صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 99

نام تاپیک: نیاز به کتاب در زمینه آموزش ویژوال سی پلاس پلاس ، MFC و win32

کاربر تازه وارد آواتار Jenab4372
    محل زندگی
    مشهد

Exclamation پس كو كتاباش

سلام
    سايت تخصصي برنامه نويسي به اين خوبي 300 مگ فضا نداره تا تمامي كتابهاي مريوط به برنامه نويسي رو به صورت دانلود با لينك مستقيم قرار بده تا من با ديالآپ دانلود كنم.
    شما كه فقط معرفي مي كنيد.

الان من كتابهاي زير رو با لينك مستقيم مي خوام ولي پيدا نمي كنم.
    لطفا كمك كنيد.

Microsoft Visual C++‎‎ Windows Applications by Example

Beginning C++‎ Game Programming

Sams Teach Yourself Game Programming in ۲۴ Hours

C++‎ For Game Programmers,Noel llopis

Introduction to ۳D Game Programming with DirectX® ۹.۰, Frank D. Luna

نقل قول: پس كو كتاباش

نقل قول نوشته شده توسط Jenab4372 مشاهده تاپیک
    سلام
    سايت تخصصي برنامه نويسي به اين خوبي 300 مگ فضا نداره تا تمامي كتابهاي مريوط به برنامه نويسي رو به صورت دانلود با لينك مستقيم قرار بده تا من با ديالآپ دانلود كنم.
    شما كه فقط معرفي مي كنيد.

الان من كتابهاي زير رو با لينك مستقيم مي خوام ولي پيدا نمي كنم.
    لطفا كمك كنيد.
    طبق قوانین این سایت، در خواست و یا قرار دادن کتاب ها و نرم افزارهای تجاری که مالکیت آن برای کسی دیگری هست، غیر مجاز هست و فعالیت وارز محسوب می شود.
    دلایل آن را هم بار ها در بخش گفتگو با مدیران بیان کرده ایم که محدودیت هاست سایت می باشد.

کاربر جدید
    محل زندگی
    يه جاي دنج

نقل قول: نیاز به کتاب در زمینه آموزش ویژوال سی پلاس پلاس

جناب نيما شما لينكي ازين كتابا رو ندارين كه به صورت پيام برامون بزارين؟؟

کاربر جدید آواتار k2-4u.com
    محل زندگی
    غار

سلام خدمت دوستان
    این کتاب رو تازه انتشارات نص چاپ کرده

http://www.nasspub.com//component/pa...art/Itemid,56/

که 2 جلد . و 600 صفحه ای داره
    من تماس گرفتم گفتند که این کتاب Visual C++‎ 2003 است
    و ترجمه شده یکی از کتاب های Ditel and Ditel

این هم فهرست و فصل اول کتاب http://www.nasspub.com/PDFs/207s.pdf

به نظر شما چطوره ؟

نقل قول نوشته شده توسط k2-4u.com مشاهده تاپیک
    سلام خدمت دوستان
    این کتاب رو تازه انتشارات نص چاپ کرده

به نظر شما چطوره ؟
    این کتاب تازه نیست، بنده چند سالی هست این کتاب را دارم و در حال حاضر خرید آن را به هیچ کسی پیشنهاد نمی کنم.

این کتاب در زمان خودش فوق العاده بود ولی اکنون بسیار قدیمی هست و برنامه نویسی دات نت با C++‎‎‎‎ managed هست.
    دقت کنید که در ابتدا با C++‎‎‎‎ managed برای دات نت برنامه می نوشتند ولی اکنون (بعد از VC++‎‎‎‎2005) دیگر منسوخ شده است و زبان C++‎‎‎‎/CLI جایگزین آن شده است.

پس اگر قصد دارید C++‎‎‎‎/CLI را یاد بگیرید کتاب Beginning Visual C++‎‎‎‎‎ 2008 - Ivor Horton را مطالعه کنید.

کاربر جدید آواتار k2-4u.com
    محل زندگی
    غار

پس اگر قصد دارید C++‎‎‎‎‎/CLI را یاد بگیرید کتاب Beginning Visual C++‎‎‎‎‎‎ 2008 - Ivor Horton را مطالعه کنید.
    C++‎‎‎‎‎/CLI برای وب است ؟ این کتاب که من گفتم برای C++‎‎‎‎‎/CLI ؟

من می خوام برنامه کار کاربردی رو با VC++‎ در محیط ویندوز بنویسم
    مثلا یک . برنامه دیکشنری .

و نیاز به منبع فارسی دارم . غیر از کتاب 21 روزه نص چیزی گیر میاد ؟

نقل قول نوشته شده توسط k2-4u.com مشاهده تاپیک
    C++‎‎‎‎‎‎‎‎/CLI برای وب است ؟ این کتاب که من گفتم برای C++‎‎‎‎‎‎‎‎/CLI ؟

من می خوام برنامه کار کاربردی رو با VC++‎‎‎‎ در محیط ویندوز بنویسم
    مثلا یک . برنامه دیکشنری .
    C++‎‎‎/CLI برنامه نویسی دات نت با C++‎‎‎ هست حالا هر برنامه که می خواهد باشد، کلا سخت تر از سایر زبان ها (مثل C#‎‎‎) و روش های برنامه نویسی دات نت هست. توصیه می کنم اگر قصد ترکیب کدها را دارید از C++‎‎‎/CLI استفاده کنید، در غیر این صورت برای نوشتن برنامه های native سراغ Qt یا MFC بروید.

توصیحات بیشتر را از بخش فنی C مطالعه کنید، بارها توضیح داده شده است و مجددا تکرار نخواهد شد.

و نیاز به منبع فارسی دارم . غیر از کتاب 21 روزه نص چیزی گیر میاد ؟
    منبع فارسی خیر، فقط برنامه نویسی دات نت C++‎‎‎ مخصوصا نوع قدیمی آن یعنی managed C++‎‎‎ وجود دارد

سلام
    ممنون از پاسخ تون به سوال.منم جوابمو گرفتم.

ضمن تشکر از زحمات میریت محترم بخش که وقت خودشون رو در اختیار دیگران میزارن
    من هم متاسفانه این کتاب ++MC قدیمی نص رو گرفتم حالا میتونید زحمت بکشید و بگید که کدوم فصل ها رو باید /نباید بخونیم

نقل قول نوشته شده توسط alamate_aoal مشاهده تاپیک
    ضمن تشکر از زحمات میریت محترم بخش که وقت خودشون رو در اختیار دیگران میزارن
    من هم متاسفانه این کتاب ++MC قدیمی نص رو گرفتم حالا میتونید زحمت بکشید و بگید که کدوم فصل ها رو باید /نباید بخونیم
    - بخش های انتهایی که ترکیب با .NET را توضیح داده است قدیمی شده است(برای این موضوع می توانید کتاب Ivor Horton را مطالعه کنید).
    - بخش پایگاه داده نیز با ADO هست که اکنون برای ++C منسوخ شده است.( برای این مورد نیز می توانید بخش پایگاه داده و ODBC کتاب Ivor Horton را مطالعه کنید)

سلام

کسی از دوستان این کتابو خونده :
    نام : مرجع كامل برنامه‌نويسي شي‌گرا با ++C یا همون مرجع کامل برنامه نویسی پیشرفته با ++C
    قیمت: 29000 تومان
    انتشارات : پارسه
    نویسنده : هاروی دیتل، پاول دیتل
    مترجم:مهندس مهرداد توانا - مهندس سعيد هراتيان
    تعداد صفحات : 1980
    سال انتشار : 1387
    ISBN : 978-964-2972-19-7

میخواستم ببینم چه فرقی با کتاب چگونه با ++C برنامه نویسی کنیم (انتشارات ناقوس)داره ؟
    من کتاب چگونه با ++C برنامه نویسی کنیم را خوندم آیا این کتاب 29000 تومانی ارزش خریدنشو داره؟
    و در ضمن چرا اینقدر حجمش زیاده؟!

و در آخر اگه ممکنه سر فصل هاشو بزارید چون تو http://adinebook.com هیچ توضیحی درباره این کتاب نداده!

سلام . ببین چند فصله ! و ویرایش چندمه .
    ویرایش پنجم این کتاب رو دکتر قلزم سال 86 منتشر کردن . معا 18 تومن میشد . اما ترجمه ایشون زیاد دلچسب نبود و بعضا باعث سردرگمی میشد . علاوه بر اون غلط های تایپی هم موجود بود به علاوه چندتا اشتباه در ترجمه .
    ----
    سری کتابهای دایتل عالی هستن . (فعلا ویرایش هفتمش هم اومده به گمونم . من ویرایش ششم این کتاب رودارم ) . منتها اگر فارسی میخوای حتما باید به ترجمش نگاه کنی ببینی قشنگ و بر اساس اصول ترجمه شده یا نه .

اینم اضافه کنم که از ویرایش ششم به بعد اموزش ساخت بازی توسط OGRE , و همچنین استفاده از توابع BOOST رو هم اضافه کرده که هر دوی اینها خصوصا توابع بوست یکی از پرکاربردترین موارد در برنامه نویسی به زبان سی ++ هست .

نقل قول نوشته شده توسط alamate_aoal مشاهده تاپیک
    سلام

کسی از دوستان این کتابو خونده :
    نام : مرجع كامل برنامه‌نويسي شي‌گرا با ++C یا همون مرجع کامل برنامه نویسی پیشرفته با ++C
    قیمت: 29000 تومان
    انتشارات : پارسه
    نویسنده : هاروی دیتل، پاول دیتل
    مترجم:مهندس مهرداد توانا - مهندس سعيد هراتيان
    تعداد صفحات : 1980
    سال انتشار : 1387
    ISBN : 978-964-2972-19-7

میخواستم ببینم چه فرقی با کتاب چگونه با ++C برنامه نویسی کنیم (انتشارات ناقوس)داره ؟
    من کتاب چگونه با ++C برنامه نویسی کنیم را خوندم آیا این کتاب 29000 تومانی ارزش خریدنشو داره؟
    و در ضمن چرا اینقدر حجمش زیاده؟!

و در آخر اگه ممکنه سر فصل هاشو بزارید چون تو http://adinebook.com هیچ توضیحی درباره این کتاب نداده!
    خیلی کتاب بی ارزشی.
    گول ظاهرو حجمشو نخور. من این کتاب را 5 سال پیش خریدم اون موقع 8500 بود .
    وقتی خوندم از C++‎‎ زده شدم. تازه 2/3 از کتاب C++‎‎ عادی. 1/3 میشه مربوط به Visual که نمیدونم چی بگم از ...

از هر دو دوست گرامی (DLL_DLL, .Master) به خاطر پاسخشان سپاسگزارم.
    من این کتاب را خریدم.
    این کتاب شامل 24 فصل و 13 ضمیمه و ترجمه کتاب C++‎ how to program fifth edition جناب دیتل و تنها ترجمه ی کامل موجود می باشد.
    البته 13 فصل اول این کتاب به همراه 4 ضمیمه آن قبلا توسط انتشارات ناقوس با ترجمه مهندس علیرضا انصاری و همچنین ترجمه دکتر قلزم چاپ شده بود و من ترجمه مهندس علیرضا انصاری را نیز قبلا خوانده بودم.

نتیجه گیری:
    از خرید این کتاب بسیار بسیار راضی هستم

با سلام ،من نیاز به یه کتاب پیشرفته در زمینه ++C دارم،اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

کاربر تازه وارد آواتار ali.poorbazargan
    محل زندگی
    Isf

سیر مطالعاتی از مبتدی تا ....

سلام
    من می خوام یه سیر مطالعاتی برنامه نویسی رو شروع کنم .ولی نمیدونم از چه برنامه ای شروع کنم و بعد از اون چطوری ادامه بدم.
    میدونید میخوام بعد از اینکه چندتاشونو متوسط یاد گرفتم یکیشونو به صورت تخصصی انتخاب کنم و ادامه بدم.
    لطفا به ترتیب زابان های برنامه نویسی مناسب و کتاب هاشو( اگه تونستید) برام بزارید.
    نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم اگه جای خاصی واسه مشاوره در این زمینه هست لطفا معرفی کنید.
    مرسی

کاربر دائمی آواتار lordarma
    محل زندگی
    رشت

Arrow نقل قول: سیر مطالعاتی از مبتدی تا ....

نقل قول نوشته شده توسط ali.poorbazargan مشاهده تاپیک
    سلام
    من می خوام یه سیر مطالعاتی برنامه نویسی رو شروع کنم .ولی نمیدونم از چه برنامه ای شروع کنم و بعد از اون چطوری ادامه بدم.
    میدونید میخوام بعد از اینکه چندتاشونو متوسط یاد گرفتم یکیشونو به صورت تخصصی انتخاب کنم و ادامه بدم.
    لطفا به ترتیب زابان های برنامه نویسی مناسب و کتاب هاشو( اگه تونستید) برام بزارید.
    نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم اگه جای خاصی واسه مشاوره در این زمینه هست لطفا معرفی کنید.
    مرسی

من از VB6 شروع کردم و از کارام ناراضی نیستم (هر چند که کوچ از VB6 به بقیه زبان ها خیلی سخت بود)
    ولی در کل اصول برنامه نویسی همیشه ثابت هست،
    اگر یک زبان را یادبگیرید، یادگیریه بقیه زیاد سخت نیست،
    پیشنهاد می کنم این موضوع را در تایپیکی دیگر دنبال کنید...

کاربر تازه وارد آواتار amir-yazdel
    محل زندگی
    کاشان-یزدل

سلام
    به نظر من اگه هیچ زبان برنامه نویسی رو کار نکردی بهتره برای اولین بار بری سراغ وی بی چون خیلی سطح بالا است و یادگیری اون آسونه.
    حالا توی مرحله دوم باید تصمیم بگیری میخوای تو چه سطحی برنامه نویسی کنی.
    اگه قراره تو زمینه شبکه و وب برنامه نویسی کنی که پیشنهاد من هم همینه برو سراغ پی اچ چپی و ای اس چی. بعضی ها سر این دو دعوا دارند. ولی به نظر من هردوتاش رو یاد بگیر چون تو طول یادگیری و کارکردن میفهمی چی می گم. یه جاهایی بعضی زبان های برنامه نویسی کم می آرن و یه جاهایی باید کوچ کرد به یه زبون دیگه.
    حتی ممکنه برای ربات و نمیدونم کار با میکروکنتلرر و ... آینده نیاز بشه پس زبان هایی مثل سی باز واجب میشه.

سلام
    کتاب

C++‎ How to Program, Fifth EditionBy H. M. Deitel - Deitel & Associates, Inc., P. J. Deitel - Deitel & Associates, Inc.

یه کتاب خیلی خوبیه خاستی ایمیل تو بده برات CHM شو بفرستم .

کاربر جدید آواتار alin30
    محل زندگی
    همین جا

سلام
    عیدتون مبارک
    من تازه ثبت نام کردم و از برنامه نویسی فقط کیو بیسیکو بلدم میخوام با برنامه نویسی visual c.netیاvisual C++‎.net کار کنم اول بهم بگید کدوم بهتره برا یاد گیری بعدشم لطف کنین e-book هر دو رو برام بذارین جامع و فارسی در ضمن اگه زحمت بکشین توی پروفایلم جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم اگه زود هم بهم جواب بدین خوشحال میشم
    امید وارم سال خوبی داشته باشین
    راستی اگه این پست من جاش اینجچا نیست ببخشید دیگه ناچاری و عجله ست دیگه
    راستی کارسخت افزاری داشتین من در خدمتم در هر زمینه که باشه از کامپیوتر و کنسولها گرفته تا......

نقل قول نوشته شده توسط alin30 مشاهده تاپیک
    سلام
    عیدتون مبارک
    من تازه ثبت نام کردم و از برنامه نویسی فقط کیو بیسیکو بلدم میخوام با برنامه نویسی visual c.netیاvisual C++‎‎.net کار کنم اول بهم بگید کدوم بهتره برا یاد گیری بعدشم لطف کنین e-book هر دو رو برام بذارین جامع و فارسی در ضمن اگه زحمت بکشین توی پروفایلم جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم اگه زود هم بهم جواب بدین خوشحال میشم
    امید وارم سال خوبی داشته باشین
    راستی اگه این پست من جاش اینجچا نیست ببخشید دیگه ناچاری و عجله ست دیگه
    راستی کارسخت افزاری داشتین من در خدمتم در هر زمینه که باشه از کامپیوتر و کنسولها گرفته تا......
    سال نو شما مبارک و تبریک بابت عضویت در فروم

لینک زیر را کامل مطالعه کنید:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=94381

سپس یکی از شیوه ها را انتخاب کنید، کتاب ها همگی در پست های اول همین تاپیک اعلام شده اند که می توانید در اینترنت جستجو کنید (طبق قوانین لینک دادن به ebook های تجاری ممنوع هست و فعالیت وارز هست)

کتاب آموزش ++c نوشته مهندس رضا سرابی میانجی انتشارات راه نو برای مبتدی ها عالیه

محل زندگی
    مشهد

نیاز به کتاب یا جزوه خوب فارسی برای الگوریتم نویسی

من حدودا 10 ساله که برنامه نویسی میکنم (از qbasic تا VC) ولی چون همه اینارو تجربی یاد گرفتم توی نوشتن الگروتیم صفرم و هیچ اطلاعاتای ندارم اگر جزوه یا کتاب خوبی برای آموزش الگوریتم نویسی سراغ دارین برای دانلود بگذارین و اگرم کتاب خوبی توی بازار هست لطفا معرفی کنید تا بخرم

ممنون

نقل قول: نیاز به کتاب در زمینه آموزش ویژوال سی پلاس پلاس ، MFC و win32

سلام دوست عزیز
    پیام خصوصی رو چک کنید.
    موفق باشید

اینم کتاب سی پلاس پلاس دایتل اند دایتل به زبان فارسی

+ لینک دانلود رایگان کتاب

Beginning Visual C++‎ 2010 by Ivor Horton

زبان اصلی و یکی از سری کتاب های آقای هورتن هست. قیمتش در حدود 50 دلار هست. خود انتشارات wrox ایران رو هم ساپورت می کنه.
    برای دانلود هم می تونین از 4shared استفاده کنین.

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط afee1990 مشاهده تاپیک
    اینم کتاب سی پلاس پلاس دایتل اند دایتل به زبان فارسی

+ لینک دانلود رایگان کتاب
    سلام

اتفاقا من امروز رفتم سعدی(مشهد) کتاب CPP دایتل بخرم گفتن که سه تا ترجمه داره یکی صاحب الزمان بود یکی قولزوم بود که هر دو دو جلدی بودند و یکی دیگه که یکجلدی بود
    بعد از فروشنده پرسیدم کدومشو بیشتر میبرن و ترجمه روانتر و بهتری داره گفت قولزوم منم خرید حالا بنظر شما انتخاب خوبی بوده

اینم عکس جلد کتاب که اسکنش کردم

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

سلام دوست عزیز؛
    نسبت به سایر ترجمه ها بله خیلی بهتره. فقط تنها مشکلی که داره اینه که فرضا وقتی به فارسی نوشته " تابع"
    هیچ جای صفحه مترادف انگلیسی اون رو ضمیمه نکرده. اون نسخه ای که من دیدم، حتی انتهای کتاب هم لغتنامه نداشت.
    ولی برای شما که با اصلاحات آشنایی دارید،هیچ مشکلی از لحاظ ترجمه پیش نمیاد. حتی من به صورت تصادفی
    یک قسمت از متن رو انتخاب میکردم و با کتاب اصلی مقایسه میکردم، ترجمه اون دقیق بود.( حداقل در جملات انتخابی بنده دقیق بود).
    موفق باشید

با سلام

من یه کتابی میخواستم در رابطه با آموزش ++C ممنون میشم اگه هست کتابی برام قرار بدید ( بیشتر راجع به توابع API(Windowns Application) میخواستم .

با تشکر .

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

سلام دوستان
    من تازه کار با visual C++‎ رو شروع کردم و میخوام یاد بگیرم. دنبال یه کتاب خوب می گردم که بتونه جامع و کامل باشه و مفاهیم رو خوب بیان کرده باشه که بشه زود یاد گرفت(قبلا C#‎ کار کردم) یه سری pdf هم گرفتم که یکیش "Beginning Visual C++‎ 2008, 2008, Ivor Horton.pdf" هست. یادگیری رو بیشتر برای پردازش تصویر با opencv می خوام. اگر کتابی رو بهم معرفی کنید که بتونم در حداقل زمان مباحث مرود نیاز رو یاد بگیرم ممنون میشم.(البته می دونم که برنامه نویسی چیزی نیست که بشه یک شبه یاد گرفت!!) . ممنون میشم اگر کسی لطف کنه و راهنماییش رو از بنده دریغ نکنه.

با سلام
    دوستان من نیاز فوری به کتاب visual C++‎ 6.0 در 21 روز انتشارات نص دارم . هر کجا رو که گشتم پیدا نکردم حتی تو سایت انتشارات نص هم رفتم تموم کرده بودن . خواهشا اگه کسی دست دومشو داره که دیگه نیازی بهش نداره یا میتونه نوشو از جایی جور کنه واسم بفرسته بگه . همه جوره در خدمتش هم هستیم .
    خیلی ممنون

کاربر دائمی آواتار setroyd
    محل زندگی
    تهران

اره برو WWW.IRPDF.COM اونجا هست .

کاربر دائمی آواتار hector2000
    محل زندگی
    پرشین ساینس

با سلام
    من امروز رفتم و كل انقلاب را شخم زدم و در زمينه وي‍‍ژال سي اين موارد را پيدا كردم:(البته هدفم گير اوردن كتاب در زمينه mfc بود)
    نخست به انتشارات نص رفتم و با كلي خواهش و تمنا وارد انبار اين انتشارات شدم و تنها توانستم كتاب هاي زير را پيدا كنم:

-ويژال ++C(خود اموز سريع در 21 روز)نسخه 4 نويسندگان:اوري و ناتا گورويچ ترجمه:عليرضا زارع پور چاپ:بهار 77 انتشارات نص
    -Visual C++‎.net براي برنامه نويسان پيشرفته جلد اول و دوم نويسندگان:ديتل و ديتل و ديگران ترجمه:عليرضا انصاري چاپ: 1383 انتشارات نص

سپس به چندتا كتاب فروشي دست دوم رفتم و موارد زير را پيدا كردم:

-آموزش ويژال ++C نويسندگان:اوري گوريچ و ناتان گوريچ ترجمه: سهيل برخدايي چاپ:1384 انتشارات اذرخش
    -برنامه نويسي شي گرا با ويژال 7 ++C نويسندگان:مايكل هايمن و باب ارنسون ترجمه:مجتبي لطفي كرامتي و راهله صابري ابركوهي چاپ:1381 انتشارات درخشش
    -خوداموز ويژرال 5 ++ C در 21 روز نويسندگان:اوري گوريچ و ناتان گوريچ ترجمه:فرهاد رضا زاده غيور و عنايت الله غفوريان چاپ:1385 انتشاران مركز نشر دانشگاهي
    و همچنين جعفر نژراد قمي كه معرف حضور همگي هست(حالا نميدونم كدامش مناسبتره براي من)
    كتابي كه نيما جان فرمودند(اموزش Visual C++‎.net در 21 روز چاپ 1382) و همچنين (اموزش Visual C++‎ 6) از انتشارات نص ديگر منتشر نمي شود ولي انتشاراتيه به من گفت كه اگر در خواستتان به صد تا برسه چاپش مي كنيم حالا بنده اينجا اعلام مي كنم كه دوستان چنانچه مايلند در خواست و تعداد مورد نيازشان را اعلام كنند بلكه بتوانيم درخواست چاپ مجددش را بدهيم

نقل قول نوشته شده توسط hector2000 مشاهده تاپیک
    با سلام
    (حالا نميدونم كدامش مناسبتره براي من)
    از آخرین نسخه کتاب انگلیسی استفاده کنید تا انتخاب به روز تری داشته باشید
    (این کتاب ها به نمایشگاه های کتاب ایران هم آورده می شوند و از طریق سایت های خرید کتاب ایرانی هم قابل سفارش هست):

Ivor Horton's Beginning Visual C++‎‎‎‎‎ 2008 by Ivor Horton
    Ivor Horton's Beginning Visual C++‎‎‎‎‎ 2010 by Ivor Horton

پاورقی: این کتاب تا کنون بیش از 100,000نسخه فروخته شده است

کاربر تازه وارد آواتار cpppro
    محل زندگی
    In The Earth

سلام
    من تازه عضو این انجمن شدم.
    دوست دارم به طور کامل به زبان سی پلاس پلاس مسلط بشم. الان سی شارپ کار میکنم.
    به تازگی شروع به کار با MFC کردم ولی یه چیزی که خیلی برای من مشکل درست کرده وناشی از عادت هست اینکه خیلی از کنترلهایی که توی دات نت هست اینجا پیدا نمیشه.ظمن اینکه پنجره ی تغییرات توی MFC قابل مقایسه با دات نت نیست و فکر کنم همه چی رو باید با کد نویسی ببریم جلو.
    میشه یکم راهنمایی بفرمایین.

کاربر دائمی آواتار complexcoding
    محل زندگی
    قزوین

دوست عزیز کتاب بخوان نگو چیست کتاب که سرمایه جاویدانیست کتاب "Programming Windows with MFC Second Edition"

ببخشیدمن تازه عضو شدم.میخواستم بدونم برای اینکه تو vsبرنامه گرافیک متنی بنویسم بهتره از کدوم روش native استفاده کنم.ممنون

کاربر تازه وارد آواتار cpppro
    محل زندگی
    In The Earth

سلام به دوستان
    اگه دنبال کتابهای خوب درباره سی پلاس پلاس میگردین به همراه کتابهای رایگان دیگه ، میتونین این سایت رو هم نگاه کنین.

http://ebooks.developersvoice.com/

کاربر دائمی آواتار alireza264
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Master. مشاهده تاپیک
    سلام ..ابتدا عذرخواهی میکنم اگه جای نامناسبی تاپیک زدم ...
    اول جستجو کردم اما تاپیک مشابه های پیدا نکردم ..
    من دنبال یه مرجع خوب در زمینه آموزش زبان ویژوال سی پلاس پلاس هستم .. علاقه ای به سی شارپ ندارم ..
    و خیلی دنبال این ویژوال سی هستم
    خوشحال میشم که کمک کنید وبگید چه کتابی رو تهیه کنم ..ایرانی و یا خارجیش فرقی نمیکنه .. فقط مرجع باشه و تا اونجا که میتونه کامل باشه و همینطور زیبا و شیوا مطالب رو عنوان کنه ...

باز هم عذرخواهی می کنم
    و منتظر پیشنهاداتتون هستم
    زبان C دو مدل هستش بومی Native که C++‎ i و مدیریت شده (Managed) که C#‎ هستش
    Native نیز به دو نوع
    که هر دو مختص پلتفرم ویندوز هستند تقسیم میشود. win32 و MFC
    مزیت – کارآیی بالا و کمترین میزان نیاز به منابع سخت افزاري مانند حافظه و فضاي دیسک و ... Ram
    نقص - پیچیدگی بیشتر و داراي زمانبري بیشتر براي کارکردن و نوشتن با آن - وابسته به پلتفرم ویندوز

در نوع Managed یکمحیطruntime بنام CLRبرايشمافراهممیکند،شماراازاینپیچیدگیکاروقراردادنتحت سیستمعاملوسختافزارجدامیکندوبرنامهنویسیرابسیارسریعتروآسانترمیکند سیستمعاملوسختافزارجدامیکندوبرنامهنویسیرابسیارسریعتروآسانترمیکند

مزیتقابلیتحمل )قابلاستفادهدرهرسیستمدارايCLR- سهولتدرایننوعبرنامهنویسی
    نقصاحتمالاجرايکندترامکاننیازبیشتربهمنابعسیستمی،حافظهوفضايدیسکو

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •