نقل قول نوشته شده توسط علی فتحی مشاهده تاپیک
اقا مجتبی گل ممنون ازط شما و همه دوستان که توجه کردن.منم دنبال درامد با برنامه نویسی نیستم.منم حسابدارم مدیر مالی 17 شرکت دستمه. فقط تنوعی یاد گرفتم برای خودم برنامه انبارداری حقوق و دستمزد و حسابداری هم نوشتم ولی درحد خودم .بدرد اینجا نمیخوره وگر نه هر کس خواست تو همین تاپیک تقدیم میکنم.فقط یک دفتر معین تو این سایت بنویس ببین چه جوابی نصیبت میشه.
این تاپیکو خوندی هدف من چی بوده؟گفتم برنامه نویسان محترم هرکس سوال حسابداری داره من با کمال میل دانشمو براش بزارم هدف دیگه ای نداشتم.ولی دوستان خیلی کم لطفی میکنن
.بحث هزینه هم نیست که دوستان گفتن.امروزه همه شرکتها نرم افزار خاص خودشونو دارن.
یکی هم بنده با 50 نرم افزار حسابداری کار کردم حتی همکار سیستم که ادعا داره.ولی برنامه بهتر و جامعتر و راحتر از رافع هیچ جایی ندیدم.که راحت اینجا دانلود کن بدون محدودیت استفاده کن
و هیچ هزینه ای هم نده.
تمام برنامه های خریداری شده که 7 تا 4 تومان شرکتها خریدن باشون کار کردم همه مشکل داشتن ولی از برنامه رایگان رافع مشکل ندیدم
پس دلیلی وجود نداره دنبال برنامه رایگان باشم
یه سوال دارم

شما که اینطور میگی من ازت یه درخواست می کنم

شما بیا از تجربیاتت و سوادت رو در اختیار من بذار . من برنامه حسابداری بنویسم . هر روزم گسترشش بدم و در آخر هم ازت تشکر می کنم

ولی به شما هزینه ای نمی دم و در نهایت برنامه ای به شما نمیدم . میرم برای خودم می فروشمش .

این کارو می کنی ؟ اگه آره که منم تو برنامه نویسی کمکت می کنم و سوالاتت رو جواب میدم