سلام به همه دوستان

مدتی بود که یه مساله ذهن من رو به خودش مشغول کرده بود. بنابراین گفتم بیام از دوستان و اساتید نظر خواهی کنم.

من چند وقتیه که درگیر یه وب سایت هستم که توش از سیستم membership استفاده کرده بودم. قبل از شروع برنام هاین بود که یه سری role داریم که هر کدوم به یه جاهایی دسترسی دارند.

اما در حین کار نظر مشتری عوض شد و گفت که دوست داره نوع دسترسی user ها و role ها رو خودش به صورت دینامیک از توی سایت تغییر بده.

ما هم مجبور شدیم برنامه رو دوباره تغییر بدیم (احتمالا دسوتان در جریان سوالاتم هستند)
البته من نمیخوام به این موضوع بپردازم.

وقتی از یکی از دوستانم در مورد مشکلم سوال کردم به من گفت که چرا میام وب سایت رو از 0 شروع می کنم و اینکه چرا نمیام cms ها آماده ای مثل دات نت نوک رو توسعه نمیدم.
دوستم میگفت وقتی یه سی ام سی مثل dotnetnuke اومده خیلی از کارها مثل سیستم یوزر و یوزر آنلاین و ... رو انجام داده چه دلیلی هست که ما بیایم از نو این کارها رو انجام بدیم و خودمون رو درگیر جزئیات کنیم.

دوستم میگفت بهتره که این کارها رو به دست dotnetnuke بدیم و تمرکز اصلی رو بزاریم روی خود پروژه.

حالا با این اوصاف مدتیه که من به فکر فرو رفتم که برای ساختن و طراحی یه وب سایت بیام از سی ام اس های آماده استفاده کنم یا اینکه نه از 0 و با خود visual studio کل وب سایت رو طراحی کنم.

گفتم بیام از دوستان هم سوال کنم و نظرشون رو بپرسم.

از همه خواهش می کنم در این نظر سنجی شرکت کنید و توضیحات خودتون رو ارائه بدید.
امیدوارم که این تاپیک ، تاپیک خوب و مفیدی بشه.