نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تست امنیت وب سایت

کاربر دائمی آواتار Bahram0110
    محل زندگی
    شیراز | یاسوج | اهواز

تست امنیت وب سایت

سلام سال نو رو پیشاپیش تبریک می گم
    امیدوارم سال 87مون مثل سال 86مون نباشه..!؟

من می خوام اگه دوستان سایت، منبع یا گروهی را برای تست امنیت و نفوذپذیری سایت سراغ دارن معرفی کنند یا خود دوستان اگه تجربه ای در این زمینه دارند (و وقت کافی هم دارند) ممنون می شیم ما رو بی نصیب نذارند
    چون به نظر من قبل از اینکه هکر ها بخوان سایتو تست کنند بهتره که یه تست کلی توسط خود شخص یا دیگران بشه

من چون کد های سایتمو خودم نوشتم و قبلا جایی تست نشده، یکم دلهره دارم!
    همین امروزم یه بنده خدای کره ای داشت تو سایت دنبال سوراخ می گشت که بره تو ولی خدا رو شکر راهی پیدا نکرد (عجب صبر و حوصله ای داشت ناکس)

سال نوی شما هم مبارک.

XSpider

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    نقل قول نوشته شده توسط Bahram0110 مشاهده تاپیک
    سلام سال نو رو پیشاپیش تبریک می گم
    امیدوارم سال 87مون مثل سال 86مون نباشه..!؟
    من می خوام اگه دوستان سایت، منبع یا گروهی را برای تست امنیت و نفوذپذیری سایت سراغ دارن معرفی کنند یا خود دوستان اگه تجربه ای در این زمینه دارند (و وقت کافی هم دارند) ممنون می شیم ما رو بی نصیب نذارند
    چون به نظر من قبل از اینکه هکر ها بخوان سایتو تست کنند بهتره که یه تست کلی توسط خود شخص یا دیگران بشه
    من چون کد های سایتمو خودم نوشتم و قبلا جایی تست نشده، یکم دلهره دارم!
    همین امروزم یه بنده خدای کره ای داشت تو سایت دنبال سوراخ می گشت که بره تو ولی خدا رو شکر راهی پیدا نکرد (عجب صبر و حوصله ای داشت ناکس)
    هستن کسانی که شغلشون را این کار انتخاب کردن ، ولی حدود یک الی 3-4 میلیون تومنی پول میگیرن که سایت را از نظر امنیتش تست کنن...
    ( تقریبا همه این سایتهای که میگن سایتهای امنیتی و هک سکیوریتی و اینا دارن....
    منتها یه عده شون کم سواد ترن یه عده شون با سواد تر ....
    خودتون هم میتونید از انواع نرم افزارآماده تست نفوذپذیری استفاده کنید.

خودتون هم میتونید از انواع نرم افزارآماده تست نفوذپذیری استفاده کنید.
    میشه چند نمونه نام ببرید و روش استفاده اون رو بگید

نقل قول: تست امنیت وب سایت

سلام دوست عزیز

خدمتتان باید عرض کنم که وب سایت نماد امنیت وب که به تازگی با تیمی کارشناس مجرب در جهت پیشگیری و رفع مشکلات امنیتی وب سایت تاسیس شده است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا با اسکن امنیتی روزانه وب سایت شما و شناسایی هرگونه آسب پذیری و ارائه راه حل آن و همچنین ارائه گزارش های جامع و پشتیبانی 24 ساعته تمامی خطرات احتمالی از جمله ورود بدافزار و حمله هکر ها و دیگر آسیب پذیری ها را از وب سایت شما دور می نماید و این امکان را برای شما فراهم می کند تا با هزینه ی کم اعتماد مشتریان خود را بدست آورید.
    تمامی طراحان و برنامه نویسان وب و حتی افراد عادی می تواندد از خدمات نماد امنیت وب استفاده نمایند.

با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

شنبه 07 اردیبهشت 1392 12:46 عصر - پنج شنبه 01 فروردین 1387 22:02 عصر = ؟

آخه چرا پست چند سال پیش رو بالا میارید؟؟؟؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •