نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: منابع مطالعاتی المپیاد کامپیوتر

منابع مطالعاتی المپیاد کامپیوتر

سلام دوستان.ببخشید اینجا سوال رو مطرح کردم .نمیدونستم کجا باید بپرسم.میخواستم ببینم منابع مطالعاتی برای شرکت در المپیاد دانشجویی کامپیوتر چیست و بیشتر از چه کتابهایی سوال می آید.ممنون میشم اگر منبعی هم میشناسید معرفی کنید.
    باتشکر

نقل قول نوشته شده توسط حمیدرضاصادقیان مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.ببخشید اینجا سوال رو مطرح کردم .نمیدونستم کجا باید بپرسم.میخواستم ببینم منابع مطالعاتی برای شرکت در المپیاد دانشجویی کامپیوتر چیست و بیشتر از چه کتابهایی سوال می آید.ممنون میشم اگر منبعی هم میشناسید معرفی کنید.
    باتشکر
    سلام

المپیاد کامپیوتر دانشجویی هم مگه داریم ؟ ولی ماله دبیرستان کتابهای

ترکیبیات
    تعوری گراف
    المپیاد های کامپیوتر

خوبه

موفق باشید

کاربر تازه وارد آواتار max2004
    محل زندگی
    شيراز
    تا اونجا که من میدونم المپیاد در واقع همون کنکور ارشد هست منتها اونهایی که امکان رفتن به مقاطع ارشد رو ندارن براشون المپیاد حساب میشه
    پس منابعش هم همون منابع ارشد هست
    برای اطلاعات بیشتر دفترچه ارشد 87 الان روی سایت سنجش هست

ولی اخه شنیده بودم که طرفی که دانشجو هست میتونه در المپیاد ثبت نام کنه و وقتی که در مراحل اول و کشوری برنده شد و طلا گرفت وارد مرحله جهانی شده و به مسابقات جهانی میره.

کاربر دائمی آواتار armiin
    محل زندگی
    Windows

نقل قول: منابع مطالعاتی المپیاد کامپیوتر

سلام
    فکر کنم acm المپیاد کامپیوتر حساب بشه (برای دانشجوها) !
    در ضمن شندیم گروه های اول تا سوم تو این مسابقات از سربازی معافن و برای ارشد هم نمیخواد کنکور بدن ! اگه کسی اطلاعات بیشتری داره , کمک کنه خوشحال میشم

با سلام :
    دوست عزیز بهتر بود سوالت رو تو قسمت تحصیلات دانشگاهی مرتبط با کامپیوتر مطرح می کردی :
    https://barnamenevis.org/forumdisplay.php?f=156

و اما جواب سوالت:
    المپیاد دانشجویی کامپیوتر هر سال همزمان با امتحان ارشد برگذار میشه و در حقیقت همون امتحان ارشد و کسانی که می خوان تو این المپیاد شرکت کنند باید تو آزمون ارشد ثبت نام کنن و با زدن تیک تمایل به شرکت در المپیاد در هنگام ثبت نام اعلام آمادگی خودشون رو برای شرکت در آزمون اعلام کنن. یعنی اگه امسال تو ارشد شرکت نکردی (که ظاهرا نکردی) باید برای سال بعد خودت رو آماده کنی.
    منابع این المپیاد و مواد امتحانیش دقیقا همون مواد و مطالبیه که برای ارشد کامپیوتر باید مطالعه کنی و به همین خاطر هم گفتم که تو قسمت تحصیلات دانشگاهی کامپیوتر سوالت رو مطرح می کردی بهتر بود. اونجا منابع و مواد آزمون به طور کامل توضیح داده شده.
    المپیاد کامپیوتر دو تا تفاوت با آزمون ارشد داره اول اینکه تو محاسبه نمره نهایی شرکت کنندگان دیگه معدل دخیل نمیشه و فقط نمره آزمون ملاکه و دوم هم اینکه الزامی وجود نداره که درس شما تا پایان شهریور و زمان اعلام نتایج نهایی تموم بشه.
    همون طور که خودت و دوستانم گفتی کسانی که در این آزمون مقام های اول تا سوم کشوری رو کسب کنند می تونن بعد از اتمام تحصیلاتشون بدون آزمون و در هر دانشگاهی که خواستن در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدن.
    ولی بحث معافیت از خدمت صحت نداره و اگه به این دل خوش کردی شرمندم این شتریه که دم در خونه هر پسری خوابیده و بلند بشو هم نیست
    نتایج المپیاد هم همزمان با اعلام نتیجه اولیه ارشد یعنی اردیبهشت ماه اعلام میشه و نفرات اول به مسابقات جهانی اعزام میشن
    به امید اینکه اسمت رو جزو نفرات اول تا سوم ببینیم

نقل قول نوشته شده توسط armiin مشاهده تاپیک
    سلام
    فکر کنم acm المپیاد کامپیوتر حساب بشه (برای دانشجوها) !
    در ضمن شندیم گروه های اول تا سوم تو این مسابقات از سربازی معافن و برای ارشد هم نمیخواد کنکور بدن ! اگه کسی اطلاعات بیشتری داره , کمک کنه خوشحال میشم
    مسابقات ACM مسابقات برنامه نویسی دانشجوییه که مرحله اول اون هر سال تو پاییز (آبان یا آذر) به میزبانی یکی از دانشگاههای بزرگ ایران و بین دانشگاههای کشور برگذار میشه و تیم های برتر به مسابقات جهانی اعزام میشن.
    در این مسابقه تعدادی سوال ( معمولا 6 تا 10 سوال) مطرح میشه که در مدت زمان معین تیم ها باید به اون پاسخ بدن و تیم هایی که به بیشترین سوال و در کمترین زمان پاسخ بدن امتیاز بالاتری خواهند آورد و بر عکس امتحان به راه حل هیچ نمره ای تعلق نمیگیره و فقط به جواب درست نهایی نمره کامل داده میشه.
    مسابقات ACM امسال به میزبانی دانشگاه شریف و 14 و 15 آبان ماه با حضور 100 تیم برگذار شد
    در مورد سربازی هم به مطلب قبلی مراجعه کنید

کاربر دائمی آواتار armiin
    محل زندگی
    Windows

ممنون از پستت kasmaii61 .در مورد سئوالم چون اولین پستم تو این سایت بود نمیدونستم کجا باید بپرسم
    قضیه سربازی هم از دوستم که رشته ی عمران میخونه پرسیدم , گفتش هر مسابقه ای که المپاد محسوب بشه شامل این قوانین (یعنی سربازی و ادامه ی تحصیل بدون کنکور و ...) میشه !
    تو این فایل هم خوندم :
    http://aarmin.persiangig.com/other/ACM_Invitation.pdf
    راستی از کجا باید لینک آخرین پستامو ببینم ؟ اصلا این قابلیت تو این سایت هست ؟ پدرم در اومد دوباره این تاپیکو پیدا کردم !

سلام.بله.در داخل پروفایل خودتون یک لیست اشتراک وجود داره که پستهای شما هست و به جز اون در داخل پروفایلتون قسمت آمار که برید تمام پستهاتون اونجا هست.
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار icegirl_f2r
    محل زندگی
    ESF_Ashrafi Esfahani

میگم فقط دانشجوها میتونند المپیاد بدن دیگه، آره؟

میگم فقط دانشجوها میتونند المپیاد بدن دیگه، آره؟
    کی میگه؟؟؟!!! من الان دبیرستانی هستم و میخوام امثال تو المپیاد کامپیوتر شرکت کنم.

کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

نقل قول نوشته شده توسط Armin060 مشاهده تاپیک
    کی میگه؟؟؟!!! من الان دبیرستانی هستم و میخوام امثال تو المپیاد کامپیوتر شرکت کنم.
    فك كنم منظورشون همون المپياده كه با دفترچه ارشد ميشه شركت كرد ؟!
    آخرین ویرایش به وسیله mehdi_turbo : یک شنبه 08 آذر 1388 در 23:30 عصر

محل زندگی
    ESF_Ashrafi Esfahani

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_turbo مشاهده تاپیک

فك كنم منظورشون همون المپياده كه با دفترچه ارشد ميشه شركت كرد ؟!

دقیقاً
    البته میدونم نمیشه ها، اما خواستم مطمئن بشم

کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

نقل قول نوشته شده توسط icegirl_f2r مشاهده تاپیک
    دقیقاً
    البته میدونم نمیشه ها، اما خواستم مطمئن بشم
    چقدر خوبه ادم همينطور تصميم شو عوض كنه!؟
    يه روز نرم افزار ... يه روز IT ....‌اخر دست هم دست به دامن المپياد ارشد بشيم....

محل زندگی
    ESF_Ashrafi Esfahani

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_turbo مشاهده تاپیک
    چقدر خوبه ادم همينطور تصميم شو عوض كنه!؟
    يه روز نرم افزار ... يه روز IT ....‌اخر دست هم دست به دامن المپياد ارشد بشيم....
    اولاً آدم باید تمام راه ها را امتحان کنه.
    دوماً المپیاد سخت تر از کنکور ارشده اگه نمیدونستین بدونید.
    سوماً فک میکنم المپیاد بیشتر مسایل تفکری و ریاضی هستش و این یعنی عشق من.
    بعدش هم المپیاد مزایای خودش را دارد از هر لحاظی که بگین بهتره.
    حالا کی گفته من همینطور تصمیمم عوض میشه؟؟؟!!!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •