**با سلام به همه دوستان گلم ومدیران زحمت کش و خوب این سایت فوق العاده**
در پست های قبلی خواهش کردیم از مدیران عزیز که در مورد ساختار ویروسها یا تروجانها و کرمها شروع به بحث کنیم که با مخالفت مدیران عزیز مواجه شدیم و ما هم با تمام وجود قبول کردیم و دیگر بحثی در مورد این مطلب نموند.
اما چند سالی است که من در مورد ساختار برنامه های آنتی ویروس تحقیق می کنم و تا حالا چنتا آنتی ویروس ساده در عین حال نسبتا خوب نوشته ام اما اگر دوستان تمایل داشته باشند با همکاری همه آخرین بر نامه آنتی ویروسی که نوشته ام رو کاملتر کنیم و بتوانیم به دیگران هدیه کنیم.
می خواهیم در ابتدا برنامه نوشته شده را براتون توضیح بدهم و دوستان نظرات-انتقاد و پیشنهادهاشون رو ارائه کنند.
1-در ابتدا برنامه دارای یک بانک اطلاعاتی ایست که شما می توانید با آمدن ویروس های جدید به برنامه معرفی کنید که تاکنون من نزدیک به 1000 تا ویروس رو معرفی کردم.
2-یکی از قسمتهای برنامه چک کردن اسم فایل های موجود در سیستم یا فایلهای جدید با اسامی مندرج در بانک اطلاعاتی.
3-بستن پروسه از تسک منیجر بر اساس نام موجود در بانک اطلاعاتی
4-بررسی ریجستری و پاک کردن کلیدهایی که اسامی مندرج در بانک اطلاعاتی وجود دارد.
5-کنترل تمام وقت قسمتهای RUN در ریجستری و STARTUP .
تا کنون همین کار هارو انجام دادم اولا که دوستا نظر بدهند که آیا این کارها درست است یا نه دوم اینکه نظر بدهند در مورد اظافه کردن قسمتهای دیگه و سوم اینکه به نظر من آنتی ویروسهای معمول داخل فایل رو هم بررسی می کنند و نصبت به یک سری کدها عکس العمل نشون می دهند که من نتونستم فایلها رو ادیت کنم و یک سری دستورات خاص رو درون آن جستجو کنم.چون هر ویروسی با یک بر نامه نوشته میشه و من نتئنستن فایلها رو اینطوری بررسی کنم.
با تشکر از دوستان منتظر نظراتتون هستم