نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: ساختن فایل exe

ساختن فایل exe

دوستان سلام
    می خواستم بدانم که آیا می توان برنامه accessرابه صورت یک فایل exeدر اورد یاخیر

hamid_reza29 برای چه منظوری قصد این کار را دارید.تا آنجا که من میدانم(اطلاعات مختصر)نمیشود. ولی برای بعضی مشکلات راهکار مشابه دارد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    فایل Access یا همان Mdb را نمی توان به صورت exe در آورد

اما می توان آن را بصورت mde تبدیل کرد

برای تبدیل فایل mdb به exe ظاهرا یه برنامه پولی به نام access executer وجود داره

سلام
    ایا می توان فایل MDE را به سورس تبدیل کرد

کاربر دائمی آواتار mohammadgij
    محل زندگی
    ایران-اهواز-شهرک نفت
    همانطور که دوستان گفتند فایل Mdb Or Adp را نمی توان به Exe تبدیل کرد اما میتوان آنرا به Mde Or Ade تبدیل کرد و با نصب Access RunTime نیازی به نصب کولکشن آفیس برای اجرای اون نیست.
    تا جایی هم که من کار کردم برنامه ای برای تبدیل Mde به Mdb ندیدم.اما اگه بگردی حتما برنامه ای وجود داره.خلاصه اگه پیدا کردی به ما هم خبر بده

کاربر دائمی آواتار hmm
    محل زندگی
    ایران - یزد
    دوستان اکسس یک زبان برنامه نویسی نیست که از آن بتوان فایل اجرایی مستقل ساخت
    اگه هم بعضی برنامه ها ادعا میکنند که میتوانند فایل اجرایی بسازند به این ترتیبه که یک فایل اجرایی درست میکنند که قسمت ایتدای آن راه انداز مربوط به اکسسه و قسمت بعدی این فایل خود mde یا mdb هستش یعنی در واقع با این کلک آمدن دو فایل (یکی برنامه اکسس و دیگری برنامه خودتان) را به یک فایل تبدیل کردند
    اگه همچین برنامه ای هم باشه (که من ندیدم) حجم برنامه اجرایی بصورت وحشتناک زیاده
    برای تهیه فایل اجرایی و کلا برنامه (سیستم) باید از زبان برنامه نویسی استفاده بشه
    به نظر من سرمایه گذاری روی محیط های اینچنینی فقط برای کسانی که از کامپیوتر استفاده شخصی و اداری میکنند مفیده نه برای یک برنامه نویس یا توسعه دهنده سیستم

افرین خوشم امد

کاربر دائمی آواتار Nightbat
    محل زندگی
    ایران - تهران
    Access حتی خصوصیات یک Database را نداره . همینطور که دوستمون گفت فقط به درد مقاصد خانگی می خوره :sunglass:

کاربر دائمی آواتار MiRHaDi
    محل زندگی
    تهران - سوهانک
    سلام
    اتفاقا میشه از Access ما فایل exe بسازیم
    ولی نه از Mdb ! مگه از DBF میشه ساخت ؟
    اکسس میشه توش برنامه نویسی کرد و فورم و .. ساخت ! اونا رومیشه exe کرد
    بای

نقل قول: ساختن فایل exe

نقل قول نوشته شده توسط mohammadgij مشاهده تاپیک
    همانطور که دوستان گفتند فایل Mdb Or Adp را نمی توان به Exe تبدیل کرد اما میتوان آنرا به Mde Or Ade تبدیل کرد و با نصب Access RunTime نیازی به نصب کولکشن آفیس برای اجرای اون نیست.
    تا جایی هم که من کار کردم برنامه ای برای تبدیل Mde به Mdb ندیدم.اما اگه بگردی حتما برنامه ای وجود داره.خلاصه اگه پیدا کردی به ما هم خبر بده
    تو سایت با این سطح میشه این برنامه وجود نداششته باشه!!!!!!!!!!!!
    خیلی لازمش دارم

نقل قول: ساختن فایل exe

نقل قول نوشته شده توسط mohammadgij مشاهده تاپیک
    پیدا کردم .اینم لینکش

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •