صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 99 از 99

نام تاپیک: نیاز به کتاب در زمینه آموزش ویژوال سی پلاس پلاس ، MFC و win32

کاربر جدید آواتار آقا فرا
    محل زندگی
    Pearl World

نقل قول: نیاز به کتاب در زمینه آموزش ویژوال سی پلاس پلاس ، MFC و win32

لینکهای دانلودِ کتابِ " Ivor Hortons Beginning Visual C++‎‎‎‎ 2012" ( پیشنهاد میکنم از هاستِ Trainbit دانلود کنید):

http://trainbit.com/files/0005199884...l.C__.2012.pdf
    http://uploaded.net/file/mc4wtmv8/Ivor.Hortons.Beginning.Visual.C.2012.pdf
    http://rapidgator.net/file/60630804/Ivor.Hortons.Beginning.Visual.C.2012.pdf.html

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

اساتید یک کتاب خوب در زمینه MFC میخوام که با ویژوال استودیو 2010 حداقل نزدیک یا سازگار باش باشه(انگلیسی باشه بهتره)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

سلام
    میخواستم ببینم این کتاب Teach yourself Visual C++‎‎.NET in 21 days ترجمه شده با فارسی هم داره؟ یعنی نسخه چاپ شده فارسی این کتاب هم ارائه شده برای فروش؟

و میخواستم ببینم ویرایش جدیدتری براش نیامده؟

با سلام خسته نباشید به همه اساتید

من یک برنامه نویس تازه کار هستم و دارم از روی دیتل C++‎ رو کار میکنم میخواستم بدونم برای هک و امنیت در شبکه کدام حوزه یا قسمت از C++‎ برام کارآمدتر ومفیدتره؟ چون در زمینه شبکه و خصوصا سیسکو یکی دو سال کار کردم حال به برنامه نویسی رو آوردم و میخوام در زمینه امنیت حرفه ای بشم .

لطفا منو راهنمایی کنید

با تشکر فراوان

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

سلام اگه دنبال کتاب ساده ای هستید سی پلاس پلاس جعفر نژاد گزینه خوبی است در غیر این صورت میتوانید از کتاب دایتل استفاده بفرمایید.

کاربر جدید آواتار bandeeeee
    محل زندگی
    خوابگاه

سلام دوستان من تازه شروع به برنامه نویسی کردم.تاحالاام تواین مدت کم توdevمینوشتم امامیخام دیگه توvisualبنویسم هرکارمیکنم دانلودنمیشه کسی میتونه برام بفرستش؟؟؟؟؟

سلام دوستان عزیز
    فک کنم یادگیری مباحث مربوط به این زبان از طریق اسلاید راحتتر باشه
    من خودم یه نمونه ش رو از سایت زیر دانلود کردم خیلی بهم کمک کرد 4تا پاورپوینته رایگان هم هستش
    http://shop.sibsorkh.ir

با عرض معذرت:
    دوست عزیزی که می فرمایین برو سی شارپ کار کن..درسته این vc.Net زبون نفهمه اما مطمئنا از انواع Native خیلی بهتر و قوی تره.ضمن اینکه شما می تونید با یه پراگمای ساده تمام کدی که به صورت Nativr نوشتید رو توش راه بندازین.(paragma Unmanaged#)
    برو دنبال این کتاب،من بعد یک سال و خورده ای پیداش کردم.
    ivor horton begining programing with vC++‎2012
    البته اگه پیداش نکردی یه میل بهم بده.(من اصولا منزوی ام و اتفاقی این پست رو دیدم،چس لطفا اول بگردید اگه واقعا پیدا نکردید در خدمتم.البته هیچ چی تجربه خودتون نمیشه)
    samim56b@gmail.com
    من با vb.netشروع کردم و الان با vc.net2012دارم همون کارهایی رو میکنم که با vbمی کردم.

ضمنا اگه کتابی در هر زمینه ای مربوط به سی خواستید و پیدا نکردید یه ایمیل به من بدید.البته بازم تاکید میکنم من منزوی ام و حوصله زیاد ندارم.

بهترین کتابی که می شه معرفی کرد
    Wrox Ivor Hortons Beginning Visual C plus plus 2012
    که برنامه نویسی رو از سطح صفر آموزش می ده تا سطح حرفه ای و از هر کتابی که تا الان دیدم کامل تره حتما یک نگاهی بهش بنداز و فقط در مورد C++‎ و توانمندی های اونه

سلام

در صورت امکان کتاب یا سایتی رو معرفی کنید که توش مسئله برنامه نویسی تعریف کنه و جواباشم باشه . ( مبتدی تا پیشرفته برای بهبود کدنویسیمون )(سی پلاس پلاس)

سلام . چرا همه میگویند همش win32 ؟ مگر نمیتوان با سی پلاس پلاس اپلیکیشن های win64 را تولید کرد و توسعه داد ؟ لطفا یکی از دوستان پاسخ دهد و راهنمایی کند.

میشه.
    https://msdn.microsoft.com/en-us/library/9yb4317s.aspx
    نقل قول نوشته شده توسط saeed550 مشاهده تاپیک
    سلام . چرا همه میگویند همش win32 ؟ مگر نمیتوان با سی پلاس پلاس اپلیکیشن های win64 را تولید کرد و توسعه داد ؟ لطفا یکی از دوستان پاسخ دهد و راهنمایی کند.

من منتظر چاپ جدیدش هستم
    این لینک سایت من هست میخوام با MVC جدیدشو بنویسم میشه راهنمایی کنید که این کارو بکنم یا همین نسخه سی شارپ قدیمیش خوبه؟
    فروش کولر گازی

نقل قول: نیاز به کتاب در زمینه آموزش ویژوال سی پلاس پلاس

ول از همه چیز باید بدانید که کار عاقلانه این است که برنامه نویسی ++VC غیر دات نت انجام شود (native) تا از نهایت قدرت و performance آن استفاده کنید و برای کار دات نت به سراغ همان #C بروید ، پس توجه داشته باشید که به آسانی همان دات نت نمی باشد و ضمنا کلا دنبال فارسی آن ها به جز MFC نباید باشید (فقط انگلیسی). تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی
    Edit: "برنامه نویسی دات نت توسط ++C یک اشتباه است و اگر کسی می خواهد با ++C برنامه نویسی کند کار عاقلانه همان Win32 یا MFC به صورت native است." مگر اینکه هدف از این یادگیری ترکیب کدها کنونی native با .Net باشد. (اگر می خواهید از دلایل این موضوع و سیاست های جدید مایکروسافت در این باره مطلع شوید از این مقاله استفاده کنید)

ول از همه چیز باید بدانید که کار عاقلانه این است که برنامه نویسی ++VC غیر دات نت انجام شود (native) تا از نهایت قدرت و performance آن استفاده کنید و برای کار دات نت به سراغ همان #C بروید ، پس توجه داشته باشید که به آسانی همان دات نت نمی باشد و ضمنا کلا دنبال فارسی آن ها به جز MFC نباید باشید (فقط انگلیسی). تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی
    Edit: "برنامه نویسی دات نت توسط ++C یک اشتباه است و اگر کسی می خواهد با ++C برنامه نویسی کند کار عاقلانه همان Win32 یا MFC به صورت native است." مگر اینکه هدف از این یادگیری ترکیب کدها کنونی native با .Net باشد. (اگر می خواهید از دلایل این موضوع و سیاست های جدید مایکروسافت در این باره مطلع شوید از این مقاله استفاده کنید)

وای مرسی من خیلی از مشکلاتم با سوالات دوستان حل شد. ممنون
    یه کتاب درباره زبان برنامه نویسیه سی پلاس پلاس خریدم ولی واقعا گیج کنندس.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

سلام دوستان عزیز
    بنده هم دنبال منبع فارسی در زمینه ++VC به صورت win32 یا MFC هستم که ترجیحا کتاب کاغذی باشه و بگویید که کدومو دنبال کنم win32 یا MFC رو که بهترین انتخاب باشه و گیر این C++‎‎‎‎‎‎‎/CLI نیافتم در IDE ویژوال استادیو دقیقا چه کنم ؟ و اینکه کتاب به روز به من معرفی کنید لطفا

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Nima_NF مشاهده تاپیک
    -----------------
    اگر دنبال برنامه نویسی ساده تر از win32 هستید ، در بازار چند کتاب فارسی برای آموزش MFC وجود دارد، بهترین آن:
    Visual C++‎‎‎‎‎‎‎‎.NET در 21 روز انتشارات نص (برخلاف اسمش .NET نیست و تماما MFC هست)
    سعی کنید از کتاب جعفرنژاد برای MFC استفاده نکنید و از کتاب فوق بهره ببرید.

.
    سلام خسته نباشید الان در حال حاضر با این ورژن یا این کتاب می شه از این کتاب استفاده کرد یا نیاز به آپدیت جدید هستش ( جهت native ) یعنی خیلی تغییر ایجاد شده توی
    ++ Visual C در حال یا می شه با این منبع الانه کار کرد با این ورژنی که شما معرفی کردید یعنی Syntax و coding ش فرق نکرده؟
    آخرین ویرایش به وسیله Creative Force : دوشنبه 30 بهمن 1402 در 17:20 عصر

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •