صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 110 از 110

نام تاپیک: آیا قفل سخت افزاری TinyUSB شرکت منشور سیمین خوبه؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Ray TeaM

نقل قول: آیا قفل سخت افزاری TinyUSB شرکت منشور سیمین خوبه؟

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    کمیته امداد امام خمینی را بده ، ثواب معنوی ببری
    چندی مامله هست حالا ؟ میصرفه براش آدم بکشیم ، هویتشو بدزدیم ، حساب باز کنیم به اسمش یا نه
    خوانندگان توجه داشته باشيد اين صحبت های يه اصفهانی بود که شنيديد :دی (شوخی)

حساب دوستم رو دادم... :دی

نقل قول نوشته شده توسط P0uy4 53z4r مشاهده تاپیک
    فعلاً که دارن ميدن :دی

شماره حساب ميخوان ، حالا موندم مال کی رو بدم !!! آخه از نظر امنيتی خطريه !
    برای چی خطری باشه؟! چه کاری می تونن بکنن جز اینکه پول رو واریز کنن. مگر اینکه الکی بگن و پول نریزن به حسابت. آقا هر وقت پول رو واریز کردن به ما هم بگو بدونیم و همینطور بقیه آقایون فعال کرکر هم بدونن شاید اونا هم بخوان همکاری کنن.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط zoncpp مشاهده تاپیک
    برای چی خطری باشه؟! چه کاری می تونن بکنن جز اینکه پول رو واریز کنن. مگر اینکه الکی بگن و پول نریزن به حسابت. آقا هر وقت پول رو واریز کردن به ما هم بگو بدونیم و همینطور بقیه آقایون فعال کرکر هم بدونن شاید اونا هم بخوان همکاری کنن.
    در حال حاضر در حال بحث با شرکت سازنده قفل هستيم اگر همکاری کرد که هيچ و اگر همکاری نکرد روش اموليتینگ رو پابليک ميکنيم
    خطرش اینه که این کار میتونه اخاذی محسوب بشه ، ایران هم که قانون درست حسابی نداره ، پس فردا میگیرن به جرم انقلاب مخملی و طرفداری از عبدالله عبدالله افغانی دارش میزنن درس عبرتی بشه برای بقیه کرکرها
    البته این جدای شکایت برنامه نویسهایی هست که قفلهاشون به این وسیله تیرتپر میشه ، اونها هم میتونن شاکی بشن و الی آخر... پس عدم تشخیص هویت نکته مهمیه .
    البته حالا که شماره رفیقشو داده دیگه فرقی با مال خودش نداره ، قرار باشه اتفاقی بی افته می افته :)

دوستان این کار رو نکنین ....به جرم اخاذی .......
    در ضمن اگر هم یکی دیگه کرک کنه چون شما را میشناسن به شما مضنون میشن و هر چه کاسه هست رو سر شما خرابه....به همین راحتی....این طوری دیگه باید هر لحظه منتظر نامه دادگاه باشی خدایی نکرده...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دوستان این کار رو نکنین ....به جرم اخاذی .......
    در ضمن اگر هم یکی دیگه کرک کنه چون شما را میشناسن به شما مضنون میشن و هر چه کاسه هست رو سر شما خرابه....به همین راحتی....این طوری دیگه باید هر لحظه منتظر نامه دادگاه باشی خدایی نکرده...
    به نظر من یه چیزی مثل قرار داد داشته باشید بد نیست , چون اگر همین جوری باشه بعید نیست همچین کاری هم بکنند.

P0uy4 53z4r چه خبر ؟
    بالاخره باهاشون معامله کردی؟ واقعا راست میگن؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Ray TeaM

نقل قول نوشته شده توسط marvel مشاهده تاپیک
    P0uy4 53z4r چه خبر ؟
    بالاخره باهاشون معامله کردی؟ واقعا راست میگن؟
    سلام دوستان

بله امروز پول رو به حساب واريز کردند...

tiny خیلی آسون کرک میشه. یعمی انگار که اصلاً قفلی واسش نگذاشتین.

کاربر دائمی آواتار HjSoft
    محل زندگی
    مشهد

خوب پوياي عزيز كه بايد سر قولش باشه و نبايد پابليك كنه . اما شماهم سعيد جان نميتوني بگي ، چه طوري ، اصلا از emu استفاده كردي ياPath كردي ؟

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان
    ما كه چند تا پست اول رو متوجه شديم ولي بقيه رو سواتمون نكشيد بدونيم چي شد

حالا ما مي خوايم قفل سخت افزاري تهيه كنيم. كدوم رو تهيه كنيم؟؟
    منشور سيمين خوبه، بده، چطوريه؟؟
    نوين افزار چطوريه؟؟

خواهش مي كنم راهنمايي كنيد..

پيشاپيش ممنون مي شم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران، شیراز، ... ، خونمون، روبروی مانیتور

من برای اولین بار از Tiny استفاده کردم.
    به نظرم اگه به راهکارایی که شرکتش میده عمل کنین چیز بدی نیست...

بعدم به نظر من باید فرهنگ ما ایرانی ها بره بالا
    یه کسی که خودش برنامه نویسه چجوری دلش میاد یه برنامه رو کرک کنه و وارد بازار سیاه کنه
    اگه همین کار رو کسی با خودش کرد چی میگه؟...

من توصیه میکنم که از خودمون شروع کنیم و فرهنگمون رو بالا ببریم

بعدم سعی کنیم نرم افزار های اختصاصی بنویسیم...

به هر حال تو استرالیا نظافتچی محله ای وجود نداره
    میکن ما هنوز اینقدر بی فرهنگ نشدیم که پول بدیم که گندی که خودمون بالا اوردیم رو تمیز کنن

من کرک نرم افزار حسابداری .... رو دارم یعنی پیدا کردم ولی به خودم این اجازه رو ندادم که وارد بازار سیاهش کنم
    شاید در آینده به خود شرکتش راجع به نحوه کرکش گفتم...

سلام

قفل منشور سیمین (TinyUsb) خیلی راحت شکسته میشه، من چند ماه پیش به ocx جایگزین برای قفل برنامه هلو نوشتم، که در واقع قفل اصلی رو شبیه سازی میکنه.
    یه برنامه هم نوشتم که اگه قفل رو سیستم باشه پارامترهای قفل رو استخراج میکنه. برای همین میشه براحتی برای قفل های دیگه هم شبیه ساز تهیه کرد.

برای برنامه تدبیر و شایگان هم که از قفل پارالل Sentinel استفاده میکنن شبیه ساز نوشتم.
    البته برای شایگان یه ترکیبی از شبیه ساز و دستکاری exe اصلی.

و چیزی که تو تمام این برنامه ها دیدم اینه که قفل سخت افزاری فقط به اسباب بازی هست و دلخوش کنک برنامه نویس ها. البته ناگفته نمونه که میزان محافطت، رابطه مستقیمی با طریقه استفاده برنامه نویس داره و اگه فقط به وجود قفل یا چند تا چک کردن ساده بسنده کنه که کارش سریعا تمومه. این قفلها مثل یه دیوار هستند که عرض محدودی دارند و برای گذشتن از اونها نیازی نیست که سوراخشون کنیم یا خرابشون کنیم، خیلی راحت میشه دور زد و از کنارش رد شد. برای بدست آوردن محافظت بیشتر، باید در کنار قفل حتما از روشهای دیگه هم استفاده کنید که محدود به استفاده از پروتکتور ها نمیشه و روشها و تکنیکهای کد نویسی شما هم نقش عمده ایی ایفا میکنند.

ولی من کاملا مخالف این هستم که کسی بخواد از نرم افزار قفل شکسته یعنی از حاصل زحمات دیگران درآمد داشته باشه حتی یک ریال. من اگه کردم فقط برای سرگرمی و لذتش اینکارو کردم, حالا اگر استفاده هم بکنم محدود به خودمه و در سطح وسیع نیست.
    (البته اگه منشور سیمین بخواد پولی بابت این به من پرداخت بکنه، با کمال میل قبول میکنم )

بنظر من اگه کرکرهای محترم این موضوع رو رعایت کنند, دوستان برنامه نویس هم کمتر آسیب میبینند و دلسرد نمیشوند. خود من از این که نرم افزاری بنویسم که برام درآمد داشته باشه واهمه دارم. بنظر من در شرایط کنونی طراحی نرم افزارهایی که مشابه خارجی اونها وجود داره بهیچ نمیتونه درآمدزا باشه، باید وقت روی برنامه هایی گذاشت که کاربرد بومی و خاص ایران رو داشته باشه یا اگه مشابه داشته باشه در سطحی بسیار بالاتر باشه که استفاده کنندگان راقب به پرداخت پول بشن. البته اگه بشه در سطح بین المللی هم کار کرد که عالی هست ولی در اونصورت دیگه خودتون نمیتونید از نرم افزارهای غیر مجاز برای تسعه برنامتون استفاده بکنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی

خوب من هم گفتم بد نیست مشروط به این که به راهنمایی های شرکتش عمل کنیم
    اگه شما ocx رو جایگزین کردین و هلو هلو کار کرد یعنی به یکی از مهمترین ترفندهای امنیتی منشور سیمین یعنی محاسبه crc عمل نکرده و...
    نرم افزارش کرک شده

در ضمن همه میگن Tiny بده ولی کمتر کسی هست که قفلی که از نظر خودش خوبه رو معرفی کنه و معیارهاش رو برای گزاشتن اسم خوب روی اون بیان کنه...

منظور من تنها منشور سیمین نبود، Sentinel رو هم مثال زدم.
    شما به نکته خیلی خوبی اشاره کردی که همان بکار بستن صحیح دستورالعملهای تولید کننده قفل هست، یعنی همان چیزی که برنامه نویس باید انجام بده، قفل به تنهایی معجزه نمیکنه. البته در مورد crc که شما فرمودین و در این مورد خاص، با Hook کردن براحتی خنثی میشه، مگر اینکه برنامه نویس خودش بطور دستی ocx رو بارگذاری کنه و قبل از بارگذاری، ocx رو چک کنه، ولی اگه از طریق فرم بارگذاری بشه که اکثرا اینطور هست، قبل از اینکه برنامه نویس کاری انجام بده، ocx لود شده و کنترل رو بدست میگیره، تازه همه اینها فقط از نقطه نظر شبیه سازی هست، اگر شبیه سازی هم ممکن نباشه یا خیلی سخت باشه راه دستکاری برنامه اصلی باز هست.
    البته قفلهای سخت افزاری خوب، قاعدتا راههای محافظتی زیادی دارن که اگه بکار بسته بشن، نتیجه خیلی بهتری حاصل میشه. مثلا اگر امکان Encryption کد یا دیتا رو داشته باشند، لایه محافظتی خیلی خوبی رو فراهم میآورند.

در نهایت، شرط اصلی، برنامه نویس هست. قفل و بقیه مسائل ابزار کمکیش هستند.

کاربر دائمی
    محل زندگی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    c:\windows\system32

ببينيد كلك 2007 چطه قفلي داره همون رو استفاده كن !
    من كه نديدم كلك 2007 كركش تا حالا اومده باشه شما برو بچ فروم ديدين!!!!!!!!!!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

عدم ریلیز کرک یک برنامه به معنای کرک نشدن اون نیست.
    خیلی وقتها برنامه کرک میشه ولی فقط به صورت Private بین اعضای تیمهای مشهور کرک پخش میشه.

سلام
    در مورد کرک حسابداری شایگان کمک می خوام.

ما برنامه تحت ویندوز حسابداری شایگان رو خریداری کردیم. برای شبکه.

مشکل وقتی شروع می شه که بخوایم اطلاعات رو منتقل کنیم. مثلا حسابدار با لپتاپ اطلاعات رو ببره خونه یا هر دلیل دیگه ای (که خیلی زیاد هستن :)

کمک می خوایم.

من خودم همیشه این قفل رو پیشنهاد می کنم. چون که امنیتش خیلی بالاست. می شه روش password گذاشت. هم می تونید بهش یه Data بدید که موقع خوندن قفل این دوتا Item رو چک می کنید. مضاف بر اینها می از این قفل تو شبکه استفاده کرد یعنی اینکه یه قفل به Server می زنید و همه Client ها به همون قفل وصل میشن. تازه که می شه تعداد کاربرانی که وصل شدند رو کنترل کرد که از یه حددی بیشتر نشه. سرعت Connet ش هم خیلی بالاست.

خیلی ضایع بود که
    من دارم می خرم این قفل رو
    ولی خیلی راحت کرک میشه ضاهرا
    البته خودم می دونستم کرک میشه و برای همین هم تو نت سرچ زدم ولی فکر می کردم به سختی میشه کرکش کرد نه به این سادگی .
    در هر صورت به نظرم بودنش بهتر از نبودنشه . اگر قفل روش نباشه و نرم افزار رو بدی بیرون 3 سوت تو پک لرد و کینگ میدنش تو بازار
    بودنش بهتر از نبودنشه . منشور سیمسن هم فکر کنم شرکت خوبی باشه . فکر نمیکنم بقیه قفلها بهتر از این باشند . اگر این کرک شده بقیه هم میشن فکر کنم .

کاربر تازه وارد آواتار Sh4DoVV
    محل زندگی
    مشهد الرضا (ع)

نقل قول نوشته شده توسط azadehsr مشاهده تاپیک
    من خودم همیشه این قفل رو پیشنهاد می کنم. چون که امنیتش خیلی بالاست. می شه روش password گذاشت. هم می تونید بهش یه Data بدید که موقع خوندن قفل این دوتا Item رو چک می کنید. مضاف بر اینها می از این قفل تو شبکه استفاده کرد یعنی اینکه یه قفل به Server می زنید و همه Client ها به همون قفل وصل میشن. تازه که می شه تعداد کاربرانی که وصل شدند رو کنترل کرد که از یه حددی بیشتر نشه. سرعت Connet ش هم خیلی بالاست.
    پسورد مربوط به قفل به راحتی دور زدوه میشه و به راحتی میشه همه اطلاعاتشو تغییر داد
    یا علی

نقل قول نوشته شده توسط Sh4DoVV مشاهده تاپیک
    پسورد مربوط به قفل به راحتی دور زدوه میشه و به راحتی میشه همه اطلاعاتشو تغییر داد
    یا علی
    در مورد قفل Tiny می گی؟ من این قفل رو چند سال هست که دارم استفاده می کنم. نرم افزارهای زیادی رو هم میشناسم که سالها با این قفل کار می کنن. اگه قرار بود پسورد به راحتی دربیاد و اطلاعات قفل تغییر کنه، نرم افزار من و بقیه تا حالا دوام نمی آورد و حداقل سراغ قفل دیگه ای می رفت.
    از من که تجربه استفاده از این قفل رو دارم بپرس. درضمن تست هم کردم نتونستم هیچ دسترسی غیرمجازی به اطلاعات قفل داشته باشم.

کاربر تازه وارد آواتار Sh4DoVV
    محل زندگی
    مشهد الرضا (ع)

در مورد قفل Tiny می گی؟ من این قفل رو چند سال هست که دارم استفاده می کنم. نرم افزارهای زیادی رو هم میشناسم که سالها با این قفل کار می کنن. اگه قرار بود پسورد به راحتی دربیاد و اطلاعات قفل تغییر کنه، نرم افزار من و بقیه تا حالا دوام نمی آورد و حداقل سراغ قفل دیگه ای می رفت.
    از من که تجربه استفاده از این قفل رو دارم بپرس. درضمن تست هم کردم نتونستم هیچ دسترسی غیرمجازی به اطلاعات قفل داشته باشم.
    با سلام
    دوست عزیز حتما این کار رو انجام دادم که اینطور گفتم
    تنها چیزی رو که نمیشه تغییر داد Serial و Special ID مربوط به قفل هست که حتی اونو هم یه جورایی میشه دور زد. تمام این مسائل رو من تست کردم
    ولی چون مربوط به کشور خودمونه از ریلیز کردنش خودداری کردم
    یا علی

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

در مورد قفل Tiny می گی؟ من این قفل رو چند سال هست که دارم استفاده می کنم. نرم افزارهای زیادی رو هم میشناسم که سالها با این قفل کار می کنن. اگه قرار بود پسورد به راحتی دربیاد و اطلاعات قفل تغییر کنه، نرم افزار من و بقیه تا حالا دوام نمی آورد و
    اگه فایلهای راهنمای خودشون را هم بخونید میبینید که همین را نوشتن و به همین دلیل نوع Special را پیشنهاد کردند

نقل قول نوشته شده توسط Sh4DoVV مشاهده تاپیک
    با سلام
    دوست عزیز حتما این کار رو انجام دادم که اینطور گفتم
    تنها چیزی رو که نمیشه تغییر داد Serial و Special ID مربوط به قفل هست که حتی اونو هم یه جورایی میشه دور زد. تمام این مسائل رو من تست کردم
    ولی چون مربوط به کشور خودمونه از ریلیز کردنش خودداری کردم
    یا علی
    اولا : ممنون که ریلیز نمی کنی. کار درستی می کنی
    دوما : همانطور که joker گفت قفلهای special امنیتشون بیشتر هست.
    سوما : فکر می کنم اگه روش کارت رو به شرکتشون بگی خوب باشه . ممکنه راه حلی برای جلوگیری از لو رفتن پسورد وجود داشته باشه ...
    خوبیه قفل Tiny اینه که مدام در حال update شدن هست و من خیالم راحته که اگه امروز قفل از نظر امنیتی مشکلی داشته باشه ، به زودی برطرف میشه

دوستان لطف کنند اگر مطلب خاصی در مورد موضوع دارید بیان کنید؛ تایپیک را با بحث های تکراری اف نکنید.

اولا : ممنون که ریلیز نمی کنی. کار درستی می کنی
    دوما : همانطور که joker گفت قفلهای special امنیتشون بیشتر هست.
    سوما : فکر می کنم اگه روش کارت رو به شرکتشون بگی خوب باشه . ممکنه راه حلی برای جلوگیری از لو رفتن پسورد وجود داشته باشه ...
    خوبیه قفل Tiny اینه که مدام در حال update شدن هست و من خیالم راحته که اگه امروز قفل از نظر امنیتی مشکلی داشته باشه ، به زودی برطرف میشه
    با یک نگاه به پستهای قبلی شما میشه فهمید که از اعضای شرکت سازنده قفل هستید.
    من پیشنهاد میکنم برای احترام گذاشتن به شخصی که پستهای شما میخونه حتما این نکته را ذکر کنید. هیچ اشکالی هم نداره به عنوان یک عضو از گروه بیایید در سطح توانتون گفتگو کنید... اما وقتی به این شکل شروع به تبلیغ میکنید (تو تمام پستهاتون درمورد این قفل نه تنها جواب دادید بلکه چند نکته مثبت تبلیغاتی چاشنیش کردید مثل الان) متاسفانه دو اتفاق خیلی بد میافته: یک اینکه با نگفتن به خواننده رسما توهین میکنید (و این قابل تحمل نیست) و دوم اینکه مانند یک انسان فریبکار به تبلیغ یک محصول تجاری پرداختید در فضایی که همه برنامه نویس هستند و شمارا به چشم یک کاربر نهایی این محصول مبینند.
    اگر من در نتیجه گیریم اشتباه کردم!!!!! از کاربرها عذرخواهی میکنم.

آفرین. من به عنوان کسی که از این قفلهای سخت افزاری استفاده می کنم، به خاطر همکاریتون با شرکت سازنده قفل متشکرم.
    تا جایی که من با این شرکت آشنایی دارم برخوردشون خوبه و از همکاریت پشیمون نمی شی.
    موفق باشی
    شمای تازه وارد باید فقط ابتکار داشته باشی، لااقل در مورد برنامه خودت. هر چقدر خلاقیت و پیچیدگی در استفاده از قفل توی برنامه ات داشته باشی، کار یک کرک رو برای پیدا کردن این موارد سخت تر می کنی. به نظر من مهم ترین و اصلی ترین نحوه ایجاد امنیت برای نرم افزار، خلاقیت هست.
    تنها استفاده کردن از قفل سخت افزاری، امنیت برنامه رو تامین نمی کنه. اینطوری اسم قفل سخت افزاری رو هم بدنام می کنی. حتما باید کارهای ویژه ای انجام بدی.
    امیدوارم بتونی سایت شرکت قفل Tiny رو باز کنی. خیلی کمکت می کنه.
    http://www.dedj.com/tdownload/phelp.exe
    نقل قول نوشته شده توسط zoncpp
    کدوم لیسته؟!
    اگه منظورت مواردی هست که باید تو نرم افزار برای چک قفل بکار ببری، من یه موردش رو گفتم.
    حالا بقیه هم اگه بیان بگن که خیلی خوبه، معلوماتمون زیاد میشه.
    اما به سایت dedj.com و شرکت قفل Tiny هم یه سر بزن، خیلی کمکت می کنن.
    من خیلی سرچ کردم عنوان نرم افزار کرک شده داروخانه بود ولی همگی accesse denied بود!
    به نظر من، اگر هم واقعا برنامه کرک شده باشه، باید به خود شرکت سازنده برنامه داروخانه اطلاع بدیم تا روش کار کردن با قفل تو برنامه اش رو اصلاح کنه. مطمئنا با روشهای صحیح اگه با قفل کار کنیم جلوی کرک شدن برنامه رو می گیریم.
    از نظر من نحوه چک کردن قفل در برنامه، تنها یکی از موارد امنیت قفل نیست. بلکه مهمترین مورد ایجاد امنیت هست.
    خود شرکت منشورسیمین جلسه ای به نام مشاوره امنیتی داره، که خیلی از راههای مناسب برای استفاده از قفل رو توضیح می ده. کافیه تماس بگیری و وقت تعیین کنی. حتی تلفنی هم توضیح می دن.
    مثلا یکی از مواردی که خیلی خوب هست اینه که زمانی که قفل رو چک می کنی و می فهمی که قفل وجود نداره، بلافاصله پیغام نمایش ندی و یا از برنامه خارج نشی. برنامه رو ادامه بدی و در قسمت دیگری برنامه رو end کنی.
    فکر می کنم این شرکت در برابر ارائه روشهای کرک قفلشون جایزه تعیین کرده ، این کار شرکت خیلی جالبه که با کرکرها همکاری می کنه. البته این کار برای بهتر و قوی تر شدن قفلهاشون لازمه.
    من به عنوان یک برنامه نویس که نگران امنیت نرم افزارم هستم، به شما پیشنهاد می کنم که اگه در مورد کرک شدن قفل روشی رو پیدا کردید با این شرکت درمیون بذارید، اینطوری من و خیلی از برنامه نویسهای دیگه ای که از این قفل استفاده می کنند رو نجات دادید.
    با همه اين بحثها و صحبت ها يك نكته را بايد در نظر داشت، اينكه تمامي اين قفلها ايراني هستند و دوستاي من و شما براي ساختنش زحمت كشيدن. بهتره براي هم وطنامون ارزش قائل باشيم و بهشون كمك كنيم تا بهتر بشن و توي دنيا حرفي براي گفتن داشته باشن نه اينكه سعي كنيم تخريبشون كنيم. وقتي ايراني به ايراني احترام نذاره چه توقعي از اعراب و ساير خارجي ها!
    queenmitra عزیز به نکته خیلی مهمی اشاره کرد. گارانتی و پشتیبانی .
    به نظر من نوع قفل سخت افزاری امنیت برنامه رو تعیین نمی کنه، نوع استفاده برنامه نویس از قفل در برنامه، امنیت را برای برنامه ایجاد می کنه. بنابراین خیلی مهمه که برنامه نویس در مورد روش استفاده از قفل در برنامه اطلاعاتی خوبی داشته باشه و از اونجایی که شرکت سازنده قفل Tiny به خوبی این اطلاعات رو در اختیار برنامه نویسان قرار می دهند، من این قفل را بهتر می دونم حالا اگه تولید کننده قفل دیگه ای هم به حد لازم و کافی قفلش رو گارانتی کرد و اطلاعات ایجاد امنیت رو در اختیار برنامه نویسهای مشتریش قرار بده، به نظر من قفلش برای استفاده قفل مناسبی هست.
    راستش خیلی ناراحت کننده بود نرفتم سراغ بقیه اش
    اما محصولی که به این شکل تبلیغ کنه جدا از خوب و بد بودنش چقدر برای شعور مشتریانش احترام قائل شده؟ ترس از چه چیزی؟!
    :)

چه لزومی داره که من اینقدر مخفی باشم. من بیشتر از 4 سال هست که از این قفلها استفاده می کنم. تو این مدت قفلهای سخت افزاری دیگه رو هم تست کردم ولی ترجیح دادم از همین Tiny استفاده کنم به همان دلایلی که شما رو به من مشکوک کرده و از قفل طرفداری می کنم.
    من چون خدمات و پشتیبانی خیلی خوبی از این شرکت گرفتم و از استفاده از قفل Tiny هم راضی هستم یه جورایی لازم دونستم که این موضوع را به دوستان دیگر برنامه نویسم هم اطلاع بدم. و حالا اگر پستهای من رو به عنوان تبلیغ محسوب می کنید پس باید نتیجه گرفت که کار شرکت خیلی خوب هست که تبلیغ محصولش، از طریق کاربر و مشتریش انجام میشه.
    من نوع پشتیبانی این شرکت رو دیدم، که حتی زمانی که کاربر من قفل رو کاملا خراب و از هم جدا کرده بود این قفل رو پذیرفتن و قفل سالم دیگری به من تحویل دادند و البته این خدمات فقط برای من نیست . با همه مشتریانشون صریح و صادقانه برخورد می کنند. و تمام مسائل و مشکلات قفل رو در زمان مشاوره به خریدار قفل اطلاع می دهند. من یه مشتری معمولی این شرکت هستم که شاید کارمندان آن حتی به راحتی اسم من رو به خاطر نداشته باشند .
    به هر حال بیشتر از هر چیز به عنوان استفاده کننده از قفل Tiny نگران برنامه هام هستم و به همین دلیل این بحث ها رو دنبال می کنم.

به علت انحراف بحث، گفتگو هایی خارج از موضوع و طبق تذکر قبلی تایپیک قفل شد.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

تاپیک های مشابه

1. Shoes, a Tiny Toolkit for Making Web-like Desktop Apps
    نوشته شده توسط Inprise در بخش دیگر زبان های اسکریپتی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 09 مرداد 1386, 18:12 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •