نمایش نتایج 1 تا 40 از 59

نام تاپیک: بحث دربارۀ گفتگوی فنی شماره یک (اصول و قواعد کد نویسی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

نقل قول: بحث دربارۀ گفتگوی فنی شماره یک (اصول و قواعد کد نویسی)

به نظر من بهتره يه مقدار هم در مورد Prefix هاي كلاس و توابع صبحت كنيد.

مثلا كلاسي كه با Abstract تعريف شده با كلاسي كه Virtual تعريف شده چه تفاوتهايي داره. overrides چي هست و چه كابردهايي داره ...
    sealed , static , ...

اينها رو من چندسال پيش يه چيزهايي در موردشون خوندنم و در كتابها هم توضيح مختصري داده بودند ولي واقعيتش تفهيم نشد.

تازه الان كه بعد از 4 5 سال دارم برنامه نويسي ميكنم مفهومشون رو نيمه نصفه درك ميكنم.

تازه كارها كه ديگه جاي خود دارند.
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

نقل قول: بحث دربارۀ گفتگوی فنی شماره یک (اصول و قواعد کد نویسی)

نقل قول نوشته شده توسط salehbagheri مشاهده تاپیک
    به نظر من بهتره يه مقدار هم در مورد Prefix هاي كلاس و توابع صبحت كنيد.

مثلا كلاسي كه با Abstract تعريف شده با كلاسي كه Virtual تعريف شده چه تفاوتهايي داره. overrides چي هست و چه كابردهايي داره ...
    sealed , static , ...

اينها رو من چندسال پيش يه چيزهايي در موردشون خوندنم و در كتابها هم توضيح مختصري داده بودند ولي واقعيتش تفهيم نشد.

تازه الان كه بعد از 4 5 سال دارم برنامه نويسي ميكنم مفهومشون رو نيمه نصفه درك ميكنم.

تازه كارها كه ديگه جاي خود دارند.

البته پرواضح است كه كلمات كليدي Abstract ، Virtual و ... Perfix نيستند .

من با برادر salehbagheri موافقم ، تا حالا چندين مرتبه در مورد اونها خوندم ، ولي هنوز مفهوم رو كامل درك نكردم. شايد علت نبودن نياز بوده ، يعني تا اون ضرورت نياز رو احساس نكني ، اون مفاهيم رو هم نميتونيم درك كنيم .

ولي تصور ميكنم اون هم يك تاپيك جداگانه و مختص خودشو ميخواد ، كه اميدوارم مديريت در موردش فكر كنه و اون رو يكي از گزينه هاي بعدي "گفتگوهاي فني" قرار بده .

به عنوان نمونه ، من با اينكه تفاوت متدهاي Static و Instance Methods رو ميدونم ،ولي هنوز در محل استفاده اونها مشكل دارم .

تمام متدهاي كلاس Utility من از نوع Static هستند ، آيا بايد غير از اين باشه ؟
    آخرین ویرایش به وسیله Mostafa_Dindar : سه شنبه 18 خرداد 1389 در 13:04 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •