نمایش نتایج 1 تا 30 از 30

نام تاپیک: کمک برای برنامه نویسی ربات مسیریاب

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: کمک برای برنامه نویسی ربات مسیریاب

با سلام
    اگر امکان داره نحوی قرار گیری سنسور ها رو هم قرار بدهید

و در مورد if(PINA.4+PINA.3+PINA.2+PINA.1+PINA.0>=2&&PINB.4+P INB.3+PINB.2+PINB.1+PINB.0>=2)bk=1;else bk=0;

و همچنین OCR1AL=-(int)p1;

که در برنامه چه کار می کننند؟؟

کاربر دائمی آواتار khafan_bat
    محل زندگی
    منظومه ی شمسی-کره زمین-قاره ی آسیا-ایران-گیلان-لاهیجان

مهندس همینطوری که نمیشه . . .

این درست که میخوای برنامه مسیر یاب بنویسی ، باید یکسری چیزا رو معلوم کنی . نوع ، تعداد ، چگونگی پیکربندی ، چگونگی راه اندازی سنسور ها و موتور ها با جزیات دقیق . . .

با توجه به شکل فیزیک و مشخصات الکترونیکی و مکانیکی روباتت چه الگوریتمی میخوای پیاده کنی ؟ سرعتی ؟ دقتی ؟ قدرتی ؟ ( که اینها هم تابع نوع قرار گیری سنسور ها و موتور ها هستند )

از همه مهمتر . . . با چه زبانی و در چه محیطی میخوای برنامه بنویسی ؟؟؟

بگو تا در برنامه نویسی کمکت کنم.

سلام

من برنامه را خوندم تقریبا همشو متوجه شدم الا مقدار دادهی رجیستر هاint) p1 و جالب بود ببینم برای این برنامه که شما نوشتید نحوی قرارگیری سنسور ها دایره ای یا شکل دیگری هست .

ضمن این که برنامه اگر porta.6 رو هم نمی دونم کجا و چی هست که سرعت رو کوم و زیاد می کنه

من یک 6-7 ماهی بیشتر نیست که روباتیک کار می کنم و مین یاب اتو ماتیک کار کردم و فعلا روی مسیر یاب ها مطالعه می کنم ممنون می شوم در مورد این سوال ها کمکم کنی .....

با تشکر

من یک آرایش سنسور جدید عالی 19 سنسوره براتون گذاشتم که روش خوندنش متفاوته ولی بهترین روشش روش خواندن پله ایه یعنی سنسور و سط را میخونیم تا زمانی که روی خط سیاهه وقتی از خط سیاه خارج شد دوتا سنسور پایینی را چک میکنیم تا پیچ ها را تشخیص بدیم.هرچقدر پیچ تندتر باشه سنسورهای پایینتری را چک میکنیم تا به آخرین سنسورهابرسیم. برین حالشو ببرین.

http://www.up.egyup.com/images/42333840064606464668.jpg

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •