نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: درخواست پروژه بانک اطلاعاتی ساده با اکسس

درخواست پروژه بانک اطلاعاتی ساده با اکسس

خدمت همه دوستان سلام عرض می کنم
    کسی یه برنامه بانک اطلاعاتی مثل دفترچه تلفن که با بانک اکسس نوشته شده باشه رو به زبان دلفی داره . خیلی ممنون میشم که کمکم کنید . آخه پروژه استاد بهمون داده و من هیچکاری نکردم . اگه میشه یه توضیح خیلی خیلی کوچولو هم باشه .
    با تشکر از همه دوستان .

کاربر دائمی آواتار Bahmany
    محل زندگی
    No Where
    در سایت جستجو کنی اگر اشتباه نکنم در قسمت Open Source یه پروژه دیکشنری همراه با سروس هست.

دوست عزیز من چیزی تو این سایت پیدا نکردم
    لطفا اگه میشه لینکشو برام بذارید
    با تشکر

خیلی ممنون میشم که کمکم کنید . آخه پروژه استاد بهمون داده و من هیچکاری نکردم . اگه میشه یه توضیح خیلی خیلی کوچولو هم باشه .
    شما درخواست توضیح در سوالتون نکردید. سوال شما فقط یک سورس می خواد، نه توضیح. اگر توضیح می خواستید، کار را تا یک جایی شروع می کردید و در هر جا که مشکل داشتید، به طور خاص، سوال می پرسیدید.
    بهترین راهنمایی که می تونم بهتون بکنم اینه که یک کتاب معمولی آموزش دلفی بگیرید. توی همه شون یک بخش برنامه نویسی بانک اطلاعاتی پیدا میشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول: درخواست پروژه بانک اطلاعاتی ساده با اکسس

لطفایک بروژه بانک اطلاعاتی در دلفی می خواستم

Angry نقل قول: درخواست پروژه بانک اطلاعاتی با اکسس در دلفی

لطفا اگه می شه هر چه زود تر برام یک بروژه بانک اطلاعاتی با اکسس در دلفی ارسال کنید.
    خیلی ممنون می شم.

نقل قول: درخواست پروژه بانک اطلاعاتی ساده با اکسس

سلام
    دوست عزیز همیشه بهترین کارها کارهای سختین که خودمون با تلاش انجام دادیم.
    اما اوایل که دلفی شروع کرده بودم از مهندسی معکوس استفاده میکردم یعنی کد میدیدم تا بفهمم چین حالا 1 پروژه خیلی ساده می زارم باز کن کداش خیلی سخت نیست برای آشنایی خوبه.سوالی داشتید بگید.

موفق باشید.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •