منم با صحبت های شما موفقم تا اینجا که ربات ، روح انسانی نمی تونه داشته باشه ! خب ، تمامی موجودات اعم از ربات و انسان و بقیه دارای روح هستند و همه یک حقیقت اند اما انسان مرتبه ی برتری از روح رو داره و از مخلوقات خدا ، انسان یعنی محل ظهور خدا ، انسان تا اینجا هم می تونه بره ! به صرف داشتن جسم قوی تر روح قوی تری مثل انسان نمیشه به ربات دمید ، روح چون از وجود خداوند هست و طبق تعاریف قبلی خدا یعنی بی نهایت ، پس روح همه موجودات هم یعنی بی نهایت ؛ اما فقط انسان ست که مرتبه وجودی بیشتری داره ، مطلب دیگه اینه که روح من با روح شما ، با روح تمامی اجسام، تمامی حیوانات در ارتباط هست ، هر چیزی که میشه تصور کرد انسان با اون در ارتباط روحی هست که این ارتباط لحظه ای قطع نمیشه ما تو تحقیقات مون کدوم ربات رو داریم که با تمامی اجسام در ارتباط باشه با کهکشان ها در ارتباط باشه اصلا امکانش برای علم بشر نیست و روح زمان ندارد چون خداوند زمان ندارد نمیشه بگیم خداوند از پدر و مادر ی زاده شده در این تاریخ و یک بچه هم داره این مثال برای جسم ضعیف من و شما صادق هست اما برای روحه ما صادق نیست چون روح نه زاده می شود نه از بین می ره ، من هم قبول دارم که یک مقدار درک این مسئله سخت باشه چون اگر قائل بشیم که همه چیز رو میشه با حواس 5گانه بفهمیم خب درکش سخته تنها راهی که می شه این حقیقت رو مشاهده و تجربه کرد علم شهودی هست..
ببینید برای همین دانشمندان جوابی ندارند چون ریاضیات دیگه تو روح جواب نمیده ، من خودم هم تقریبا یک سالی تو این مسئله درگیر بودم با خیلی ها صحبت کردم اما جواب آخر اونها این بود که نمی دونم ، (با استاد ریاضی محض دانشگاه ایندیانا تو ایالت Indiana با 3 فیزیولوژیست و چند رباتیکی )