نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دسته بندی جداول در یک دیاگرام

دسته بندی جداول در یک دیاگرام

من یک دیتا بیس دارم با نزدیک به 70-80 جدول که هر چند تای آنها یک موجودیتی را برای من پیاده سازی می کنند مثل جداول Documents و DocumentType , ... .
    خوب یک دیاگرام از این دیتابیس خیلی بزرگ می شود.
    حالا آیا ابزار یا تکنیکی می شناسید که بتوان این گونه جداول را دسته بندی کرد و در دیاگرام نشان داد (همراه با ریلیشن های احتمالی با بقیه دسته ها)
    اگر Net. نمی دانید وارد نشوید.

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران

با سلام

در یک دیاگرامی قرار بده و سپس دیاگرام را صفحه بندی کنید و هر قسمت را که می خواهید در یک صفحه قرار بدهید.

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار mahdi_farhani
    محل زندگی
    فولادشهر - اصفهان
    شرمنده ، شاید زیاد به موضوع ربطی نداشته باشه ، ولی یه مدت خیلی اذیتم میکنه ،
    فرض کنید که همین دوستمون بخواهد دیاگرامرو پرینت کنه میدونید چند صفحه میشه یه چه نزدیک به یک برگ A1 ، حالا چه راهی برای Export کردن این دیاگرام هست؟
    الان من خودم اینکارو میکنم همه رو A4 میگیرم با چسب میچسبونم ، ولی خوب اعصاب آدم خورد میشه . اگر هم بخواهی بدی یه جای که برات A1 پرینت بگیره ، باید Sql براشون نصب کنی که اکثر قبول نمیکنن .
    می خواهم ببینم ، روشی هست که بشه یه Export از دیاگرام بگیری بعد بدیش برای چاپ

برای چاپ کردن
    می تونی دیاگرامت رو تو clipboard کپی کنی (منوی edit گزینه ... Copy Diagram) بعد paint رو بازکنی و بصورت یک عکس ذخیره کنی. و یا با نصب پرینتر مجازی بصورت pdf یا تصویر ذخیره کنی ذخیره کنی و یا اصلاً دیاگرامت را با Visio بسازی (به کمک Recerse Enginerring و دیاگرام ER)

نقل قول نوشته شده توسط 458145
    در یک دیاگرامی قرار بده و سپس دیاگرام را صفحه بندی کنید و هر قسمت را که می خواهید در یک صفحه قرار بدهید.

موفق باشید
    من می خواهم یک دید کلی تری از دیاگرام داشته باشم. در واقع به جای هر چند تا جدول یک چیزی (مثلاً به اسم package) داشته باشم تا به این ترتیب حجم دیاگرام را کم کرده و بررسی ان را ساده تر بکنم.
    برای مثال در یک دیتابیس پرسنلی، جداول Personnel و PersonnelAddress و PersonnelChild و ... را می توان بصورت یک بسته دید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •