نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ساخت یک شبکه؟

Arrow ساخت یک شبکه؟

سلام بر همگی دوستان
    من میخوام بدونم چه جوری یه شبکه درست کنم با دلفی
    یعنی یه برنامه داشته باشم و بانک اطلاعاتی حالا این برنامه روی مثلا 3 تا کامپیوتر نصب باشه مثل برنامه های دانشگاه ها یا یه چیزی تو این مایه ها . و همه تغییرات روی بانک اطلاعاتیمون که روی یه کامپیوتر مرکزی هست ذخیره و بازیابی بشه . البته بگم من با بانک اطلاعتی و sql کار کردم ولی فقط روی یک کامپیوتر و شبکه نبوده .حالا می خوام شبکه کار کنم ولی هیچی نمیدونم .ندونستنم که عیب نیست ،بلاست :31:. راستشرو بخواین سرچ هم کردم ولی آدم بعضی وقتا نمیدونه چی سرچ کنه اینم خودش موضوعییه . یه مثاله کوچیک هم باشه من میگیرم :20: دمتون گرم مرسی همتون کارتون درسته

سلام . برای این کار شما می توانید از بانک اطاعاتی sql server استفاده کنید . اول چک کنید پورت 1433 باز باشد یعنی اگر ویروس کش یا فایوالی است که این پورت را می بندد . این پورت را باز کنید

دوم در قسمت security اس کیو ال سرور authentication گزینه sql server and windows تیک خورده باشد .

حال به دلفی برو و یک روی فرم ADOConnection قرار بده .

در قسمت سرور نام سرور که بانک اطلاعاتی روی آن است یا آی پی آن را بذار .

بقیه کارها مثل نوشتن برنامه های تک کاربره است .

برای اطلاعات بیشتر توی سایت جستجو کن آموزشهای خیلی خوب و جامعی قرار دارد

قبلا بارها توضیح داده شده. کلمات و عبارات استفاده شده در پست دوم رو می تونید به عنوان Keyword برای جستجو در سایت استفاده کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •