مدت‌هاست این بخش از یک مشکل بزرگ رنج می‌بره. (البته شاید من در این بحش از چنین مشکلی رنج می‌برم) دوستانی سوالاتی می‌پرسند که یا اصلا ربطی به php نداره و یا اگر هم داره، آن دوستان هیچ اطلاعاتی از php ندارند و سوالاتشان خیلی خیلی ابتدایی است که فقط انرژی دیگر اعضا را هدر می‌دهد.

نمی‌دانم. شاید توقع من اندکی! زیاد باشه. شاید الآن خیلی از دوستان بگن که این جا فقط جای حرفه‌ای‌ها نیست. و بقیه هم باید باشند و مشکلاتشان را مطرح کنند. من هم چیزی جز این نمی‌گم. ولی این وسط یک مغلطه‌ای است. اینکه اینجا جای افراد تازه‌کار هم هست هیچ ربطی به این نداره که هر کی از راه رسید بیاد و یک سوالی بپرسه و بره.

نمی‌دانم. شاید توقع من اندکی! زیاد باشه. طبق چیزی که بالای سایت نوشته، این‌جا قراره یک مرجع تخصصی باشه. یعنی مثلا قراره این‌جا به طور تخصصی به Php بپردازیم. پس افراد هم یک حداقل‌هایی باید تخصصی (نه حرفه‌ای و end برنامه‌نویسی) باشند.
این‌جا باید جای رفع اشکال باشه.

طرف هیچ زحمتی به خودش نمی‌ده و سریع می‌آد سوال می‌پرسه. بعضا حتی زحمت جستجو در سایت را هم به خودش نمی‌ده.
اگر قبلا این مشکلات بود می‌گفتیم این بخش مدیر نداره. الآن که خدا را شکر مدیر هم داره.

اگر من اشتباه می‌کنم بگید تا یه فکری به حال خودم بکنم.