نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: خطای زمان اجرای برنامه

Exclamation خطای زمان اجرای برنامه

سلام دوستان
    من یک برنامه از سایت کد پروجکت گرفتم که برای ارسال بیت به پورت lpt استفاده می شه . اول که پروژمو با این برنامه تو خونه طراحی می کردم برنامه درست اجرا می شد .
    ولی حالا که اونو به دانشکده آوردم هنگام اجرای برنامه یه خطا مثل زیر رو نشون می ده :

ولی وقتی این برنامه رو در کامپیوتر خودم اجرا می کردم کار می کرد .
    فایل رو هم ضمیمه می کنم .
    اینم از لینک مقاله : http://www.codeproject.com/csharp/csppleds.asp
    با تشکر از تمام دوستان
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار رها
    محل زندگی
    بندرعباس
    اگر منظورت اینه که دقیقاً بعد از اجرای برنامه این پیام نشون داده می شه باید بگم که روی کامپیوتر من اجرا می شه و این error هم نمی یاد فقط وقتی checkbox ها انتخاب می شن دنبال یه سری فابل gif در مسیر مشخص می گرده که پیدا نمی کنه همچین مسیری رو می خواد
    C:\C#‎\LED\off.gif
    روی کامپیوتر دانشکده دات نت فریم ورک نصب بود؟

احتمالا مشکل از چورت LPT کامپیوتر دانشگاهتونه. متمعنید پورتش فعال بوده؟ یا شاید هم Net. Framwork نصب نبوده

نقل قول نوشته شده توسط رها مشاهده تاپیک
    اگر منظورت اینه که دقیقاً بعد از اجرای برنامه این پیام نشون داده می شه باید بگم که روی کامپیوتر من اجرا می شه و این error هم نمی یاد فقط وقتی checkbox ها انتخاب می شن دنبال یه سری فابل gif در مسیر مشخص می گرده که پیدا نمی کنه همچین مسیری رو می خواد
    بله رها جان . بلافاصله بعد از اجرا این پیغام رو نشون می ده . خطای اون فایل های gif هم مربوط به این خطا نیست

نقل قول نوشته شده توسط رها مشاهده تاپیک
    روی کامپیوتر دانشکده دات نت فریم ورک نصب بود؟
    من روی یکی از کامپیوتر ها یک نوع ورژن از#C رو نصب کردم که فقط خود #C بود و ویژوال استودیو باهاش نصب نمی شد (مثل webdeveloper)
    ولی در اون کامپیوتر هم (که قاعدتا دات نت هم نصب شده) این برنامه اجرا نمی شد .
    plz hlp me.
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار ir_programmer
    محل زندگی
    خوزستان، استاني كه سرمايه اش در خدمت استانهاي ديگر است.
    dotNetFramework نصب نیست.
    فقط همین.

این مشکل از ویندوز هست چون منم این مشکلو داشتم. ویندوز رو عوض کردم درست شد. مطمئن باش

روی این کامپیوتری که برنامتون رو اجرا کردم فقط Framwork نصب کردم و از صحت پورتم هم اطمینان دارم. البته Framwork 3.0 . بدنیست نصب Framwork 3.0 رو هم تست کنید ، چون روی همین دستگاه قبل از نصب دقیقا همون پیغام خطا شما رو میداد.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •