صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 42 از 42

نام تاپیک: پرل یا ؟

نقل قول: پرل یا ؟

سلام
    خب بستگی داره کلمه قدرت رو چطور برداشت کنیم .
    انگار شما بیشتر بین جاوا و سی پلاس مرددی ؟
    اینجا رو دیدید ؟ فکر کنم مفید باشه
    ولی همیشه قدرتمند بودن به معنای بهترین بودن نیست .
    البته فرقی زیادی نمیکنه که کدوم یکی از این دو زبان رو انتخاب کنید چون در هر دو صورت پایتون در کنارشماست
    پایتون این قابلیت رو داره که همراه با زبانهای متعددی مورد استفاده قرار بگیره . پس یه پیشنهاد کوچولو : چه سی پلاس و چه جاوا ، هرکدوم رو که انتخاب کردید درکنارش پایتون رو هم کار کنید . مطمئن باشید پشیمون نمیشید
    جواب به این سوال تو جمع دوستداران پایتون از این بهتر درنمیاد
    شاد باشید

نقل قول: پرل یا ؟

نقل قول نوشته شده توسط amir222 مشاهده تاپیک
    والا من اصلا نفهمیدم که چی شد که بحث به این جور جاها کشید... قصد من راهنمایی کردن کسی بود که این تاپیک رو ایجاد کرد و تمام توضیحاتم هم برای کسی بود که قراره برای اولین بار "ب" برنامه نویسی رو شروع کنه.... نه شما که تو انجمن های مختلف نظراتتون رو خوندم.... شما کسی نیستی که من بخوام واسش از سختی ++C صحبت کنم, شما شاید حتی جای استاد من هم باشید....

در ضمن من همیشه سعی کردم در مورد چیزهایی که اطلاعات ندارم ابراز نظر نکنم. در مورد جاوا اونقدر اطلاعات دارم که به خودم این اجازه ی ابراز نظر رو بدم. در مورد پایتون هم نمی دونم چی بگم... چند سالی میشه که دارم باهاش به طور کامل کار میکنم (دقیقا وقتی نسخه ی 2.3 در اومد) و تا حد ناچیزی بلد هستم که آقای بیاضی من رو قابل بدونه و به عنوان یکی از کمک دست هاش بخوام تو سایتش فعالیت کنم. (User:AmirrezaGhaderi)

جدا انتظار همچین برخوردی رو نداشتم. حالا اگه شما هم اونقدر از پایتون اطلاعات داشتید که بخواهید نظرات من رو زیر سوال ببرید من واقعا خوشحال میشدم که بتونم به اشتباهاتم پی ببرم ولی این طور که پیداست و آقای بیاضی هم به چند نمونه اشاره کردند دیگه اطمینان پیدا کردم که حداقل در مورد پایتون اطلاعات زیادی ندارید.

در ضمن من میدونم که پرل هنوز کاربرد داره. من میدونم که C و ++C هنوز کاربرد دارن و همچنین من هیچ کدوم از زبان هایی که باهاشون آشنایی دارم رو هم از روی منابع فارسی یاد نگرفتم هر چند که معتقدم همه ی منابع فارسی اونقدرها هم که میگن بد نیستن.

اما به هر حال من شرمندم که باعث ناراحتیتون شدم. من نمی خوام افرادی مثل شما رو که ممکنه روزی به کمکم بیان رو از دست بدم. در مورد داوری های صورت گرفته در این تاپیک هم به هر حال کاربران سایت می تونن خودشون نظر بدن.
    با سلام
    مجادله در علم وقتي منظور سازندگي باعث پيشرفت اون علم و افرادي ميشه كه بحث ميكنند
    حالا اگه كسي در اين بين از حرفهاي ديگران ناراحت بشه به ضرر خودشه ! افراد ثابت قدم و مصمم دنبال رو هستند
    براي همه دوستان آرزوي موفقيت دارم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •