باسلام خدمت اساتید و مهندسین عزیز. بنده یه سری اطلاعات اعم از ".id" و "service" و "address" رو به وسیله دستور "/radius/print" از میکروتیک میگیرم و با استفاده از دستور foreach به تعداد Radius های موجود در میکروتیک، اطلاعات مورد نظر رو در ComboBox نمایش میدم. این کار رو با استفاده از این کد انجام میدم:

var cmd = connection.CreateCommandAndParameters("/radius/print");
var list = cmd.ExecuteList();
foreach (var item in list)
{
var a = item.Words.TryGetValue(".id", out string value00);
var b = item.Words.TryGetValue("service", out string value01);
var c = item.Words.TryGetValue("address", out string value02);
COM1.Items.Add(value00 + "......." + value02 + "......." + value01);
ss1 = value00; }

تا اینجای کار اوکی هستش. حالا من میخوام بگم اون گزینه ای که توی ComboBox توسط کاربر انتخاب شده (SelectedItem) فقط از مقدار value00 یا همون ".id" در جای دیگه از همین فرم در یک IF استفاده کنم و بگم اگر فلان شد، بره و یه کاری رو برام انجام بده. الان همه کد ها نوشته شده ولی چون کد ss1 = value00; رو در خط آخر در foreach نوشتم، آخرین گزینه موجود رو در ss1 میریزه و اگر کاربر گزینه اول رو انتخاب کنه، برنامه تغییرات رو روی گزینه دوم اعمال میکنه. من چجوری میتونم از مقدار value00 که برابر با ".id" آن گزینه ای که کاربر در ComboBox انتخاب کرده، در یک IF دیگری در همین فرم استفاده کنم؟؟؟
توضیح اینکه در خارج از foreach هیچ دسترسی به ".id" یا value00 ندارم و نمیدونم چجوری باید کد رو بنویسم تا مقدار ".id" از ComboBox رو برام بیاره و در متغیری مثل ss1 قرار بده تا در جای دیگه بتونم ازش استفاده کنم.
بازم از بابت وقتی که برای خوندن این موضوع گذاشتین ازتون ممنونم عزیزان/