تاسیس یک شرکت نرم افزاری (اندرویدی موبایل)
با عرض سلام و خسته نیاشید خدمت همه دوستان ٫همکاران و اساتید گرامی
قبلا از شروع کردن این پست باید عرض کنم که چند ماه قبل هم پستی همانند همین موضوع در تالار اندروید ایجاد کرده بودم که با استقبال خوبی مواجه شد
اما متاسفانه توسط یکی از مدیران حذف شد!!!!!!
دیروز هم همینطور شد!!!!!
تصمیم گرفتم پست رو اینجا بزنم
باز هم اگه اگه اینجا تالار مناسبی نیست لطفا حذف نکند و انتقالش بدید ب یک تالار مناسب
جدا از اینکه این پست میتونه اموزشی باشه ممکنه که کاربران دیگه رو هم به این مسائل علاقه مند کنه
من برای اینکه تیر دو نشون بزنم این رو جز تحقیق دانشگامم قرار دادم که در هفته اینده این لینک هم بخشی از کار تحقیقاتیم خواهد بود و تو دانشگاه ارائه میشه.....
جدا از علاقه ای ک ب ثبت یک شرکت نرم افزاری دارم داشتن یک شرکت نرم افزاری مزیت های دیگری هم داره از قبیل:
*امکان استفاده از تسحیلات بانکی
*ثبت دامنه مرتبه سه کشوری
*رسمیت داشتن
و.......

از همه مهمتر داشتن یک شرکت شاید بتونه ادم رو بیشتر به اینده و هدفش امیدوارتر کنه و باعث رشد ادم بشه
لذا تصمیم داره که همراه یا تحقیق دانشگام گام یه گام یرای ثبت واقعی یک شرکت پیش برم تا بببنم خدا چی میخاد
من خودم تخقیقاتی کردم که سعی میکنم دانسته هامو با شما دوستان ب اشتراک بذارم........
در اینجا هستند کسانی که این راه نرفته من رو سالیان قبل طی طریق کردن و الان کوله باری از تجربه دارند
از تمام کسانی ک اطاعاتی در این زمینه دارند خواهشمندم ب اشتراک بذارند
سوالات درباره این موضوع به این نحو خوهد بود
برای تاسیس یک شرکت چه مراحلی رو باید طی کرد؟
چقدر هزینه تقریبی داره؟
به کجاها باید مراجعه کرد؟
ایا ب مدرک تحصیلی خاصی نیاز داره؟
چه کاغذ بازی ها و مراحل اداری داره؟
اصلا در زمینه نزم افزار موبایل تاسیس یک شرکت نرم افزاری (ا اندروید امکان ثبت تاسی وجود داره؟
بعد از ثبت شرکت چه دردسر هایی وجود داره ؟؟؟ از نظر مالیات و ....