نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ریجستر کردن ActiveX !!!؟؟

کاربر دائمی آواتار ali_mohamadi8928
    محل زندگی
    تهران

Tick ریجستر کردن ActiveX !!!؟؟

سلام دوستان ...

من توی برنامم از ActiveX استفاده کردم ... ولی طی مطالعه ی چندین مطلب به این نکته رسیدم که علاوه بر کپی کردن ActiveX بر روی سیستم کاربر باید ActiveX استفاده شده رو در سیستم کاربر ریجستر کنم تا برنامم با مشکل رو به رو نشه ...... خوب هر چقدر جستجو کردم کدی برای ریجستر کردن ActiveX پیدا نکردم که نکردم ....

علاوه بر اینکه کدی پیدا نکردم با چند مطلب وحشتناکتر هم رو به رو شدم ....

چند جا خوندم که باید کامپوننت های استفاده شده رو هم روی سیستم کاربر ریجستر کرد ... البته عقلم بهم میگه که این حرف نادرسته چون کامپوننت هم چیزی نیست به جز مجموعه کدهایی که با دلفی نوشته شده و به صورت یک مجموعه در اومده و در اختیار کاربران برای اسانتر شدن کار قرار داده شده ... ایا دوستان حرف من رو تایید میکنن یا نه واقعا کامپوننت هایی هم که نصب کردیم و استفاده کردیم ازشون هم باید ریجستر بشن روی سیستم کاربر ؟؟؟

در کل دوستان لطفا یک کد برای ریجستر کردن ActiveX قرار بدید ... من هر چی گشتم نتونستم چیز مناسبی پیدا کنم .... ( لطفا کمک کنید )

کلمه regsvr32 رو در همین سایت جستجو کنید.
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

چند جا خوندم که باید کامپوننت های استفاده شده رو هم روی سیستم کاربر ریجستر کرد ... البته عقلم بهم میگه که این حرف نادرسته چون کامپوننت هم چیزی نیست به جز مجموعه کدهایی که با دلفی نوشته شده و به صورت یک مجموعه در اومده و در اختیار کاربران برای اسانتر شدن کار قرار داده شده ... ایا دوستان حرف من رو تایید میکنن یا نه واقعا کامپوننت هایی هم که نصب کردیم و استفاده کردیم ازشون هم باید ریجستر بشن روی سیستم کاربر ؟
    ActiveX یک کامپوننت دلفی نیست. برای کامپوننت های دلفی نیازی به رجیستر کردنشون نیست، ولی برای ActiveX باید این کار انجام بشه. برای اینکه متوجه بشید که چطور یک ActiveX رجیستر میشه، به پست شماره 2 همین تاپیک توجه کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

تاپیک های مشابه

1. یه ActiveX توپ
    نوشته شده توسط Asad.Safari در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 08 دی 1385, 09:21 صبح
  2. چند سوال راجب کامپونت ها و Activex ها در دلفی 7
    نوشته شده توسط دنی کوئیل در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 13 دی 1384, 02:27 صبح
  3. استفاده از activex در php
    نوشته شده توسط mostafa612003 در بخش PHP
    پاسخ: 8