نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: یک سوال درباره proxy و isp ها

یک سوال درباره proxy و isp ها

با سلام..یه سوال برا من پیش اومده...و اینکه آیا isp ها از وبسایهایی که کاربراشون دیدن میکنند نسخه برمیدارند؟...یعنی اونا میفهمند که ما به کدوم از وبسایتها میریم؟ خوب این وسط یکسری از سایتها فیلتر هستند....و ما میایم با استفاده از proxy یا هر روشی این فیلتر رو دور میزنیم و سایت رو میبینیم...ایا اونها به خودشون زحنت میدن ببینن که کی کدوم سایتهارو میره؟؟ و وقتی میفهمند...برا ما دردسر نمیشه؟....منم یه ذره حساسما!! 8-)

سلام
    عزیز من تا آنجا که اطلاع دارم ادمین isp این دلیلی نمی بینن که بخوا ن این کاررا بکنند.
    و برای آنها این که شما تو کدوم سایت رفتی فهمیدنش کاری نداره

isp ها فکر میکنم log فایل ها شونو به مخابرات میدن برا اونا تا الانش که مهم نیست کی کجا میره ولی وقتی این log فایلها به مخابرات میره اونا شروع میکنن از داخل اونا وبسایتهایی رو که باهاش مشکل دارن ip شونو فیلتر میکنن برا همین هم هست که proxy ها رو به راحتی شناسایی میکنن و فیلترشون میکنن شانس اوردیم برادرای اجنبی مون زحمت راه اندازی proxy های جدیدو می کشن وگرنه وا نفسایی میشد
    منی که نام شراب از کتاب می شستم
    زمانه کاتب دکان می فروشم کرد.

VIP آواتار mnajafi
    محل زندگی
    مشترک مورد نظر در دسترس نیست!!!!
    نه آقا جون ازاین خبرا نیست هیچ isp این کارو نمی کنه.در ضمن ادمین فرصت نمی کنه تا ببینه شما کجا میرید.در ضمن اونائیکه واردن می دونند که شما هر سری که به اینترنت وصل می شی یه ای پی متفاوت با قبل می گیری واکثر پروکسی سرورها log ها رو براساس آدرس ای پی ذخیره می کنه بنابراین ردیابی اینکه یه یوزر به کجا رفته خیلی مشکله مگه اینکه یه ای پی ثابت داشته باشی.

کاربر دائمی آواتار 3nitro
    محل زندگی
    تهران
    هیچ isp این کار رو نمیکنه ولی مساله اینجاست اگر بخوان میتونن . برنامه ای بسیار گرونی بود در نمایشگاه که برای پروکسی بود و تمام امکانات (چک کردن میل شما ، فرم ها و ... ) رو انجام میداد .

عزیز اگه فکر میکنین نرم افزار گرونی میخواد من بهتون میگم که نمی خواد من از نرم افزار keiroاستفاده میکنم و جالبه بدونین همه user ها رو میتونم تحت کنترل داشته باشم و میدونم دقیقا به کجا ها میرن چون log فایل رو حتما باید به مدیرم ارسال کنم

کاربر دائمی آواتار شاپرک
    محل زندگی
    ناکجاآباد
    این نرم افزار keiro رو میشه دانلود کرد ؟ مجانیه ؟
    من یه همچین چیزی لازم دارم

فکر کنم منظور کاربر sarami همون نرم افزار winroute هست که بیشتر برای ics استفاده می شه (هرچند قابلیت های بسیاری دیگری همچون log گرفتن از کلیه عملیاتها (که هرچند براساس آی پی هست) و... نیز دارد) که از سری محصولات keiro می باشد.
    برای دان لود نیز از گوگل استفاده کنید. (البته بعدش هم دنبال کراکش باید بگردید)

درسته منظورم همون winroute keiro هستش

از این سایت برنامشو بگیر kerio.com و از crackdb.com هم crack کش رو اقای sarami برو اتاق روبروییت بهتر بهت توضیح میده

تاپیک های مشابه

1. مشکل proxy شبکه
    نوشته شده توسط saharv در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 27 بهمن 1384, 15:22 عصر
  2. Proxy چیست
    نوشته شده توسط Future در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 24 مهر 1384, 21:59 عصر
  3. برنامه ای برای proxy
    نوشته شده توسط barbod_ahmadi در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 8