نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: اتصال به دیتابیس هاست با Navicat

کاربر دائمی آواتار DataMaster
    محل زندگی
    مشهد الرضا

Tick اتصال به دیتابیس هاست با Navicat

سلام و خسته نباشید
    من توی هاست یه یوزر برای دیتابیس مورد نظرم تعریف کردم , اما وقتی توی Navicat مشخصات رو برای اتصال میدم پیام خطایی میده
    یک نکته که من وقتی با دستور Ping ای پی سایت رو بدست میارم و توی Browser وارد میکنم ، یک سایت دیگه لود میشه
    لطف کنید راهنمایی کنید
    ممنون

کاربر دائمی آواتار peyman1987
    محل زندگی
    strHome$
    درباره IP سایتت این زیاد مهم نیست چون اکثر هاستهایی که از localhost بعنوان آدرس دیتابیس سرورشون استفاده نمیکنن یه IP جدا برای دیتابیس سرور در نظر میگیرن.

درباره وصل شدن از طریق Navicat: اگه هاستتون لینوکسه و پنلتون هم capnel باید توی بخش mysql management پایینه صفحه به IP سیستم خودتون اجازه دسترسی بدین.

من با navicat این کار رو نکردم ولی با My Manager Lite میشه به هر هاستی وصل شد. روششم اینه که یه فایل داره که کپیش میکنی توی روت هاستت بعد از طریق My Manager بهش وصل میشی و کارات رو انجام میدی. به این روش هم میگن HTTP Tunneling به این صورت که اون فایل بعنوان یه تونل بین دیتابیس سرور و بیرون محسوب میشه.

کاربر دائمی آواتار DataMaster
    محل زندگی
    مشهد الرضا
    میشه اون فایلی رو که به عنوان واسط استفاده میکنید بذارید ببینم چی هست؟
    توی Navicat هم Http Tunnel رو ساپورت میکنه اما نمی دونم چطوری باید تنظیمش کنم
    ممنون

کاربر دائمی آواتار peyman1987
    محل زندگی
    strHome$
    الان navicat رو نصب کردم. اونم یه فایل برای تانلینگ داره. توی پوشه ای که نصب کردی فایل ntunnel_mysql.php مربوط به tunnel هست. باید فایل رو کپی کنی و بقیه ش رو هم از لینک زیر بخون.

http://support.navicat.com/index.php

عبارت tunnel رو سرچ کن مطلب زیاد داره.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •