نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل اجرای سایت در Visual Studio 2008

مشکل اجرای سایت در Visual Studio 2008

من حدود 5 ساله دارم با Visual Studio برنامه می نویسم و تا حالا به همچین مشکلی بر نخورده بودم
    متاسفانه هنگامیکه می خوام سایت رو اجرا کنم ویژوال استادیو فریز می شه و تا 30 ثانیه نه سایت بالا می آید نه می شه به محیط IDE دسترسی داشت تو اینترنت در این باره سرچ کردم در بعضی از فروم های انگلیسی به همین مشکل اشاره شده بود حتی پک آپدیتی برای رفع این مشکل از طرف مایکروسافت ارائه شده اما باز هم مشکل من رفع نشد و هر وقت می خوام سایت رو اجرا کنم 30 ثانیه معطل می شم
    فقط جهت یاد آوری می گم که سیستم بسیار قویی دارم و اشکال از کمبود سخت افزار یا دلایل پیش پا افتاده نیست کسی از دوستان اگر تجربه ای در این زمینه داره لطفا کمک کنه

از نسخه Original استفاده میکنید یا Trial یا Cracked ؟

نه از نسخه original استفاده نمی کنم این نسخه کرک شده البته من فکر نمی کنم مربوط به نسخه visual studio باشه چون نسخه Express رو هم از اینترنت دانلود کردم و باز هم همین مشکل وجود داشت (همون طور که می دونید این نسخه رایگان هست و نیازی به کرک و دستکاری نداره)

کاربر دائمی آواتار ehsan2007
    محل زندگی
    زاهدان
    منم دو روز پیش با چنین مشکلی برخوردم آخرشم فهمیدم وقت استفاده از ویژوال استدیو تمام شده و تنها راه کار کردن باهاش هم اینکه تاریخ ویندوز خودتو عقب ببری

اگه درست گفته باشم

ممنون از راهنمایی شما دوستان اما من متوجه موضوع عجیبی شدم
    وقتی من برنامه می نویسم در تمام مدت به اینترنت وصل هستم و مودمم روشنه تو این موقع هست که ویژوال استادیو دیگه درست کار نمی کنه اما وقتی مودمو خاموش می کنم و دیگه کارت شبکم پلاگ نیست هیچ مشکلی ندارم واقعا برایم عجیبه با این کار مشکلم حل می شه ولی کسی می تونه علتش رو توضیح بده (مثلا سرویسی مثل rss صفحه start داره که می خواد با اینترنت کار کنه و من بی خبرم )

تاپیک های مشابه

1. ویژگی‌های جدید Visual Studio 2008
    نوشته شده توسط amir_saniyan در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 04 بهمن 1386, 01:51 صبح
  2. Visual Studio 2008
    نوشته شده توسط saeed2rele در بخش VB.NET
    پاسخ: 16
    آخرین پست: جمعه 21 دی 1386, 01:07 صبح
  3. خطا در نصب Visual Studio 2008
    نوشته شده توسط Farhads در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 22 آذر 1386, 09:48 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •