نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: روش ایجاد فایل های با پسوند Dll. و ocx.با VB6

Question روش ایجاد فایل های با پسوند Dll. و ocx.با VB6

سلام دوستان
    من در این تاپیک در رابط با موضوع فوق چیزی یافت نکردم اگه جایی در مورد این موضوع چیزی گفته که از نظر من پنهان مونده مرا ببخشید و راهنماییم بفرمایید
    سوال من: آیا اصلا میشه با وی بی همچین فایل هایی ساخت و در دیگر برنامه ها استفاده کرد یا نه اگر میشه با یه مثال نشون بدین.
    من در مورد روش استفاده از فایل های با پسوند ocx. در این تاپیک دیدم ولی در مورد ساخت انها چیزی یافت نکردم. متشکرم

دوست من mbt925 متشکرم از راهنماییتون ولی اگه لطف میکردین یه مثال از نحوه کارش (مثلا اول فرم را چگونه ایجاد و ربط آن با دیگر فرم ها در برنامه ) میدادین ممنون میشدم

وقتی 1 پروژه از نوع اکتیوایکس باز می کنین ، یه صفحه ی کار (فرم) خالی جلوتون قرار داره و شما می تونین ابزارهای دلخواهتون رو با ترکیبی از ابزارهای نوار ابزار و یا نو آوری خودتون ایجاد کنید.

در نهایت ابزار شما به یه .OCX تبدیل میشه و با کشیدن اون ابزار روی نوار ابزار (در ویبی) ابزار شما به بقیه ی ابزارها اضافه میشه.

برای آشنایی با چگونگی ساخت ابزارها فعلا آموزش های خوبی وجود داره که می تونید ازشون استفاده کنید:

https://barnamenevis.org/showpost.php?p=479662&postcount=3

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

نقل قول: روش ایجاد فایل های با پسوند Dll. و ocx.با VB6

من لازم دارم آن ocx فقط دارای یک متد باشد و در ضمن بشه با دیگر زبانها و ابزارها آنرا صدا زد . اگر ممکن است کمک کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •