سلام دوستــان
امیدوارم که سرحال و خندون باشــید ..
بنده موقع نصب برنامه اندروید استودیو که یک نرم افزار برای طراحی اپلیکیشن های اندرویدی هست به یکسری ارورهایی برخوردم که واقعا هرکاری کردم درست نشدن !
الان در حال حاضر بهترین راه ، سوال پرسیدن از شما دوستان بود که برای همین خدمت رسیدیم ،
خب همونطور که میدونید در کنار نصب اندروید استودیو باید Java JDK نیز نصب شود ، بنده جاوا رو نصب کردم و بعدش طی یکسری آموزشها اون رو برای سیستم عامل ویندوز لپ تاپم شناسوندمش !
بعدش رفتم که اندروید استودیو رو نصب کنم ،
نصب کردمش ،
بعد که برنامه رو باز کردم ، رفت تو لودینگ یکسری کامپوننت ، طبق ویدیوی آموزشی که دیده بودم یارو میگفت باید صبر کنیم تا کامپوننت ها دانلود شه و خودش اتوماتیک بره توی برنامه !
خب تا اینجاش واضح بود تا اینکه در هنگام دانلود کامپوننت ها ( تقریبا وسطای لودینگ ) به این ارور برخوردم ، طبق عکس زیر :

خب من اصلا نمیدونم این ارور چی هست !
و راه های رفعش چیه ؟
بعد من دو یا سه بار Retry رو زدم و بازهم همین ارور رو مشاهده کردم !
اما وقتــی Cancel رو زدم همون دانلود کامپوننت ها یهو قطع شد و این یکی صفحه اومد :

همونطور که میبینید ، یکسری کامپوننت ها به درستی دانلود و نصب شده و دوتا کامپوننت دانلود نشده !
این دوتا چیا هستن ؟ راه های رفع این خطا چیه ؟
و اما آخرین مشکلم که این دو مشکل اخیر فکر کنم روش تاثیر داشته اینه که ،
وقتی Finish رو میزنم ،
و میخوام یک پروژه جدید رو شروع کنم ،
وقتی روی گذینه Start a New Android Studio Project میزنم
با همچین اروری مواجه میشم ، طبق عکس زیر :

دلیلش چی هست ؟
ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید هرچه سریعتر ، چون نیاز دارم که با این برنامه کار کنم
و اینکه من این برنامه رو روی pc برادرمم نصب کردم و همین ارورهای کامپوننت رو داد اما موقع ایجاد پروژه جدید مشکلی نداشت !
و اینکه سی دی کارت گرافیک کامپیوترمم گم شده نصب نکردم بعد از نصب ویندوز 7 جدیدم ..
برای همین کارت گرافیک ندارم
البته فکر نکنم ربطی داشته باشه
به هرحال
ممنون میشم پاسخ بدید