نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: پارازیت های سایت برنامه نویس!

کاربر جدید آواتار Michael Ropy
    محل زندگی
    Iran

Thumbs down پارازیت های سایت برنامه نویس!

سلام. آقا این چه وضعشه هر دفعه که میام تو وبسایت باید یک تاپیک رو مطالعه کنم و ازش تشکر کنم تا بیام تو سایت. همین الانم که میخواستم پست بدم 2 بار فرم قوانین اومد تا تونستم پست بدم. دیونه شدم دیگه اینارو ورش دارید.

شما مجبور نیستی از اون تاپیک تشکر کنی، اون تاپیک برای این به این صورت تنظیم شده که مدیران مطمئن باشن هر کس وارد سایت میشه اونها رو خونده، و به نوعی اتمام حجت کرده باشن. به این ترتیب هر کاربری که در تاپیکی (مثل این تاپیک) هر کدوم از قوانین رو نقض کنه و به خاطر اون اخطار بگیره، نمی تونه ادعا داشته باشه که من از قوانین اطلاع نداشتم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط omid_Ahmadi مشاهده تاپیک
    شما مجبور نیستی از اون تاپیک تشکر کنی، اون تاپیک برای این به این صورت تنظیم شده که مدیران مطمئن باشن هر کس وارد سایت میشه اونها رو خونده، و به نوعی اتمام حجت کرده باشن. به این ترتیب هر کاربری که در تاپیکی (مثل این تاپیک) هر کدوم از قوانین رو نقض کنه و به خاطر اون اخطار بگیره، نمی تونه ادعا داشته باشه که من از قوانین اطلاع نداشتم.
    با سلام
    یه پرسش براى من مطرح هست و اون هم اینه که مثلاً چه دلیلى داره که من یک پست اجبارى مربوط به مبحث Delphi رو بخونم؟
    دست کم این تاپیک‌هاى اجبارى رو محدود کنید که مسائل عمومى و کلى سایت.

با سپاس
    صبا صبوحى

نقل قول نوشته شده توسط omid_Ahmadi مشاهده تاپیک
    اون تاپیک برای این به این صورت تنظیم شده که مدیران مطمئن باشن هر کس وارد سایت میشه اونها رو خونده، و به نوعی اتمام حجت کرده باشن. به این ترتیب هر کاربری که در تاپیکی (مثل این تاپیک) هر کدوم از قوانین رو نقض کنه و به خاطر اون اخطار بگیره، نمی تونه ادعا داشته باشه که من از قوانین اطلاع نداشتم.
    این کار خوبیه که قوانین جدید و یا مواردی خاص و یا حتی امکانات جدیدی که در سایت اتفاق میافته ، به تمام کاربران نمایش داده بشه.
    اما به نظر من این صحیح نیست که ، سایت روی کاربر بسته بشه و تا صفحه مورد نظر باز نشده به هیچ کجای سایت دسترسی نداشته باشه.

خداییش قبول کنید ، این صفحه وقتی میاد بالا و اینکه 10 تا لینک سایت(که بوک مارک شده اند) رو یکجا باز می کنی و می بینی که همشون گفتن اینجا رو بخون، اعصاب آدم رو خط خطی میکنه.

شاید بپرسید ، بالاخره باید پیام مدیران به کاربران باید برسه؟ بله، اما سایت مگه امکان پیام خصوصی نداره؟

این کی رو هم باور کنید که هر وقت یکی برات پیام خصوصی میذاره ، آدم با شور و شوق باز میکنه ببینه چیه.

تازه یکی دیگه اش هم که توی تابستون انجام دادید و خیلی هم مفید بود همون اطلاع رسانی از طریق صفحات و لینکی که برنگ قرمز بالای هر صفحه گذاشته بودید رو خاطرتون هست؟ همونی که با هم وعده گذاشته بودید ، تهران نمایشگاه نرم افزار برنامه نویس ها رو دور هم جمع کنید.
    مگه اطلاع رسانی اینجوریش چه اشکالی داره؟

مطمئنا با عوض کردن شیوه اطلاع رسانی می توان این وضع رو بهبود بخشید.

Michael Ropy برای چی هر وقت اون صفحه رو باز می کنی تشکر می کنی؟ خب نکن.
    در ضمن از اینکه این تایپیک رو زدید از شما تشکر می کنم . چون من هم میخاستم یه همچین انتقادی به مسئولین سایت بکنم.
    این عنوانی که که انتخاب کرده اید ، خیلی باحال بود.

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/
    دوستان عزیز همیشه قوانین برای برخی دست و پا گیرن اما باید باشن، مثلا تا چند سال پیش هیچ کس حوصله نداشت پشت چراغ قرمز واسته یا کمربند ایمنی ببنده ولی کم کم دیگه نهادینه شده. شما هم سعی کنید فرهنگ احترام به قوانین رو نهادینه کنین در ضمن اگه خواستید اون مطلب رو که به عنوان اعلان یا تبصره ماده و ... هستش رو بخونید و ببینید چیه و همین طوری نبندین فکر می کنم باعث میشه از این پستای م.... نزنید

نقل قول نوشته شده توسط cybercoder مشاهده تاپیک
    دوستان عزیز همیشه قوانین برای برخی دست و پا گیرن اما باید باشند
    کسی نگفت قوانین نباشند
    قانونی که عوض اینکه بیاد کار درست کنه ، باعث زحمت بشه ، بهتره نباشه.

انتقاد با اعتراض به قانون فرق می کنه. من توی این تایپیک نقض قانون ندیم.(اینو آقای احمدی گفتن.)
    ممنون میشم ، بگید کدوم قانون نقض شده.

ضرورتی نداره با هم بحث کنید . یکبار نظر یا پیشنهادتون رو بنویسید کافی هست . قطعا خونده میشه و بهش رسیدگی میشه .
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

به نظر من هم در بعضی موارد (مثل همین قضیه آموزش دلفی) دیگه داره زیاده روی میشه.

اینطور پست ها که کاربران واقعا ملزم به خوندن اونها نیستند ولی مدیران علاقه مند هستند که بازدید کننده زیادی داشته باشه رو میشه بصورت بنر تبلیغاتی بالای صفحات (یا چیز مشابه) در سایت قرار داد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •