر کنید معذرت خواهی کردم!)لطفا کم لطفی نکنید!

یه کتاب واسه مبتدی ها اول خودم معرفی میکنم:
    آموزش دلفی5 {انتشارات نشر گستر} // البته بگم نایاب هست! از اونجا که کتاب خوبی بوده و خوب هم فروش کرده دیگه چاپ نمیشه!!! (*هنر نزد...

قابل توجه دوستانی که بلد نبودن کتاب معرفی کنند!!! (*الکی شاکی نشین که حق با منه*)

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    امین جون ، جوش نزن ! بیا این هم چهار تا کتاب :
    1. دلفی 6 راهنمای جامع برنامه نویسان - کانون نشر علوم - فرهاد قلی زاده نوری - شابک : 2-043-327-964 * جلد مشکی
    2. دلفی 6 راهنمای توسعه گر - کتاب غزال - حوریه شاه محمدی و امیر مفخر - شابک : 7-19-7436-964 * جلد سفید و آبی
    3. 296 برنامه اجرا شده در دلفی 6 - ناقوس - حسین ریاضی - شابک 8-58-5779-964 * جلد زرد و سبز کمرنگ
    4. برنامه نویسی با دلفی مرجع کامل - علوم رایانه - عین الله جعفر نژاد قمی - شابک 4-07-6864-964

خوب شد :lol: 8)

حالا شد!

دمت گرم منتظر جان،حال دادی ولی به نظر من کتاب جعفر نژاد قمی(آخری)کتاب جالبی نیست و بیشتر مطالب رو خیلی سطحی بیان کرده :roll: ،باز هم دمت گرم،راستی این کتاب دلفی 6 توسعه گران(نشر غزالی) چطوره؟ :?: ،(*از نظر محتوا و ترجمه و...*) یعنی می خواهم بگم ارزش 7500 تومان رو داره یا نه؟!! :!: :lol: :?:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    کتابهای آقای قمی کپی بر داری از روی کتابهای قبلی ایشان است . ایشان یک کتاب سی قوی چاپ کردند بعد از روی آن کتاب پاسکال را نوشتند و دقیقا از روی کتاب پاسکال کتاب دلفی را کپ زدند ........ :roll: :idea:

البته مطمپن باشید هیچ کتاب قوی برنامه نویسی را نمی توانید به زبان فارسی پیدا کنید . آقای اسیستنت در سایت قبلی چند تا کتاب دلفی را آپلود کرده بودند . احتمالا ایشان دوباره هم می توانند برای علاقمندان اینکار را انجام دهند . :oops:

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر
    من این کتابها را بصورت PDF دارم:
    <p dir=ltr> Mastering Delphi 6 (by Marco Cantu)
    Delphi 6 Developers Guide (by Xavier Pacheco & Steve Tiexiera)
    </p>

آ سیستانت جان ممکنه آدرس اون کتابها رو هم بدی؟
    با تشکر

تاپیک های مشابه

1. معرفی کتاب در زمینه شبکه
    نوشته شده توسط ahmad_rabie2002 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 19 دی 1392, 12:12 عصر
  2. معرفی کتاب
    نوشته شده توسط amin_omega در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 17 بهمن 1387, 04:21 صبح
  3. معرفی کتاب
    نوشته شده توسط Andy در بخش Foxpro