نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: نظر در باره بانک اطلاعاتی با حجم زیاد

نظر در باره بانک اطلاعاتی با حجم زیاد

از دوستان کسی هست که بانکش تو sql از 200گیگ زده باشه بالا اگه کسی تجربه‌اشو داره یا اطلاعاتی در این مورد داره اینجا نظر بده .
    با تشکر

دوست عزیز حالا مشکل کجاست

ASP.NET MVC / Entity Framework / Design Pattern
    XCode Objective-C IOS Developer

هنوز بانکم پر نشده تازه شروع کردن به پر کردن بانک ولی پیش بینی می‌کنم تا 6 ماه دیگه تا مرز 200گیگ برسه می‌خوام مطمئن بشم که مشکلی براش پیش میاد یا نه
    دوست عزیز شما هاردتون توانایی ذخیره سازی 200 گیگ رو داره ؟ ... من توی یکی از پروژه هام بانکم به 2 گیگ رسید و هیچ مشکلی پیش نیومد
    Mobin Ranjbar

Software Engineer, Big Data Evangelist and Startup Guy

www.linkedin.com/in/mobinranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

کاربر دائمی آواتار majjjj
    محل زندگی
    شیراز
    نقل قول نوشته شده توسط hamidi_77 مشاهده تاپیک
    از دوستان کسی هست که بانکش تو sql از 200گیگ زده باشه بالا اگه کسی تجربه‌اشو داره یا اطلاعاتی در این مورد داره اینجا نظر بده .
    با تشکر
    بانک شما باید حاوی تعداد زیادی عکس باشه که اینقدر حجمش زیاد میشه اگه اینجوریه که باید یک فکری براش بکنی وگرنه حتما با کند شدن جستجو روی رکورد هات مواجه میشی

همون طور که جناب majjjj گفتن .. در هنگام جستجو در بانک با حجم و اطلاعات زیاد با مشکل مواجه میشی .. برای حل این مشکل باید اصول کار برنامت رو ( یعنی کارایی مثل سرچ برنامه و ... ) رو با استفاده از SQL COMMAND بنویسی تا با کند شدن برنامه مواجه نشی
    Mobin Ranjbar

Software Engineer, Big Data Evangelist and Startup Guy

www.linkedin.com/in/mobinranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

اطلاعات اصلی رو از بانک عکسها جدا کردم پس واسه جستجو هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط میخوام بدونم یه بانک میتونه حدود 200گیگ رو ذخیره کنه من بانک 15 گیگم دیدم مشکل نداشته مشکل هاردم ندارم

فکر کنم فقط جستجو یه کم کند شه
    دیگه مشکلی بوجود نمیاد 40-50%

محروم شده
    محل زندگی
    Never Land
    دوست عزیز سلام
    1- اگه در بانک خود تصویر ذخیره میکنی (مثلا تصویر مدارک و ...) بهتر است موقع اسکن اونها را به صورت مالتی پیچ و با دی پی آی 150 الی 200 به فرمت tif ذخیره کنی در ضمن اگه سیاه و سفید اسکن کنی خیلی بهتر است.

2- بانک را به دوقسمت تقسیم کن با استفاده از File Group و اون جدولی که تصاویر رو داره در یک فایل گروپ دوم ذخیره کن

3- اگه می خواهی Access Time دسترسی به داده بره بالا حتما از یه هارد دیگه برای ذخیره کردن اطلاعات File Group جدید استفاده کنی بهتر

4- موفق باشی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •