نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: باز شدن چند باره فرم

کاربر جدید
    محل زندگی
    زنجان

باز شدن چند باره فرم

سلام عیدتون مبارک و ....
    من یک برنامه دارم با یک سری منو و چندین فرم دیگه که هر کدوم از فرمها توسط یکی از منوها باز میشه حالا وقتی چندین بار پیاپی یکی از منوها را کلیک می کنم به تعداد کلیک هام اون فرم باز میشه و صحنه بدی به وجود میاره . می خواستم بدونم میشه کاری کرد اگه یک فرم بازه و دوباره روی منوی اون کلیک میشه فرم دیگه ای باز نشه و همون فرم قبلیه بصورت اکتیو باشه و اگرم بسته بود باز بشه .در ضمن فرم اصلی رو به عنوان والد گرفتم .اگه این کار امکان داره لطفا کد هاشو بزارید.
    ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله kahkeshan_25 : چهارشنبه 07 فروردین 1387 در 07:49 صبح دلیل: غلط املایی

نقل قول نوشته شده توسط kahkeshan_25 مشاهده تاپیک
    سلام عیدتون مبارک و ....
    من یک برنامه دارم با یک سری منو و چندین فرم دیگه که هر کدوم از فرمها توسط یکی از منوها باز میشه حالا وقتی چندین بار پیاپی یکی از منوها را کلیک می کنم به تعداد کلیک هام اون فرم باز میشه و صحنه بدی به وجود میاره . می خواستم بدونم میشه کاری کرد اگه یک فرم بازه و دوباره روی منوی اون کلیک میشه فرم دیگه ای باز نشه و همون فرم قبلیه بصورت اکتیو باشه و اگرم بسته بود باز بشه .در ضمن فرم اصلی رو به عنوان والد گرفتم .اگه این کار امکان داره لطفا کد هاشو بزارید.
    ممنون
    بهتره از یک ژنریک سینگلتون استفاده کنید
    وگرنه یک چیزی مثل کد زیر بنویسید‌:
    if (Application.OpenForms["Form2"] == null)
    {
    Form2 frm = new Form2();
    frm.Show();
    }
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •