نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشکل در آپلود روی سایت

کاربر دائمی آواتار hdv212
    محل زندگی
    قم

مشکل در آپلود روی سایت

سلام و خسته نباشید
    من یه host و domain خریدم، حالا میخوام یه صفحه ی Dfault.aspx روش آپ کنم، در CPanel سایتم در File Manager و در پوشه ی httpdocs این صفحات رو که با Visual Studio روی هاردم publish کردم ریختم:
    Default.aspx
    PrecompiledApp.config
    Web.Config
    و یه پوشه به نام bin که حاوی App_Web_ufgqpz3y.dll هست.
    منتها نمیدونم وقتی وارد سایت میشم، به جای نشون دادن صفحه با این پیغام روبرو میشم :
    Server Error in '/' Application.
    --------------------------------------------------------------------------------

Runtime Error
    Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

مشکل من کجاست ؟
    مرسی

کاربر دائمی آواتار shahab_ksh
    محل زندگی
    تو اطاقم
    ممکنه یه ارور در برنامه شما باشه
    این پیغام میگه که برای نمایش اون ارور باید در فایل Web.config بخش <customErrors>

"mode" رو روی off تنظیم کنید که بگه کجای کار شما مشکل داره

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •